Šampony a další vlasová kosmetika pro blondýnky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c77aaa4fc04d12b0ccd34350a7c731deZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 9:02 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
*Leontýnka* napsal:

Já bych se taky neuměla tak rychle rozhodnout-a pak by mi bylo líto že jsem si to nevzala všechno, já se znám Wink


A ze všeho nejhorší bylo, že jsem to kupovala ve Francii, popisky na všem jen ve francouzštině a já fakt zrovna moc netušila, co to beru, to jsem se dozvěděla až včera, když jsme se vrátili a já to našla na netu Laughing Laughing


Hm tak to já umím malinko německy ale ve francouštině poznám jen jak se píše "vlasy" a "vypadávání" i když samozřejmě nevím jak se to čte no Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:

Hm tak to já umím malinko německy ale ve francouštině poznám jen jak se píše "vlasy" a "vypadávání" i když samozřejmě nevím jak se to čte no Wink


Tak já něco vyčtu v angličtině i v němčině ( tak zhruba, doslovný překlad určo ne, o ten jsem musela zaškemrat Laughing ), ale ve francouzštině teda ani ťuk. Taky vím akorát to, jak se napíše vlasy a konec Laughing A na tom šamponu fakt není angličky ani slovíčko Twisted Evil Ale trefila jsem se kupodivu teda úplně přesně, což považuju za ohromný štěstí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 9:08 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
*Leontýnka* napsal:

Hm tak to já umím malinko německy ale ve francouštině poznám jen jak se píše "vlasy" a "vypadávání" i když samozřejmě nevím jak se to čte no Wink


Tak já něco vyčtu v angličtině i v němčině ( tak zhruba, doslovný překlad určo ne, o ten jsem musela zaškemrat Laughing ), ale ve francouzštině teda ani ťuk. Taky vím akorát to, jak se napíše vlasy a konec Laughing A na tom šamponu fakt není angličky ani slovíčko Twisted Evil Ale trefila jsem se kupodivu teda úplně přesně, což považuju za ohromný štěstí Laughing


To byl šestý smysl víš Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 9:13 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:

To byl šestý smysl víš Wink Laughing


Šestý smysl vlasomagora Laughing Jsem tam zakoupila i jeden levnej šampon s výtažky z máty a grepu ( což jsem si opět přeložila až doma Laughing ) a taky není špatnej, ale je to taková nouzovka, jako u nás ty dost obyč šampony Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:15 pm    Předmět: Citovat

Zní to skvěle, nebyl by link na nějaký srozumitelný e shop??? A kolik to tak asi stojí???? Rolling Eyes Sarah, jsi fakt pokušitel Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Zní to skvěle, nebyl by link na nějaký srozumitelný e shop??? A kolik to tak asi stojí???? Rolling Eyes Sarah, jsi fakt pokušitel Laughing


Na svých stránkách odkazuje John Frieda na tyhle e-shopy:

www.drugstore.com
www.cvs.com
www.walgreens.com
www.duanereade.com
http://search.ulta.com

Vyhledat si tam John Frieda a je to. Ceny jsou tam teda mnohem levnější než ve Francii a Rakousku, ale myslím, že se to zase nažene na poštovným... [/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 12:25 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem si vzpomněla, že ve Francii má Pantene i spešl kolekci pro blond ( i pro hnědý ), možná to za čas dorazí i sem.
Jinak John Frieda zesvětluje, z délek vytáhl veškerej žlutej nádech ( ač nemá barvu inkoustu nebo modrou, ale je zlatej ).
Teď zkouším Baleu pro blond, šampon i kondiš, pak poreferuju, Zatím jsem zkusila kondiš a je moc příjemnej, valsy hezký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mishaaa
0-7
0-7


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 10:05 pm    Předmět: Citovat

jaka maska se vam nejvic osvedcila na delsi huste melirovane blond vlasy (nebo proste jakekoliv,ale hodne blond)? Very Happy dekuji,je jedno jaka,i levna,i drazsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

Dnes mi dorazil balíček s kosmetikou,ve které je mimo jiné i Loreal professionnel Shine blonde. Vypadá docela dobře i to složení je mi sympatické tak uvidíme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 11:07 am    Předmět: Citovat

Ksilhanova napsal:
Dnes mi dorazil balíček s kosmetikou,ve které je mimo jiné i Loreal professionnel Shine blonde. Vypadá docela dobře i to složení je mi sympatické tak uvidíme Smile


Já ho používala a vlasy jsem měla super Wink Máš šampon?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.