Šampony a další vlasová kosmetika pro blondýnky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e0e50c0ee28c9688eba9f0b053f02811Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Ksilhanova napsal:
Dnes mi dorazil balíček s kosmetikou,ve které je mimo jiné i Loreal professionnel Shine blonde. Vypadá docela dobře i to složení je mi sympatické tak uvidíme Smile


Já ho používala a vlasy jsem měla super Wink Máš šampon?


Tak to je super tak jsem snad vybrala dobře, váhala jsem i mezi jinýma značkama. Zatím jen šampon a uvidím, pak bych dokoupila i kondiš nebo nějakou kůru. Nejdřív musím dát vlasy dokupy, proto jsem si pořídila k němu i šampon a kondiš Schwarkopf prof. bonacure repair rescue, s nima mám už zkušenost a hodně to pomohlo. A pokud jde o silikony, žádný jsem nevyčetla(tedy ty co jsou v obyč.kosmetice v drogerce) takže to silikonová bomba nebude. Ony jsou ty obyč věci super ale pro mě asi ne na stálé používání, na zdravé vlasy možná působí ale já teď potřebuju něco účinějšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 9:02 pm    Předmět: Citovat

Ksilhanova napsal:

Tak to je super tak jsem snad vybrala dobře, váhala jsem i mezi jinýma značkama. Zatím jen šampon a uvidím, pak bych dokoupila i kondiš nebo nějakou kůru. Nejdřív musím dát vlasy dokupy, proto jsem si pořídila k němu i šampon a kondiš Schwarkopf prof. bonacure repair rescue, s nima mám už zkušenost a hodně to pomohlo. A pokud jde o silikony, žádný jsem nevyčetla(tedy ty co jsou v obyč.kosmetice v drogerce) takže to silikonová bomba nebude. Ony jsou ty obyč věci super ale pro mě asi ne na stálé používání, na zdravé vlasy možná působí ale já teď potřebuju něco účinějšího.


Já měla jen ten šampon, ale byl fajn a zamezoval žloutnutí vlasů Smile Máš hodně poškozeno? Já měla z barvení celých délek jeden čas vlasy ve vlhkým stavu doslova gumový...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 7:03 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Ksilhanova napsal:

Tak to je super tak jsem snad vybrala dobře, váhala jsem i mezi jinýma značkama. Zatím jen šampon a uvidím, pak bych dokoupila i kondiš nebo nějakou kůru. Nejdřív musím dát vlasy dokupy, proto jsem si pořídila k němu i šampon a kondiš Schwarkopf prof. bonacure repair rescue, s nima mám už zkušenost a hodně to pomohlo. A pokud jde o silikony, žádný jsem nevyčetla(tedy ty co jsou v obyč.kosmetice v drogerce) takže to silikonová bomba nebude. Ony jsou ty obyč věci super ale pro mě asi ne na stálé používání, na zdravé vlasy možná působí ale já teď potřebuju něco účinějšího.


Já měla jen ten šampon, ale byl fajn a zamezoval žloutnutí vlasů Smile Máš hodně poškozeno? Já měla z barvení celých délek jeden čas vlasy ve vlhkým stavu doslova gumový...


Já jsem právě byla docela překvapená, když mi došel a já viděla tu fialovou barvu, nečekala jsem, že bude i proti žloutnutí. Ale nezlobim se, spíše naopak Smile Právě tam byl ještě i ten Silver ale na ten jsem se necítila...No docela mám zničeno, spíš jsou ty vlasy divné..konečky jsou tak normálně roztřepený ale jsou hodně nerozčesatelné a takové jakoby "matlavé" nevím nechci něco hanit, ale mě to asi udělaly ty přírodní věci. Ze začátku to bylo v pohodě, ale poslední týdny je to děs Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:02 am    Předmět: Citovat

Ksilhanova napsal:

Já jsem právě byla docela překvapená, když mi došel a já viděla tu fialovou barvu, nečekala jsem, že bude i proti žloutnutí. Ale nezlobim se, spíše naopak Smile Právě tam byl ještě i ten Silver ale na ten jsem se necítila...No docela mám zničeno, spíš jsou ty vlasy divné..konečky jsou tak normálně roztřepený ale jsou hodně nerozčesatelné a takové jakoby "matlavé" nevím nechci něco hanit, ale mě to asi udělaly ty přírodní věci. Ze začátku to bylo v pohodě, ale poslední týdny je to děs Evil or Very Mad


On je takovej lehounce fialkovej Smile Viděla jsi už ten Silver? To je, panečku, barvička Laughing Dneska jsem se s ním ráno myla, vždycky se musím smát Laughing
Mě se po přírodních věcech takovej stav taky na chvilku vrátil, takže teďka převažuje chemie, občas to proložím přírodou a zatím to jde...
Já mám vlasy poměrně v pohodě, to melírování jim oproti barvení dost svědčí, ale ty konce... Už dost dlouho mám jednu délku, ač to nahoře odrůstá, dole se to ulamuje, už se těším, až ta poškozená část konečně zmizne... A to jsem přitom zesvětlovala jen odrosty, do délek jsem to nedávala a stejně..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:14 am    Předmět: Citovat

Ono se to ulamuje hlavně proto, že se to tře o oblečení a nemá to pokoj. Já jsem to taky tak měla, nebo jsem se česala a na svetru jsem měla centimetrový kousky blond vlasů. Vyřešila jsem to tím, že už nebarvím, jen teď hennou, která se mi stejně vymejvá, takže v budoucnu asi už barvit nebudu ničím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:24 am    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Ono se to ulamuje hlavně proto, že se to tře o oblečení a nemá to pokoj. Já jsem to taky tak měla, nebo jsem se česala a na svetru jsem měla centimetrový kousky blond vlasů. Vyřešila jsem to tím, že už nebarvím, jen teď hennou, která se mi stejně vymejvá, takže v budoucnu asi už barvit nebudu ničím.


Adlusko, ale já už nebarvím, chodím jen na melíry do odrostů, délek se to už vůbec netýká. Že je to tím třením o oblečení, to vím právě taky, ale zase se mi to nechce tahat pořád v culíku nebo drdolu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:48 am    Předmět: Citovat

Asi mám teď takový i období na ty vlasy špatný. Jednou za čas vypadají hrozně Smile ale to se asi stává všem. Když si vzpomenu na loňské léto, to byly krásný, nádherně se upravovaly a byly lesklé. Taky si myslím že to už barvením není, už barvím jen odrosty.Zajímavé je, že jsem i hodně lakovala a byly super, teď je nechávám jen tak a občas přestříknu pouze ofinu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:57 am    Předmět: Citovat

Ksilhanova napsal:
Asi mám teď takový i období na ty vlasy špatný. Jednou za čas vypadají hrozně Smile ale to se asi stává všem. Když si vzpomenu na loňské léto, to byly krásný, nádherně se upravovaly a byly lesklé. Taky si myslím že to už barvením není, už barvím jen odrosty.Zajímavé je, že jsem i hodně lakovala a byly super, teď je nechávám jen tak a občas přestříknu pouze ofinu.


No, bůhví, čím to může být... Mě se zase ještě před měsícem vlasy skoro nelámaly a teď je těžká krize, láme se snad všechno Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 10:01 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Ksilhanova napsal:
Asi mám teď takový i období na ty vlasy špatný. Jednou za čas vypadají hrozně Smile ale to se asi stává všem. Když si vzpomenu na loňské léto, to byly krásný, nádherně se upravovaly a byly lesklé. Taky si myslím že to už barvením není, už barvím jen odrosty.Zajímavé je, že jsem i hodně lakovala a byly super, teď je nechávám jen tak a občas přestříknu pouze ofinu.


No, bůhví, čím to může být... Mě se zase ještě před měsícem vlasy skoro nelámaly a teď je těžká krize, láme se snad všechno Crying or Very sad Crying or Very sad


To je hrozný viď, nejvíc mě štve, že nahoře to roste a dole se ulamuje, takže délka stále stejná a já bych chtěla už delší Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 10:04 am    Předmět: Citovat

Ksilhanova napsal:


To je hrozný viď, nejvíc mě štve, že nahoře to roste a dole se ulamuje, takže délka stále stejná a já bych chtěla už delší Crying or Very sad


To mě zase spodek poměrně v pohodě odrůstá a lámou se mi vrchní a přední vlasy, jsou křehký a tenčí než zbytek. Netuším proč a pěkně mě to štve...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.