Šampony a další vlasová kosmetika pro blondýnky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c197fc9d979a2b5f4dd9b467af3146fbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 2:06 pm    Předmět: Citovat

Kiks: jestli mas vlasy opravdu jen odbarvene, tak se ti z nich nema co vymyt Wink

uz delsi dobu pouzivam Andrew Collinge pro blond vlasy, ale taky nesleduju zadny zazracny ucinek Smile ale kraaasne voni, a staci ho trosicka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 3:11 pm    Předmět: Citovat

kiks, a pro chladné nebo teplé?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meg
8-20
8-20


Založen: 13.10.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 2:59 pm    Předmět: Re: Šampony a další vlasová kosmetika pro blondýnky Citovat

Mylady napsal:
Ahooj lidi,
chtěla bych se zeptat zda pouzíváte nějaké ty šamponky a kondicionéry určené určité barvě vlasů???
Já třeba nedávno zkoušela Johna Friedu - sheer blonde, Platinum to champagne. A můžu je chvált Razz
Jaké jsou vaše zkušenosti?


Mám vyzkoušený šampon Henna Plus přírodní šampon pro barvené vlasy odstínu blond. Můžu říct, že je skvělý, protože tak lesklé vlasy a krásnou záživou barvu jsem ještě po žádném šamponu neměla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 3:12 pm    Předmět: Citovat

Začla jsem toužit po nějakém šamponu pro blond vlasy. Ale šamponů mám tolik, že už bych se měla krotit. Laughing Mám od Baley tu kúru na blond vlasy, sice jsou tam silikony, ale vlasy to docela hezky rozzáří. Tak nevím, třeba někdy v budoucnu sáhnu taky po šamponu.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 9:09 pm    Předmět: Co udělá silver šampon s přírodní myší šedí? Citovat

Ahoj, prosím nemáte někdo zkušenost? Google se tváří, že neví...

Mám odbarvené vlasy na platinum a nechávám už odrůst abych získala svou přirozenou barvu - myšinu. Odrosty už mám velký ale ta platinumka mi nachytala nehezký žlutý tóny, který se ke mně vůbec nehodí a navíc sem flekatá. Chtěla jsem to prostě stáhnout silver šamponem ale kadeřnice, kde sem ho chtěla koupit, mi řekla, že na přírodní vlasy by ho nedávala, že by mi mohly zmechovatět nebo se nějak zabarvit. Jen na odrosty ho nedostanu, takže jedině celá hlava. Nemáte někdo zkušenost, co silver udělá s přirozenou myší blond? Nevíte? Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 9:48 pm    Předmět: Citovat

Zmechovatet? Jakoze zezelenat nebo "udelat chemlon"?

Ja nevim, ale pokud je mi znamo, tak v tom zadna permanentni barva (nebo preliv nebo proste neco co by vlasy fyzicky narusilo) neni, tak bych se moc nebala ... s tvoji prirodni barvou to imho neudela budto nic, nebo ji docasne hodi vice do studeneho odstinu (to same plati i o delkach). Kdyby podobne sampony fungovaly permanentne, tak by nebylo tolik nestastnych "zlutych" blondyn ... Smile

Cokoliv co tam dela ten "fialovy film" je podle mne jen docasna zalezitost (kde i "barevny sampon vydrzi mnohem dele nez tohle"), ktera te rada opusti pri dalsim myti a to vcetne tvych "vlastnebarevnych" vlasu a nezanecha zadnou permanentni hruzu.

Z hlediska logiky .. pokud to lze aplikovat na barvou poskozene vlasy a neudela to na nich paseku, tak bych se o prirodni barvu vubec nebala Smile od prirody jsou vlasy v porovnani s chemicky barvenymi celkem odolne ...

Za mne bych do toho sla, ne ze bych chtela shazovat znalosti pani kadernice, ale co obcas nektere exemplare tohoto remesla vypusti z ust, to se jeden az nestaci divit ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 10:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nepoužívám přímo silver šampon, ale neoplachovací kondicionér proti žlutým nádechům od Revlonu. Mám na hlavě pruh z modrého pigmentu + blond barvy a nebarvený zbytek je světlá blond. Na přírodní vlasy se kondicionér neprojevuje buď vůbec, nebo tak neznatelně, že jsem to nezaregistrovala, modrá zůstává modrou a neslábne mi dole do zelenkavé žluté, jako tomu zpočátku bývalo. Netroufám si ale tvrdit, jestli jsou princip fungování a intenzita stejné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 10:23 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Zmechovatet? Jakoze zezelenat nebo "udelat chemlon"?

Ja nevim, ale pokud je mi znamo, tak v tom zadna permanentni barva (nebo preliv nebo proste neco co by vlasy fyzicky narusilo) neni, tak bych se moc nebala ... s tvoji prirodni barvou to imho neudela budto nic, nebo ji docasne hodi vice do studeneho odstinu (to same plati i o delkach). Kdyby podobne sampony fungovaly permanentne, tak by nebylo tolik nestastnych "zlutych" blondyn ... Smile

Cokoliv co tam dela ten "fialovy film" je podle mne jen docasna zalezitost (kde i "barevny sampon vydrzi mnohem dele nez tohle"), ktera te rada opusti pri dalsim myti a to vcetne tvych "vlastnebarevnych" vlasu a nezanecha zadnou permanentni hruzu.

Z hlediska logiky .. pokud to lze aplikovat na barvou poskozene vlasy a neudela to na nich paseku, tak bych se o prirodni barvu vubec nebala Smile od prirody jsou vlasy v porovnani s chemicky barvenymi celkem odolne ...

Za mne bych do toho sla, ne ze bych chtela shazovat znalosti pani kadernice, ale co obcas nektere exemplare tohoto remesla vypusti z ust, to se jeden az nestaci divit ...



Děkuju, přesně to sem si myslela! Byly tam dvě, jedna taková milá, hned se se mnou radila a že zkusí kousek na pramínku a uvidíme ale pak přišla druhá, už od pohledu "madam umělý vlasy" (-její vlasy byly odbarvený, krásně vyčesaný, to jo, ale vysušený jako prase a vypadaly jak paruka. na to že má být odbornice a moje poničený vlasy sjela takovým pohledem...). no zkrátka, hned že na moje v žádným případě, pořád že to zmechovatí takže asi zezelená atd... každopádně co, mně to může bejt šumák, zelený vlasy sem měla hned po fialovejch tak kdyžtak ještě chvíli nebudu ta maminčina vysněná holčička. doteď sem používala silver od loreal na ofinu k dreadům a taky vlastně nic zelenýho. zítra skočím pro hauschku a kašlu na dilema, že sem se nechala takle zviklat
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 10:24 pm    Předmět: Citovat

Proxim napsal:
Ahoj, nepoužívám přímo silver šampon, ale neoplachovací kondicionér proti žlutým nádechům od Revlonu. Mám na hlavě pruh z modrého pigmentu + blond barvy a nebarvený zbytek je světlá blond. Na přírodní vlasy se kondicionér neprojevuje buď vůbec, nebo tak neznatelně, že jsem to nezaregistrovala, modrá zůstává modrou a neslábne mi dole do zelenkavé žluté, jako tomu zpočátku bývalo. Netroufám si ale tvrdit, jestli jsou princip fungování a intenzita stejné.



to taky nezní špatně, nevíš, jestli v tom nejsou silikony? já je teď vymývám a už hodlám bažit zase jen na přírodní kosmetice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 10:42 pm    Předmět: Citovat

PoisonIvy napsal:
Proxim napsal:
Ahoj, nepoužívám přímo silver šampon, ale neoplachovací kondicionér proti žlutým nádechům od Revlonu. Mám na hlavě pruh z modrého pigmentu + blond barvy a nebarvený zbytek je světlá blond. Na přírodní vlasy se kondicionér neprojevuje buď vůbec, nebo tak neznatelně, že jsem to nezaregistrovala, modrá zůstává modrou a neslábne mi dole do zelenkavé žluté, jako tomu zpočátku bývalo. Netroufám si ale tvrdit, jestli jsou princip fungování a intenzita stejné.



to taky nezní špatně, nevíš, jestli v tom nejsou silikony? já je teď vymývám a už hodlám bažit zase jen na přírodní kosmetice


Dívala jsem se do zdejšího článku o silikonech a bohužel jsou. Ale snad nebude problém sehnat něco s podobným efektem a lepším složením.

S tou zelenou.. moje ofina už také zažila ledacos a zrovna ta zelenkavá, která se vytvoří vymytím z něčeho jiného, není vrchol estetična Smile Ale anti yellow kondicionér mi nikdy k žádné nepřispěl, naopak mě od ní chrání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.