Šampony a další vlasová kosmetika pro blondýnky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c8e459387d105c9402b3798dcb4f4860Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 12:30 am    Předmět: Citovat

Proxim: Za malo Wink od toho tu to forum je, vic hlav vic vi a navic jsou tu lidi stejne "postizeni", takze sance ze ti nekdo poradi vylozenou pitomost je pomerne nizka Smile

Co do slozeni toho samponu, nedelam si iluze ze existuje nejaky "silver" sampon bez silikonu (ty se cpou snad uz do vseho vcetne detsky vyzivy T_T) ale ono zas neni takovy problem to vzit parkrat "jarem" ve stylu DIXI koprivoveho nebo brezoveho samponu aby se ty nejhorsi silikony smyly a postupne prejit na prirodni sampony.

A i kdyby ti ty prirodni sampony nesedly, porad jeste existuje moznost chemie, ovsem bez silikonu a vetsiny "mnamek" co se pridavaji aby to melo peknou barvu a hezky to vonelo a vydrzelo to leta .... drzim palce za brzke nalezeni "toho praveho" pro tebe Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 5:20 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Proxim: Za malo Wink od toho tu to forum je, vic hlav vic vi a navic jsou tu lidi stejne "postizeni", takze sance ze ti nekdo poradi vylozenou pitomost je pomerne nizka Smile

Co do slozeni toho samponu, nedelam si iluze ze existuje nejaky "silver" sampon bez silikonu (ty se cpou snad uz do vseho vcetne detsky vyzivy T_T) ale ono zas neni takovy problem to vzit parkrat "jarem" ve stylu DIXI koprivoveho nebo brezoveho samponu aby se ty nejhorsi silikony smyly a postupne prejit na prirodni sampony.

A i kdyby ti ty prirodni sampony nesedly, porad jeste existuje moznost chemie, ovsem bez silikonu a vetsiny "mnamek" co se pridavaji aby to melo peknou barvu a hezky to vonelo a vydrzelo to leta .... drzim palce za brzke nalezeni "toho praveho" pro tebe Smile



Silvery bez silikonu normálně jsou a zrovna tak ten údajně nejlepší a na celým internetu nejvychvalovanější - silver od matuschky za asi 150 kč Smile) - takže paráda. Silikonů už jsem se zbavila díky Balee a teď už si jedu klasika weledu, laveru a hlavně urtekram a oleje, vlasy vypadaj za dva tejdny líp než jako když sem 4 roky hennovala co 3 týdny a jela jenom alverde. A to sem je za posledních pár měsíců několikrát odbarvila. Chemie prostě přírodu nikdy nedožene, kdybych se snažila o napravení nějakou wellou, budu už dávno plešatá. Zítra letím pro ten šampon a teď mě omluvte, čeká mě meruňkovo-mokřadková maska Smile
Díky za rady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 5:25 pm    Předmět: Citovat

Proxim napsal:
PoisonIvy napsal:
Proxim napsal:
Ahoj, nepoužívám přímo silver šampon, ale neoplachovací kondicionér proti žlutým nádechům od Revlonu. Mám na hlavě pruh z modrého pigmentu + blond barvy a nebarvený zbytek je světlá blond. Na přírodní vlasy se kondicionér neprojevuje buď vůbec, nebo tak neznatelně, že jsem to nezaregistrovala, modrá zůstává modrou a neslábne mi dole do zelenkavé žluté, jako tomu zpočátku bývalo. Netroufám si ale tvrdit, jestli jsou princip fungování a intenzita stejné.



to taky nezní špatně, nevíš, jestli v tom nejsou silikony? já je teď vymývám a už hodlám bažit zase jen na přírodní kosmetice


Dívala jsem se do zdejšího článku o silikonech a bohužel jsou. Ale snad nebude problém sehnat něco s podobným efektem a lepším složením.

S tou zelenou.. moje ofina už také zažila ledacos a zrovna ta zelenkavá, která se vytvoří vymytím z něčeho jiného, není vrchol estetična Smile Ale anti yellow kondicionér mi nikdy k žádné nepřispěl, naopak mě od ní chrání.


Má zelená vznikla nedostatečným vyperoxidováním zrzavý henny když mě chytl rapl na Directions fialovou gelovku. Tu sem pak zkusila sundat B4 odbarvovačem a šup - novej punk. Jako když si vezmu kolik stojí prodávaná zelená, tak sem docela ušetřila Very Happy
nahodila sem fotky do galerky, je tam i ta zelená
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 5:57 pm    Předmět: Citovat

Zrzave henny? To mne celkem zaujalo ... pamatujes si znacku? Smile Tohle totiz v 99% dela indigo a cassia pri styku s peroxidem ... ale ne sama lawsonie.

Jen tak pro doplneni vedomostni zakladny ... ovsem barva kvalitni, to ne ze ne Laughing nejsem skodoliba, ale tuhle by ti zavidela kazda vodnice Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 6:21 pm    Předmět: Citovat

Barvy od Directions je potřeba něčím sundavat? Co mám zkušenosti, jdou dolů jako pominuté (a po cestě barví všechno ostatní). Dvě tři umytí a barva je pryč, už i přelivy od Jean's Color vydržely víc - a prasátková/plesnivá/nazelenalá byla v ceně, netřeba na ni brát peroxid Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 6:40 pm    Předmět: Citovat

používala jsem bordó od henne colour, pak ji vyperoxidovala ale jen do lehký oranž a na ni nanesla fialovou od directions. tu jsem pak právě odbarvovala "nenásilně" neperoxidově B4 protože sem byla po čase ošklivě flekatá, vůbec hned nepouštěla, držela dobře. a tady vznikla zelená reakce jak na hodině chemie. něco z B4 zareagovalo se zbytkem henny ve vlasech a tadáá - "neke, ty máš novou barvu? hustý...."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 6:58 pm    Předmět: Citovat

PoisonIvy: To zni spis jak kdyby zreagovala ta Directions spis, nez henna ... v bordo je sice pikramat sodny, ale ten se postupne taky vymyva (daleko vic jak henna). Nicmene diky za vysvetleni, je to dobry vedet Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 7:53 pm    Předmět: Citovat

Modrý přeliv přes blond umí udělat zelenou, barvy se bohužel kombinují tak jako všude jinde. I fialová to dokáže, pokud v ní převažuje modrá složka nad červenou, jinak udělá malinovku a pak jde do vyblité růžové.

Ale s oranžovou? I když v ní už nějaká žlutá je, tak je možné, že se to takhle nešťastně složilo dohromady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 10:03 pm    Předmět: Citovat

Proxim napsal:
Modrý přeliv přes blond umí udělat zelenou, barvy se bohužel kombinují tak jako všude jinde. I fialová to dokáže, pokud v ní převažuje modrá složka nad červenou, jinak udělá malinovku a pak jde do vyblité růžové.

Ale s oranžovou? I když v ní už nějaká žlutá je, tak je možné, že se to takhle nešťastně složilo dohromady.




no já netuším, mně stačilo, že sem z toho těžila ještě pěkně dlouho Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.