Pleva - medový šampon, s propolisem a jiné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=91504fffff72841d7c0b6099a605ea70Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 10:06 pm    Předmět: Šampon s propolisem Pleva Citovat

Tak mi má aktivní maminka (díky, mami!) přinesla domů šampon s propolisem od Plevy. Mám teď trochu problémy s lupy a hlavně mi začaly mé nebohé vlásky nějak moc padat, což by měl ten šampon řešit. Ještě jsem ho nezkoušela (myju jen jednou za 7 - 10 dní), takže až umyju, napíšu, jak to dopadlo.
Zatím musím konstatovat, že balení je poměrně malé (100 g), asi poloviční než šampony většinou mívají, stojí ale nějakých 70 korun, tedy podobně jako běžné šampony v drogeriích. Uvidíme, jak se to vyplatí Wink
První poznatek ohledně obsahu lahvičky je, že šampon velmi zvláštně voní. Vůně mi připadá jako něco medovo-květinového, do čeho byla nalita vodka Laughing Mně osobně je ta vůně příjemnější než ona vyloženě umělá, přehnaně intenzivní vůně většiny šamponů z drogerie (třeba ty citrusové často zapáchají jako prostředky na mytí nádobí), ale asi to není pro každého Wink Po vyzkoušení napíšu, jak moc byl obzvláště ten alkohol z vlasů cítit po použití.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so březen 09, 2013 11:39 am    Předmět: Citovat

Otec je aktivní včelař, takže o včelí produkty nemám nouzi, s medem jsem spokojená na vlasy, dávám do konců, na pleť, je to moc příjemné. Chtěl mi udělat radost a koupil mi tenhle šampón - http://www.pleva.cz/sprchovy-sampon-s-medem-pleva/61 - teda, on to asi nebude šampón na vlasy, když ho nemají mezi vlasovými produkty zařazený, ale to mě neodradilo, umyla jsem si s ním hlavu, pěnilo to málo, ale jsem opravdu spokojená. Není to žádná agresivní pěnivá hrůza, voní velmi jemně, vymyla jsem s ním i kokosový olej z konců, ale nijak mi vlasy nevysušil. Zkusím ho používat častěji, zatím jsem příjemně překvapená. Složení nevím, nemá ho na sobě napsané, a leták jsem bohužel nedostala. Přemýšlím, že si ho před mytím ještě naředím medem a bude to úplná paráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 11:50 am    Předmět: Citovat

Ach sakra Sad tak rada by som ho vyskúšala keby som nebola alergická práve na propolis Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 12:02 pm    Předmět: Citovat

Chasmet: Ty si ředíš šampón medem? To ti pak musí lepit vlasy, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 12:09 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Chasmet: Ty si ředíš šampón medem? To ti pak musí lepit vlasy, ne?

Nejsem Chasmet, ale zkusím odpovědět: Podle mě vůbec lepit nebudou, med se v teplé vodě hodně dobře rozpouští, a pokud je tekutý, jde vymýt hodně lehce. Sama jsem si jednu dobu dávala na vlasy masky s medem (i 3x týdně) a vlasy mi vůbec nelepily. A taky se dá vyrobit vejcovo-medový šampon, je to někde v top tématech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 1:07 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Chasmet: Ty si ředíš šampón medem? To ti pak musí lepit vlasy, ne?
Ne, nelepí, dá se skvěle vymýt, jak už bylo zmíněno Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 8:39 am    Předmět: Citovat

Taky jsem akorát dostala dárkem zmíněný sprchový šampon. Můžu se podepsat pod to, co už o něm bylo řečeno: je dost jemný; moc nepění, ale myje dobře. Hodně si mě získal tím, jak mi zklidnil pokožku na hlavě. Jinak má poměrně příjemnou, nevtíravou vůni. Jsem s ním spokojená. Smile

Škoda jen, že leták se složením od něj taky nemám a tuším, že v něm budou i chem. látky, kterým se normálně vyhýbám. Na Plevově Fb stránce nicméně aspoň psali, že nepoužívají palmový olej, což beru jako plus...

Tak jako tak, zvažuji si od téhle značky pořídit ještě vlasovou vodu s propolisem: mohla by být taky dobrá. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 6:30 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem vypotřebovala svou první Pleva vlasovou vodu s mateří kašičkou. A za mně samá pozitiva Cool Vlasy se mi po ní nijak nemastí, pokožka hlavy je zklidněná, vůně příjemná a mám pocit, že za tu chvíli užívání můj jarní podrost rychle poskočil z fáze ježeček do fáze anténky Very Happy ... (Nějaké větší, či průkaznější výsledky zatím asi ani pozorovat nemohu, tak třeba po další lahvičce Wink)
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2015 7:13 pm    Předmět: Citovat

Kdysi tu byly dotazy na složení, když Pleva nemá ve zvyku psát ingredience na etiketu výrobků. Dnes se mi do ruky dostal leták, tak tady je přepis složení těch několika vlasových produktů:

Vlasová voda s propolisem: alcohol denat., aqua, PEG-40 Hydronated Castor Oil and Water, glycerin, propolis cera, Undecilenamidopropyltrimonium Methosulfat, Sulfurized TEA-Ricinoleate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil and Water, Propylene Glycol.

Vlasová voda s mateří kašičkou: Alcohol denat., Aqua, Aroma, Menthol, Royal Jelly, Carbomer, Triehanolamine.

Šampon s propolisem: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Laurylamidopropyl Betaine, Cocoamide DEA, Proppylene Glycol and PEG-55-Propyleneglycol Oleate, propolis cera, Bromo-5-Nitro-1,2-Dioxana and Propylene Glycol, Citric and Monohydrate.

Medový šampon s kondicionérem: Aqua, Sodium Laureth-Sulfate, Laurylamidopropyl Betaine, Cocoamide DEA, honey, NaCl, 5-Bromo-5-Nitro-1,3-Dioxane and Propylene Glycol, PVP, Aroma 2718, Cytric acid Monohydrate.

Medový sprchový šampon: Aqua, Sodium Laureth-Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocoamide DEA, Glycerol, PEG-7-Glyceryl Cocoate, Glycol Disterate, Laureth-4 Cocamidopropyl Betaine, Sodium chloride, 5-Bromo-5-Nitro-1,3-Dioxane and Propylene Glycol, Parfume, Citric acid, CI 15985.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.