Zimní péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=569d76423d2196cf5ca71782c5e4c882Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BlackPearl
41-80
41-80


Založen: 9.8.2011
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 1:02 pm    Předmět: Citovat

Čierna Vlčica napsal:
Mamka mi kupila krásnu čapičku takú zelenú tak sa vytešujem takto v zime ked fúka a mrzne radšej vlasy skryjem pod čapicu nech sa neničia , len nie celé sa mi dajú skryť tak potom musim aj pod kabat dávať ostatok Smile

mne prestali elektrizovať vlasy ako som začala ich česať dreveným hrebeňom neviem že či si to namýšlam alebo to fakt funguje Razz


To taky dělám, délky normálně hodím na záda a pod bundu, je to pro mě lepší, alespoň si vlasy nepřipnu zipem nebo nemusím vytahovat ze šály či zpod tašky.

No, dřevěný hřeben jsem si právě proto koupila, to už mi radili ostatní v tématu o elektrizování, ale nepomáhá mi. Jakmile se vlasy dotknout svetru, vnější části bundy, je to konec, mají doslova erekci a co je horší, když je nechám venku, ne pod bundou, tak se v té pozici lepí v MHD na bundy ostatních lidí, což je mi poměrně nepříjemné a i trapné, pak je naháním zpátky a musím shrábnout do ruky a přejet po délkách, aby se uklidnily Laughing Občas mám pocit, že mají vlastní hlavu, dělají si, co chtějí a na mě pečou! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 6:15 pm    Předmět: Citovat

Moje bunda mi naštěstí vlasy neelektrizuje (softshell), ale jakmile si vezmu kabát, elektrizuje to jako prase Very Happy nebo stačí je protáhnout po fleesový mikině... nebo fleesovejma rukavicema na rukách, když si vlasy přehazuju přes rameno třeba v MHD. Jelikož pod tou softshell bundou mám fleesovou mikinu, tak vlasy nemůžu hodit pod bundu tak jak jsou rozpuštěný, ani v culíku, ale jedině v copu... jinak taky elektrizujou. Ale když venku mrzne hodně, tak to ani neřeším, vlasy upletu tak, že moc neutahuju, aby po rozpuštění v místnosti nebyly moc zvlněný.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 1:05 pm    Předmět: Zase ta zima a mráz Citovat

Tak už se i na mých vlasech začala projevovat zima a mráz Crying or Very sad Z častého přecházení z mrazu do přetopených prostor mám vlasy křehké a lámavé. Také jsou více náchylnější na vypadnutí. A ten městský smog kvalitě vlasů taky moc nepřidáváSad Chtěla jsem šáhnout po svých oblíbených placentových ampulích od Edelstein, ale při nákupu mě zaujaly ampule z rostlinné placenty.
Dle složení obsahují tekutý keratin a celou řadu přírodních výtažků a jsou bez silikonů a parabenů, tak jsem si řekla, že je vyzkouším. Ampuli 13 ml jsem si vždy nechala na dvě mytí a tak mi krabička 4 ampulí vydržela téměř 4 týdny. Z počátku jsem si říkala, že efekt nic moc, ale po dvou týdnech se vlasy zázračně přestaly lámat a hlavně, už při česání nemám na hřebenu chuchvalce vlasů. Za mě doporučuji vyzkoušet v případě křehkých, slabých a lámavých vlasů náchylných na vypadnutí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 1:30 pm    Předmět: v Citovat

moje vlasy reagujou už listopadu, plihnou, dýlky se mastí, pokožka ne a sou nezvladatelný celkově, ještě že máte dva mesíce volno, tak sem doma a není to tak hrozny ted Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 1:55 pm    Předmět: Citovat

Moje vlasy vyzerajú kupodivu dobre. Možno sa z kúrenia trochu viac mastia, ale určite sa nelámu. Asi zato vďačím tej vrstve silikonu v dĺžkach, vďaka ktorej už mi tam ani šampon nepení Laughing Takže prečisťujúci šampon bude na mieste Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá říjen 04, 2013 2:37 pm    Předmět: v Citovat

ahoj zajímalo by mě, jestli vám v zimě nebo už na podzim vlasy plihnou? Já začínám experimentovat Laughing Minulou zimu sem měla věčně zplihlé vlasy, myslím si, že díky vyživujícím šamponům, jelikož mám jemné vlasy, teď myji vlasy jen vodou, sem tam vejcem, tak jsem zvědavá, jaký to bude mít vliv na zimní počasí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 04, 2013 6:13 pm    Předmět: Citovat

A mě už pomalu začínaj elektrizovat. Dneska jsem sundala svetr a hned bylo naděláno Very Happy Laughing
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá říjen 04, 2013 6:23 pm    Předmět: v Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
A mě už pomalu začínaj elektrizovat. Dneska jsem sundala svetr a hned bylo naděláno Very Happy Laughing


Mluvíš mi z duše, elektrizují jak blázen Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xantipa
0-7
0-7


Založen: 3.10.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne říjen 13, 2013 5:05 pm    Předmět: starostlivost v zime Citovat

ahojky poradte mi jakej sampon a kondis(skoro po kazdem mi padaj hodne vlasy),mam jemne a dlouhe mam pouzivat na podzim a v zime,abych je nemela jako slamu?co pouzivate vy,diky za tipy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gerbera
0-7
0-7


Založen: 18.11.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po listopad 18, 2013 2:32 pm    Předmět: Citovat

Taky hledám nějaký šampon nebo kondicionér, aby se moje vlasy neelektrizovaly... Předem děkuji
_________________
Objevte snadný způsob, jak vytvořit vlastní internetové stránky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.