Zimní péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1bde96236d0f07d5615728b44636ec7fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rehny
81-160
81-160


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po únor 17, 2014 5:49 pm    Předmět: Citovat

Tak to dření o oblečení je asi jedno, to se děje i když máš vlasy venku. Aspoň já mám v zimě vždycky šíleně zacuchané vlasy u krku od šátků a bund. A když je strčí pod oblečení, tak se aspoň neničí mrazem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po únor 17, 2014 7:10 pm    Předmět: Citovat

ehm... já teda nevím, ale já žádný vliv počasí obecně na vlasech neshledávám a přijde mi hloupé je kamkoli strkat, schovávat nebo co.... to jako když je horko, tak je taky před těmi vedry schováváte? podle mě sou na to vlasy stavěné, aby byly i v mraze.... jako porost těla mají proti mrazu chránit....

a to ani nemluvě o tom, že letos mrzlo sotva týden, když se ty mrazivé dny sečtou...
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 1:44 pm    Předmět: Co s vlasy v zimě? Citovat

Zima už sice pokročila, ale zajímalo by mě, jak v tomto období "skladujete" vlasy, když jdete ven.
Já třeba zapletu cop nebo dva (na těch líp drží čepice), a mám je pod bundou, protože jsem si na podzim všimla, že v chladu a větru to má mnohem větší třepící talent (i když je mi naprosto jasné, jak s touto úpravou vypadám, hlavně když třeba nemám čepici Very Happy)
Jak ale vídám jiné dlouhovlasé, mají to skoro vždy venku, i v mínusech.
Tak mě zajímá vaše strategie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 2:26 pm    Předmět: Citovat

Také tak, zaplést cop a šálu s bundou přes něj. Culík má tendence se při delším pobytu venku pod oblečením zacuchat, cop je naprosto v pohodě. A je úplně jedno, jestli je na straně, vzadu a nebo jsou dva. Navíc se nenamočí, neosněží a není ho pak potřeba sušit - to je pro mě to největší plus.
A když je nějaký větší mínus a mám čepici i šálu, není z vlasů vidět vůbec nic, tak to snad ani nemá tolik potenciálu blbě vypadat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 3:44 pm    Předmět: Citovat

No někdy mám dojem, že vypadám jak trdlo Very Happy ale zas si říkám, že to aspoň nebude tak v háji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 5:41 pm    Předmět: Citovat

Asi je to věc zvyku Smile Spoustě lidí v tomhle počasí nejsou pod oblečením vidět vlasy a nikdo z toho nestřílí.
Sama navíc do nižších zimních teplot nosím huňatý kožich (není z kůže, ale výstižnější popis mě nenapadá) s objemnou kapucí a rozpuštěné vlasy přes ni dělají takový podivný vodopád kus od těla, takže i ta estetická stránka věci je poněkud diskutabilní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verunacek
21-40
21-40


Založen: 18.1.2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2017 9:58 am    Předmět: Citovat

Já na to zatím každou zimu kašlala a bylo to pak docela znát, takže letos poprvé dodržuju to samé-> cop pod šálou, kabátem... tak jsem zvědavá, zda to bude lepší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2017 10:12 pm    Předmět: Citovat

ja nosím podľa počasia buď drdol pod kapucňou (pod čiapku sa ovšem nevojde Confused), alebo v arktických mrazoch normálny vrkoč, a ten je pekne pod kabátom (koniec síce trocha vytŕča von, ale to sa za chvíľu aj tak podstrihne, takže to až tak nevadí)
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2017 9:44 am    Předmět: Citovat

ja už nerobím žiadne opatrenia. v minulosti som sa všelijako snažila, aby vlasy zimou netrpeli a ten rozdiel moc velký nebol. nosím ich podľa nálady, najčastejšie volne a na tom čiapku alebo kapucu Smile skoro vždy trčia von a nemám pocit, že by im to nejako extra ubližovalo... ale je pravda, že docela často hennujem a možno ich to chráni trochu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2019 4:33 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.
Mám zkouškové a tudíž více volna, budu doma.
Napadlo mě udělat vlasům něco jako "ozdravný týden".. ošetřoval tu někdo vlasy po několik dní?
Chtěla bych vyzkoušet několik zábalů ale nechce se mi po každém umývat vlasy šamponem, aby nedostaly tolik zabrat. Máte tipy třeba na nějaké nešpinavé a nemastné zábaly? Nebo celkově na postupy, na péči co vyzkoušet, jak na to?
Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.