Práca
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7eeab324927c2f27163271f718293c0eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 9:16 pm    Předmět: Citovat

Pokud jde o ty agentury, tak pohled z jiné strany: miláček v jedné takové, zprostředkující práci, nějakou dobu působil a byl tam poměrně hodně spokojený Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 11:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já mám vystudovanou po střední škole Vyšší školu zdravotnickou - obor "diplomovaná dětská sestra" a teď dodělávám na Lékařské fakultě obor "porodní asistentka". No, a po škole je z mých oborů téměř jasné kam půjdu pracovat... Very Happy Akorát mě štvou ty 12tky, denní, noční, pořád dokola, teď to docela jde,ale nedokážu si představit,jak to budu dělat,až budu mít rodinu... Ale jinak mě to baví,líbí se mi,že to není stereotypní práce, člověk se musí pořád něci učit,ale to asi v každém oboru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 8:12 pm    Předmět: Citovat

Hmmm...tu niekto vymazava moje príspevky?Nechapem preco?Kvoli comu?Uz mi 3 zmizli tesne po zverejneni a nic zle som tam nepísala...no nevadi.
Ja som momentálne predavacka a celkom sa mi práca pozdáva ale rozhodne nie na cely zivot,zas az tak ma to nebavi. A co sa týka tych personálnych pracovníkov,veľakrát som bola na pohovore kde ma nevybrali a bolo mi to povedané sposobom ze som dlho nevedela ze ma nevybrali, alebo sposobom ze som si povedala ze ten clovek je blbec a veľakrát som odišla spokojná ze sice ma neprijali ale som rada ze som to skúsila a nabuduce skúsim zas. Takze podla mna aj takýchto ludi veľmi treba ale aby boli dobrí,nie tych co im ide o prachy ale prave tych co si vážia ludi a záleží im na tom co a ako cítia. Takze nemam nic proti dobrým personálnym pracovnikom pokiaľ im ide o ludi,pokiaľ záujemcovia neodchádzaju od nich znechutení tak títo ludia mozu byt spokojní so svojou prácou.
Inak zdravotníkov OBDIVUJEM!!! Smile
Návrat nahoru
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 8:27 pm    Předmět: Citovat

Valalo, jeden Tvůj příspěvek je přesunutý do tématu Je porod porod?, ale jestli Ti zmizely tři, to bude asi nějaká chybka na serveru... Confused Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

Valalo - určitě tu nikdo příspěvky nemaže . Čeho se týkaly? Možná byly přesunuty do patřičného tematu (jak už psala Slunéčko).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 10:52 pm    Předmět: Citovat

Jaj no moze byt ze by som to poplietla a napisala do nehodiacej sa témy? A následne nenasla? Moze byt lebo dost v poslednej dobe vypisujem z mobilu (nejak sa delíme s priateľom o jeden PC,to je tak ked uz nie je tolko času celé dni vysedávať na DV Very Happy)
Ozaj a kde pracujú nasi administrátori? Kde vobec beriete cas na tvorbu, vylepšovanie, študovanie, čítanie, stráženie a riesenie problémov na takom veľkom serveri ako tento? Hmmm...
Zaujímavá práca inac, ste moc šikovní Wink
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 11:16 pm    Předmět: Citovat

Val- máme tu úžasné moderátorky, to je klíč Smile čas bereme ze svého času coby dobrovolníci. Ale! Když už jsme ve fóru o práci...- job online moderátora a komunitního správce se nově objevuje i v komerčních projektech a bývá to dobře placené. V zahraničí to je o pár let napřed a jsem přesvědčen, ze časem to bude i zde, už to začíná. Vůbec, kolem netu se objevuje spousta nových profesí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 2:11 am    Předmět: Komentář Citovat

Tak já ještě nepracuji, ale studuji španělštinu na fildě. Přesto uvažuji, že skončím úplně jinde. U policie? Práce u ní je asi snem skoro každého kluka... Nedá se říct, že by to byl můj velký sen, ale myslím na to, co budu dělat po škole, a je to jedna z možností, kam se dá vyrazit s titulem v náprsence. Do školství se mi nechce, i když plat by tam pro mě nakonec nemusel být až tak špatný, ale děti jsou čím dál tím víc drzejší..., do překládání se také nehrnu, nabízí se práce v cestovce..., do nějaké společnosti se mi nechce, protože na ni nemám dostatečně ostré lokty a ani se mi nechce nikde trávit x hodin a nemít nic ze života... U policie má člověk jistotu, že každý měsíc dostane výplatu, která je pěkná, ale na druhou stranu se z ní extrémně nezbohatne... Ale na hypoteční úvěr stačí... K tomu ty poměry u policie... Jenže práce u nich není pro mě jako holubník - když bych k nim šla, tak ne na půl roku s tím, že když se mi to nebude líbit, tak půjdu jinam. Ano, i to se může stát a někteří odcházejí, ale pro mě je to jiná práce než třeba učení na SŠ, kde se ze dne na den člověk rozhodne, že podá výpověď a je to... Vzkáže do školy, že už do ní nikdy nepřijde, a je hotovo...

Dozvěděla jsem se, že jedna brněnská firma sháněla půl roku truhláře - tak dlouho nemohli nikoho najít... Zakázek mají na půl roku dopředu... Bere u nich 30 000 čistého měsíčně. Řemeslo má zlaté dno... Ani by mi nevadilo jezdit pár let s kamionem - určitě to není jednoduché, má to svoje nevýhody, ale řidič s praxí si prý vydělá i 60 000 čistého měsíčně... Jde o to, že bych se v životě chtěla mít dobře a ne pořád počítat každou korunu... Dostuduji, budu potřebovat bydlení, to se musí z něčeho zaplatit, přijde hypotéka, člověk potřebuje auto... Děcka z fildy obvykle nejdou na nějak dobře placená místa... Jsou jiné perspektivnější obory... Třeba zubařina... Nám už to jednou pověděl jeden starý pan profesor: "Snad si nemyslíte, že když jste šli na fildu, tak budete vydělávat hodně peněz..." A přesto tu máme stovky děcek na dějinách umění, teorii a dějinách divadla, estetice, etnologii, hudební vědě, managementu v kultuře, pedagogice, religionistice, sdružených uměnovědních studiích, k tomu filmoví teoretici... Copak si ta děcka myslí, že najdou práci v oboru? Těžko... Dobré pro osobní rozvoj, ale jinak... Zběhnou jinam... Jako já... Říká se, že nejpraktičtějšími obory jsou u nás jazyky... Prosím, zasažení, neberte to jako útok...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 5:14 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovníku chtěla jsem tě citovat, ale je to hrozně dlouhé Smile Nám říkali už na imatrikulaci, že se nemáme bát, že filda má 97% úspěšnost absolventů, ale že skoro nikdo nepracuje v oboru, což znamená, že filda vychovává flexibilní jedince připravené na vše Smile
Já pracuji jako korektorka v jednom nejmenovaném brněnském plátku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 6:55 pm    Předmět: Citovat

Jasne, ja jsem taky vystudovanej humanitak, a nestezuju si Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.