Práca
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=608268f2c7a05a3d681082fc26270f4eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Křivozub
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2014 4:18 pm    Předmět: Citovat

Naděje existuje!!! Třikrát hurá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 12:42 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Bonemína napsal:
No přinejhorším za půl roku zmizíš - a v životopise to vypadá pěkně Smile A pauza na oběd, to je něco parádního Smile

No pre niekoho samozrejmosť, pre niekoho výhra Wink


není pauza na oběd 0,5 hod. stanovena zákonem? Musí být v každé práci, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AjaP
41-80
41-80


Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 2:50 pm    Předmět: Citovat

Jsi ještě mladík, já jsem se rozhodla také úplně změnit obor a dálkově jsem dostudovala letos a to mi táhne na 40. Smile Takových lidí je kolem mně spousta .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 3:04 pm    Předmět: Citovat

Niemeyer napsal:
valalo napsal:
Bonemína napsal:
No přinejhorším za půl roku zmizíš - a v životopise to vypadá pěkně Smile A pauza na oběd, to je něco parádního Smile

No pre niekoho samozrejmosť, pre niekoho výhra Wink


není pauza na oběd 0,5 hod. stanovena zákonem? Musí být v každé práci, ne?

Kéž by se právo vždycky potkávalo s realitou... :/
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 5:10 pm    Předmět: Citovat

U nás třeba sice je, ale pak si jí musíš napracovat...takže reálně si jí skoro nikdo nevybírá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 5:25 pm    Předmět: Citovat

Mám otázku: Jak je to v práci, kde se jí s klienty? Stejně je tam nárok na půlhodinovou pauzu? Nebo se případně musí napracovat navíc? (upraven zmateně napsaný příspěvek, jde o bývalou práci, ale stejně by mě to zajímalo...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2014 9:37 am    Předmět: Citovat

No, zítra jdu naposled do současného zaměstnání. Finančně tragické, lidsky skvělé. Ale v úterý jdu do nové práce a jsem nervózní. Výběrové řízení bylo na jaře, skončila jsem druhá a před měsícem mi volali, že ta vybraná paní nevyhovuje a že jestli ještě chci, je to volné. Tak se bojím, abych neskončila po měsíci stejně jako paní.
V současné práci mi zaučování trvalo docela dlouho (hlavně kvůli šílené paní, která na mě měla dohlížet). Stejně tak doufám, že tam budou milí lidé, na pohovoru vypadali 3 ze 4 lidí moc mile, 4. pán majitel mi moc nadšený nepřipadal. Ale budou mi chybět milí lidé z původní práce. Neví někdo, jak minimalizovat stres ze změny zaměstnání?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2014 2:16 pm    Předmět: Citovat

Tohle je vážně zajímavé téma, musím říct. Já letos odmaturovala a sice jdu teda na vysokou školu (Fakulta humanitních věd UK) tak mám ohledně práce celkem stres. Od patnácti jsem dělala za barem v restauraci, která patřila tátovi, práce mě bavila, miluju komunikaci s lidmi, i když byla fyzicky a někdy i psychicky, dost náročná.. Teď prodávám 5 dní v týdnu na farmářských trzích produkty, které táta vaří a moc mě to baví, i když je to občas docela nuda, protože lidé moc nekupují.. Takže tam často i několik hodin v kuse jen stojím a koukám, makačka na nohy je to obrovská. Nikdy bych ale nemohla sedět v kanceláři a dělat rutinní práci, jsem dost kreativní a hlavně komunikativní. Co budu ale dělat dál, toho se vážně děsím.. Chtěla bych psát, napsat minimálně jednu knížku, dělat v novinách, nebo třeba investigativní žurnalistiku, baví mě focení, móda, kosmetika.. Ale v dnešní době vůbec není lehké se uplatnit, pokud člověk není technický typ a to já vážně nejsem Laughing A naprosto mě děsí ta představa rutinní práce, kdy člověk pracuje například od osmi do čtyř každý den, modlí se, aby někam alespoň na týden odjel na dovolenou a to celý život..? Z toho mám občas vážně hodně smutné stavy Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlastaMysikova
0-7
0-7


Založen: 22.1.2016
Příspěvky: 4
Bydliště: Bydlím ve městě Plzeň.

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 10:47 pm    Předmět: Citovat

AjaP napsal:
Jsi ještě mladík, já jsem se rozhodla také úplně změnit obor a dálkově jsem dostudovala letos a to mi táhne na 40. Smile Takových lidí je kolem mně spousta .
Já už také párkrát radikálně změnila obar, dělám to takhle každých 5 - 10 let Smile když přijde čas na změnu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evákle
8-20
8-20


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2016 12:45 pm    Předmět: Citovat

Na stránku s vlasy zajímavé téma a zajímavá zaměstnání, velmi zajímavá. Tak já jsem například sedm let dělala exekutorku na jednom úřadě a další asi tři roky jsem změnila nedobrovolně práci a stala se pojišťovačkou. Teď jsem sekla se vším - s bejvalým chlapem, bejvalým bydlením i s prací, chlapa už mám nového, bydlení taky a práci si hledám. Zatím to vypadá na VZP, tak kéž by to vyšlo. Jinak jak si nahradit stres ze změny zaměsnání, jak se tady někdo ptal? Moje odpověď zní jediná: dělejte to častěji, zvyknete si. Já už jsem práci bohužel měnila 5x (nedobrovolně, buď se snižovaly stavy anebo skončila smlouva na dobu určitou) a teď ji hledám pošesté. Ale teď poprvé jsem skončila já sama a to jen proto, že mě nechtěli přeložit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.