Práca
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=576274beb32b02e186518e4dc197120dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 8:29 am    Předmět: Práca Citovat

Ahojte vsetci, chcem sa spytat, kde kto pracuje. Ak chcete a nie je vam to neprijemne, mohli by ste sem prosim vas napisat kto co robi? A ci ho praca bavi, ci je narocna a tak? Lebo sa akosi neviem v zivote najst, potrebujem nejaku inspiraciu, mam este 2 roky studia a to uz naozaj nie je vela a predavacku cely zivot robit nechcem, sice je mi v novej robote (obuv) genialne (zatial) ale chyba mi volny cas, neviem si napriklad predstavit v lete tam trcat kazdy den od desiatej do siestej a este aj soboty doobedu, chyba mi normalny zivot ale akosi mam pocit ze nic neviem a ze akosi zakrpatievam aj v tom co som vedela. Embarassed Preto sa pytam, co kto robi a ako veci dosahujete a ako to citite a prezivate a tak... Potrebujem asi par rad do zivota a nejaku tu inspiraciu... Confused
Vdaka vam Wink
Návrat nahoru
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 9:51 am    Předmět: Re: Práca Citovat

valalo napsal:
Ahojte vsetci, chcem sa spytat, kde kto pracuje. Ak chcete a nie je vam to neprijemne, mohli by ste sem prosim vas napisat kto co robi? A ci ho praca bavi, ci je narocna a tak? Lebo sa akosi neviem v zivote najst, potrebujem nejaku inspiraciu, mam este 2 roky studia a to uz naozaj nie je vela a predavacku cely zivot robit nechcem, sice je mi v novej robote (obuv) genialne (zatial) ale chyba mi volny cas, neviem si napriklad predstavit v lete tam trcat kazdy den od desiatej do siestej a este aj soboty doobedu, chyba mi normalny zivot ale akosi mam pocit ze nic neviem a ze akosi zakrpatievam aj v tom co som vedela. Embarassed Preto sa pytam, co kto robi a ako veci dosahujete a ako to citite a prezivate a tak... Potrebujem asi par rad do zivota a nejaku tu inspiraciu... Confused
Vdaka vam Wink


No, tak ja momentalne robim v Praglu recepcni v take male danove firme. NIe je to fyzicky narocne, proste neco jako takova kancelkarska Rataouille Very Happy Skenuju, kopcim, delam faktury,a hlavne zvedam a prepojuju telefony, cimz posiluju svaly rukou (aspon neco Wink ) Je to jenom takova vicemene brigada, nez se zas vratim do skoly. ROzhodne v recepci nehodlam delat karieru Laughing Muj vysneny job je tlumocnice/prekladatelka (a nemusela bych vypadat zrovna jak Nikolka Kidmanů v tom filmu Wink )Prekladat bych chtela hlavne knizky, ale k tomu dlouha cesta - je treba prokousat se nejakou praxi (a to je tak 90% ekonomickych a jinych odborne hnusnych textu)...proste jazyky, to je moje..ackoliv jich nejak extra moc neumim Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 10:21 am    Předmět: Citovat

Pracuji coby vedoucí - mistr-technolog kalírny jednoho možná trochu většího závodu v českých rukách, vorkoholik nejsem, ale je pravdou, že mě práce celkem baví, no aby člověk do práce chodil rád, měla by jeho práce i tak trochu bavit a být mu koníčkem... příští týden se budu toulat po Jihlavě na symposie tepelného zpracováni... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

Já jsem vystudovala střední pedagogickou školu, učitelství pro mateřské školy. Potom mám vyšší odbornou školu sociálně-právní a nyní dálkově studuji VŠ, Teologickou fakultu. CHtěla bych buďto někde učit, nebo pracovat jako sociální pracovnice, zkrátka někde, kde bych mohla uplatnit vzdělání, čehož se mi zatím nedaří.5 let jsem pracovala v bance jako asistentka, ted pujdu zase do jine banky pracovat jako administrátorka.Nebaví mě to, ale snad se tím uživím. Nic méně cíl mého snažení to není...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 11:56 am    Předmět: Citovat

Tak já momentálně pracuji jako korektorka a textařka, většinou takových komerčnějších věcí (filmová DVD, časopisy o nich atd., sem tam nějaká kosmetika a různé další), mnohé z nich můžete vidět v obchodech, ale radši nebudu prozrazovat které... Embarassed Razz Děláme ale i řadu trošku "intelektuálnějších" zakázek. Je to docela uspokojivé, když potom někde vidím věc se svým autorským textem, prostě z toho mám takovu dětinskou radost... Very Happy Very Happy Very Happy Tato práce celkem sedí k mému vystudovanému oboru bohemistice, ačkoliv jsem vždycky směřovala spíše k literatuře, ale co není může být Wink
Jinak pro bohemisty, kteří mohou/chtěli by pracovat v Praze, tak na stránkách ÚJČ mají odkaz volná místa, teď tam sice myslím nic není, ale byly tam dost dobré nabídky, třeba i pro studenty vyšších ročníků, až mi bylo trochu líto, že je to pro mě mimo...


Naposledy upravil Klarusa dne čt listopad 22, 2007 9:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 12:24 pm    Předmět: Citovat

Ja se cely zivot snazim delat neco, v cem nevadi, ze vlastne nic neumim, jen od kazdeho trochu Smile Zaroven jsem nezamestnatelny neb hrozne nedisciplinovany, takze vzdy delam "na sebe". Zaroven jsem napul ajtak, napul humanitak, coz se take nelehce propojuje. Aktualne z teto kombinace vypadla pred par lety pozice reditele jedne mensi firmy, ktera dela ruzne humanitacke veci kolem internetu Wink Desim se toho, ze by to melo byt do budoucna jinak, celkem si to uzivam, i kdyz je to spousta prace a jeste vic stresu, ale beru to jako daň, no
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 12:42 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem dloho nevedela, cim bych se chtela zivit, diky cemuz jsem jeden z vecnych studentu, ale posledni pul rok se snazim naucit 3D grafiku, coz je prvni vec, co si dokazu predstavit jako obzivu Smile. Idealne, za nekolik let praxe, byt v oboru na volne noze a treba par mesicu makat jak sroub a pak mit zaslouzene volno Wink.
Spatne snasim nadrizene, to uz jsem stacila zjistit Very Happy. Zvlast kdyz jsou to tupci Wink ( jsem mela takove neprijemnosti s pani, kt vedla knihkupectvi a bohuzel neznala Kunderu (to je nejake cedecko? Very Happy) diky cemuz obchod jako jediny v Praze loni na podzim netezil z vydani Nesnesitelne lehkosti byti Smile).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 12:58 pm    Předmět: Citovat

No ja jsem mela jasno od detství, že chci být baletkou, chodila jsem od 3 let intenzivně baletit, vlastně cele detstvi jsem nedelala nic jineho. Byla jsem i v pripravce baletu ND. Ale kvuli potizim se zady mě nevzali na konzervatoř a od te doby tapu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 1:10 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
No ja jsem mela jasno od detství, že chci být baletkou, chodila jsem od 3 let intenzivně baletit, vlastně cele detstvi jsem nedelala nic jineho. Byla jsem i v pripravce baletu ND. Ale kvuli potizim se zady mě nevzali na konzervatoř a od te doby tapu...


To je škoda... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Já pracuji jako architektka v jednom malém ateliéru, který projektuje především rekonstrukce památek. Sice jsem jako dítě chtěla být spisovatelka ( Razz )a posléze mykoložka, ale to první si kompenzuji tím, že píšu různé odborné i neodborné texty, to druhé tím, že ráda chodím na houby Wink Takže vlastně dělám, co jsem vždycky chtěla...vlastně je tu ještě hudba, ale ta zůstává v rovině koníčka, živit bych se tím nechtěla, to je opravdu tvrdý chleba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.