Venita henna color
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6889233028d87156ad1784c077d7a0c5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 4:13 pm    Předmět: Venita henna color Citovat

ahoj,tak jsem chtěla hennecolor a mamka mi ze zdravé výživy přinesla tady tu.odstín sluneční blond a teda opravdu nevím co od toho čekat.neni to totiž čistá henna,ale řekla bych že něco jako přeliv s přidáním henny,určitě ne přírodní.tak jsem se chtěla zeptat,jestli to někdo nemáte vyzkoušené..
jinak netová adresa je www.ventobohemia.cz pod položkou venita.kdyby to někoho zajímalo..
mě teda udivila hlavně ta cena.. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

To je opravdu zarážející... Ta cena mě tedy velice uchvacuje Shocked

Tady na těch stránkách mají popis té henny: http://drogerie.shop.jednorozec.cz/zbozi/25/4114/venita_henna_color_c_01_-_slunecni_blond_barva_na_vlasy/

Amoniak ani peroxid to neobsahuje, takže nezesvětuje, naopak ztmavuje a zvýrazňuje, ale nevím nevím... Za tuhle cenu bych to zkusila, ale docela se toho bojím. Chtělo by to přečíst celkové znění složení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 5:02 pm    Předmět: Citovat

Hele, hlavne tam je - byl obohacen o vytazky z henny, coz znamena, ze je to ve vetsine ne-henna.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2007 3:19 pm    Předmět: Citovat

Tak bude to asi jen balzám s hennou. Ale řekla bych, že chemické látky tam nebudou. Dá se to koupit i normálně ve zdravých výživách?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2007 4:34 pm    Předmět: Citovat

no já sem právě poslala mamku do zdravé výživy ve zlíně,protože tam mají mít hennecolor..a přišla s tímto Shocked ale tak asi to zkusím a uvidím..každopádně chemie tam je,z těch bylinek je tam možná tak ta henna,je dokonce v seznamu surovin na předních místech..
ale nikde jinde jsem ji neviděla,tak těžko říct,kde všude ji mají..i tady ji objednávali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2007 5:16 pm    Předmět: Citovat

Nechceš sem, prosím, napsat složení, které tam je na krabičce napsané?

Jinak doufám, že sem pak hodíš fotečky, jak to dopadlo, chtěla bych si tu sluneční blond taky koupit, ale záleží na složení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 12:21 pm    Předmět: Citovat

halo, co odborníci na složení této henny? taky jsem ji ted ve zdravé výživě koupila (nějaký přeliv) ale furt nevím, jestli to zkusit nebo ne..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 5:45 pm    Předmět: Citovat

ked mám pravdu povedať tak mne sa to zloženie oproti iným hennám moc nepozdáva,veľa chémie je tam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 6:23 pm    Předmět: Citovat

Tak hlasim prvni kontakt moji šišky s touto hennou. Vlasy mam jeste vlhke, takze netusim barvu - ,michala jsem odstin medeny s paprikovym a to ne cilene, nicmene rikala jsem si, ze jedna tuba na moje haro staci nebude. NAkonec stacily tricvrtiny z kazde. Mam priste na odrosty.
+
Dobre se nanasi, zapatlala jsem si ty aspon 5cm odrosty.
Na zabarveni staci o dost kratsi doba, nez u henny - ja jsem to prubla na dve hodky.

-
Ale strasne smrdi. Jako clovek nepouzivajici chemickych barev (k cemuz ma tahle nakroceno o chlup vic, nez k prave praskove henne) mi to pachne po nejakych chemickych srajdach. Nechapu jak to delaji lidi, kteri se barvi chemickyma barvama - ale mozna ze ty drazsi a kvalitnejsi nesmrdi.

Barvu zahlasim, az uschnu. Howgh!
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 10:36 pm    Předmět: Citovat

Ja ju občas použijem, a v pohode. Nechávam tých 40 minút. Vlasy sú po nej pevné, mám pocit, že aj bujnejú a rastú po použití. Ja ju dám tak raz za 2-3 týždne len na podporu farby na odrasty, ale vymýva sa. Tmavá hnedá mi farbí vankúše, používam bledšie farby, momentálne je to jantár, lebo inú nemali, potom už len červené odtiene. Trocha viac sa mi olamuje ofina po nej, ale neviem či je to len pocit, lebo ofina sa mi olamuje stále, akurn keď na ňu niečo dám tak ju potom omnoho viac sledujem.
Celkový dojem - môže byť, rozhodne lepšie ako prelivy typu Palette, Joanna a pod.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.