Venita henna color
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4cb078d574aedfff4e49e1b87df26c01Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2010 5:57 pm    Předmět: Citovat

Už jsem našla stránky,kde tu venitu prodávají,ale podívám se u nás ve městě do drogerií,třeba ji tam seženu...vyzkouším jí a uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aura
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2010 2:49 am    Předmět: Citovat

Mne to tiež nič nerobilo, dokonca prospievalo, ale po tomto už si tým radšej farbiť vlasy nebudem:
http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/pozor-na-trhu-je-nebezpecna-farby-na-vlasy.html

Predsa, pravá henna je Henna Smile a toto má od toho ďaleko hoci to bola dobrá a lacná alternatíva na tónovanie medzi farbením hennou, ktorú si nemôžem dovoliť kupovať každý mesiac.
_________________

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: ne listopad 21, 2010 2:40 pm    Předmět: Citovat

narazila jsem na neti na info (snad od ČOI) o této henně: "I tady najdeme zakázané látky, které mohou dráždit pokožku. "2-nitro-p-fenylendiamin může také způsobit nevratnou senzibilizaci pokožky," varuje hlavní hygienik."

viz:
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/fotogalerie/2010/11/21/tyto-darky-k-vanocum-nekupujte-coi-pred-nimi-varuj/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne listopad 21, 2010 3:07 pm    Předmět: Citovat

Ano, to je něco, co se řeší už pár minulých stránek. A nejen v tomhle vlákně Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: ne listopad 21, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

Jéé, tak to se omlouvám! Narazila jsem na to až teď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2010 5:27 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si z netu objednala tu venitu,hledala jsem dlouho,nikde není k dostání.Myslíte teda,že mi tahle venita obarví hennované vlasy?

A jaká barva je ta baklažán?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LucKKa
21-40
21-40


Založen: 13.12.2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 8:20 am    Předmět: Citovat

tuto farbu uuz stiahli z obchodov, preto ze je velmi skodliva na zdravie, pred farbenim touto farboou varuje ministerstvo zdravotnictva! daj si povedat, a nefarbi si s tym vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 2:39 pm    Předmět: Citovat

No jo,ale já tu venitu chtěla hlavně proto,že prý chytá na hennu...potřebuju si přebarvit henněné vlasy a normální barva-chemická na hennu nechytá,tak jsem myslela,že použiji tuto venitu a pak už třeba jen normální chemické přelivy.....nebo jinak fakt nevím....nechci mít nazrzlé vlasy,vždy je mám po jakékoli henně u kořínků nazrzlé,ono ze začátku to vypadá dobře,ale po mytí vyleze stejně ta nazrzlá barva,a to se mi nelíbí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 2:46 pm    Předmět: Citovat

Dančula napsal:
Tak jsem si z netu objednala tu venitu,hledala jsem dlouho,nikde není k dostání.Myslíte teda,že mi tahle venita obarví hennované vlasy?

A jaká barva je ta baklažán?



baklazan je tmavofialova ak dobre pamatam. ale afkt je to rakovinotvorne...
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 2:54 pm    Předmět: Citovat

Dančula napsal:
No jo,ale já tu venitu chtěla hlavně proto,že prý chytá na hennu...potřebuju si přebarvit henněné vlasy a normální barva-chemická na hennu nechytá,tak jsem myslela,že použiji tuto venitu a pak už třeba jen normální chemické přelivy.....nebo jinak fakt nevím....nechci mít nazrzlé vlasy,vždy je mám po jakékoli henně u kořínků nazrzlé,ono ze začátku to vypadá dobře,ale po mytí vyleze stejně ta nazrzlá barva,a to se mi nelíbí....


Teda nevím, kde jsi k takové informaci přišla, ale já jsem venitu používala na hennu a držela úplně stejně jako vymývací barevné šampony a někdy se stalo, že mi ani nechytla na šediny, tzn. bílé neobarvené vlasy, což bylo hodně divné. Osobně bych se této barvě vyhýbala... myslím, že jsou lepší možnosti Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.