Venita henna color
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=db7a804c99619d5f211456e1312c8122Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 3:01 pm    Předmět: Citovat

ZaBukem2 napsal:
Dančula napsal:
No jo,ale já tu venitu chtěla hlavně proto,že prý chytá na hennu...potřebuju si přebarvit henněné vlasy a normální barva-chemická na hennu nechytá,tak jsem myslela,že použiji tuto venitu a pak už třeba jen normální chemické přelivy.....nebo jinak fakt nevím....nechci mít nazrzlé vlasy,vždy je mám po jakékoli henně u kořínků nazrzlé,ono ze začátku to vypadá dobře,ale po mytí vyleze stejně ta nazrzlá barva,a to se mi nelíbí....


Teda nevím, kde jsi k takové informaci přišla, ale já jsem venitu používala na hennu a držela úplně stejně jako vymývací barevné šampony a někdy se stalo, že mi ani nechytla na šediny, tzn. bílé neobarvené vlasy, což bylo hodně divné. Osobně bych se této barvě vyhýbala... myslím, že jsou lepší možnosti Confused

A jaké jiné možnosti?myslíš,že by mi chytla i jiná chemická barva?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 3:14 pm    Předmět: Citovat

Dančula napsal:
ZaBukem2 napsal:
Dančula napsal:
No jo,ale já tu venitu chtěla hlavně proto,že prý chytá na hennu...potřebuju si přebarvit henněné vlasy a normální barva-chemická na hennu nechytá,tak jsem myslela,že použiji tuto venitu a pak už třeba jen normální chemické přelivy.....nebo jinak fakt nevím....nechci mít nazrzlé vlasy,vždy je mám po jakékoli henně u kořínků nazrzlé,ono ze začátku to vypadá dobře,ale po mytí vyleze stejně ta nazrzlá barva,a to se mi nelíbí....


Teda nevím, kde jsi k takové informaci přišla, ale já jsem venitu používala na hennu a držela úplně stejně jako vymývací barevné šampony a někdy se stalo, že mi ani nechytla na šediny, tzn. bílé neobarvené vlasy, což bylo hodně divné. Osobně bych se této barvě vyhýbala... myslím, že jsou lepší možnosti Confused

A jaké jiné možnosti?myslíš,že by mi chytla i jiná chemická barva?



Pokud jde o mě, mám od přírody černé vlasy. Dva roky jsem hennovala čistou hennou a pak jsem si řekla, že už mě ten zrz nádech nebaví, tak jsem na vrch hlavy plácla fialovou pro tmavé vlasy (obarví a odbarví v jednom kroku Embarassed ) a na spodek jsem dala černou. Oboje byly trvalé, nesmývatelné barvy. Hodím do galerky jak to vypadalo asi po 4 měsících, kdy jsem tu fialovou hodila na vrch hlavy ještě jednou (černou už ne). Zrz byla pryč... pak jsem se na barvení vykašlala a zrz trochu vylezla. Myslím, že kdybys každý měsíc používala nějaký přeliv (nejlépe studené barvy), tak by zrz zmizela. Asi nejdůležitější bych to viděla v tom vybrat si opravdu takovou barvu, která nemá jakékoli sebemenší tendence zrznout, ale s tímto ti neporadím, nemám zkušenosti ani znalosti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 3:41 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuju,jsi hodná..Vypadá to i celkem dobře,jakoby melír..Mě se líbí tmavé barvy,jako je fialová,bordo a černá....nevím,jestli to přebarví i tu hennu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paya
21-40
21-40


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 6:51 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dostala "hennu" od Venity k Vánocům, č. 14 kaštan. Protože se mi nezdálo složení, tak jsem mrkla na net a našla jsem tohle:

http://www.mzcr.cz/dokumenty/stanoveni-nebezpecneho-vyrobku-barvy-na-vlasy-henna-color_4250_863_1.html

Jsou tam přílohy, celá zpráva i obrázky.
Takže teď nevím, jestli mám ten kaštan použít, i když není uvedený v tom výčtu odstínů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 6:54 pm    Předmět: Citovat

v tomto fore o par stran dalej sa presne toto riesilo
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paya
21-40
21-40


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 6:56 pm    Předmět: Citovat

Jsem to škopek, po odeslání jsem to zjistila taky Very Happy No nic...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 3:14 pm    Předmět: Citovat

já mám doma ještě tři krabičky a prostě je asi dopoužívám, akorát je už nebudu míchat do henny, abych to neměla na hlavě celou noc. včera sem si to nechala na hoďku .... a ta barva dělá tak krásný vlasy Smile)) sytá zrzavá, nádherná. škoda Sad( mohli by inovovat složení Smile
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 11:29 am    Předmět: Citovat

Já mám ještě poslední krabičku Tizianu a šetřím si ju na podzim, moc mi ten odstín vyhovoval. Mohli by zase s něčím přijít na trh.
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 3:06 pm    Předmět: Citovat

Práve mi maminka doniesla z predajne u nas v nitre túto hennu, myslela som si že tam predávajú egyptskú hennu tak som maminu poprosila nech mi kupi dve krabičky, zarazilo ma ked mi krabičku ukazala, dala som do googlu a chcela si niečo o tejto henne prečítať..používam hennecolor ale túto hennu veru nepoznam ale .fuu a čo som našla...kočky je to pravda?

http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/pozor-na-trhu-je-nebezpecna-farby-na-vlasy.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 3:30 pm    Předmět: Citovat

Ano, řeší se to u pár příspěvků nad tebou, viz příspevěk od "paya"...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.