Henna Urtekram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4fd5249abae0c501ccd3d5cac1366d12Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 3:49 pm    Předmět: Citovat

Jediná věc, co mě napadá - Urtakramí henna už se nějakou dobu neprodává, takže je at tvá nějaká výprodejová, třeba už staršího data Question a tím pádem hůř chytá? (říká se, že čím je henna čerstvější, tím líp chytá, o cassii to bude asi platit taky...)
Jinak hennovat každý týden se dá, ale podle mě zase ne nějak dlouhodobě - třeba měsíc, potom nechat odpočinout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 4:52 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Jediná věc, co mě napadá - Urtakramí henna už se nějakou dobu neprodává, takže je at tvá nějaká výprodejová, třeba už staršího data Question a tím pádem hůř chytá? (říká se, že čím je henna čerstvější, tím líp chytá, o cassii to bude asi platit taky...)
Jinak hennovat každý týden se dá, ale podle mě zase ne nějak dlouhodobě - třeba měsíc, potom nechat odpočinout Wink


no to mi nerikej ani ve srande!!! :-O
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 4:59 pm    Předmět: Citovat

Nevím co ti nemá říkat, ale pokud to, že ta henna končí, tak to je bohužel fakt - už není ani na oficiálních stránkách Urtekram, ani na českých... Sad (ale bezbarvé henny mají i jiné firmy - Hennecolor, Logona)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 5:01 pm    Předmět: Citovat

no zrovna Ti to jdu napsat, ze uz pred mesicem jsem koukala na stranky a vubec tam nebyla henna a mi to bylo divny... ted mi to doslo.. sakra,zase... vzdycky, kdyz si na neco zvyknu a neco se mi zacina libit a oblibim si to, tak mi to prestanou delat...jj, mas pravdu, nebyla tam nastrankach uz nedavno co jsme koukala ja, a furt jsem se tomu divila..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 5:26 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem ji někde viděla na netu,ale jsou to určitě zbytky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 5:50 pm    Předmět: Citovat

no, udelam to nasledovne, koupim to co se jeste da koupit u nas ve Slunecnici a jeste dnes objednam cassii z Prodeje bylin. Velky baleni aby se mi to trochu vyplatilo .. at si teda rovnou zacnu zvykat na jinou, nez se zamiluju do urtkramový henny... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 7:06 pm    Předmět: Citovat

tak to bylo nejak rychly, to jsem cucela, uz mam hennu z prodeje bylin, vysla nakonec dost levno i s postovnym.. kilovy baleni... mam doma jetse dve henny neutral od urtekramu,jenze samozrejme ted me bude strasne lakat ta nova, tak uvidim, jak kerou kdy pouziju... na te co mam z prodeje bylin je dokonce napsany datum minimalni trvanlivosti, na urtekramu je napsano ze trvanlivost je neomezena. Urtekram zrejme bere tuto informaci jako fakt, ze se to nezkazi, kdezto prodej bylin to datum udava spise z hlediska ucinnsoti.. teda aspon toto predpokladam, ze tak je...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 7:07 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Jediná věc, co mě napadá - Urtakramí henna už se nějakou dobu neprodává, takže je at tvá nějaká výprodejová, třeba už staršího data Question a tím pádem hůř chytá? (říká se, že čím je henna čerstvější, tím líp chytá, o cassii to bude asi platit taky...)
Jinak hennovat každý týden se dá, ale podle mě zase ne nějak dlouhodobě - třeba měsíc, potom nechat odpočinout Wink


no, asi to tak bude nejspis, ty data. ze je uz stara... verim tomu vic nez donedavna.. asi mas pravdu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 7:12 pm    Předmět: Citovat

Zkus teďka tu z prodejebylin a uvidíš, jestli bud enějaký rozdíl - pokud ano, je to stářím, pokud rozdíl nebude, tak už fakt nevím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 7:37 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Zkus teďka tu z prodejebylin a uvidíš, jestli bud enějaký rozdíl - pokud ano, je to stářím, pokud rozdíl nebude, tak už fakt nevím Laughing


pokud rozdil nebude, tak mam blby vlasy.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.