odkazy na nas

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a3e52c628d8796a8a9d08120df7a55a2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 12:10 am    Předmět: odkazy na nas Citovat

Moji mili, tak jsem si prosel mista na netu, kde jsme zmineni... a vidim, ze o nas mluvite hodne a casto Smile I za moderatorky dekuju, nase spolecenstvi nema skoro zadnou reklamu nez tu, kterou mu udelame sami. A je nas cim dal vic! Jen tak dal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 12:21 am    Předmět: Komentář Citovat

Aha napsal:
Moji mili, tak jsem si prosel mista na netu, kde jsme zmineni... a vidim, ze o nas mluvite hodne a casto Smile I za moderatorky dekuju, nase spolecenstvi nema skoro zadnou reklamu nez tu, kterou mu udelame sami. A je nas cim dal vic! Jen tak dal Smile


Já vím, že nás potřebuješ více a více, jen bych ráda připomněla, že kvantita není kvalita...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 12:21 am    Předmět: Citovat

mluvíme,děláme reklamu a nejen na netu Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 7:17 pm    Předmět: Citovat

Mně přijde že tohle společenství je na to, že jde o internetovou komunitu lidí, co se původně neznali, hodně výjimečné. V pozitivním slova smyslu.
Dostala jsem se sem poprvé, když jsem si hledala něco o vláskách a o henně, a byla jsem opravdu překvapená, jak jsou tu na sebe všichni milí a podporující, navzájem i na nově příchozí. S tím jsem se opravdu zatím nesetkala... ne že bych tedy byla velký znalec diskuzních fór, ale na jedno jsem chodila asi půl roku, a atmosféra tam byla mnohem drsnější nebo jak to říct. Zkrátka se vůbec nedivím pozitivním ohlasům! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Mně přijde že tohle společenství je na to, že jde o internetovou komunitu lidí, co se původně neznali, hodně výjimečné. V pozitivním slova smyslu.
Dostala jsem se sem poprvé, když jsem si hledala něco o vláskách a o henně, a byla jsem opravdu překvapená, jak jsou tu na sebe všichni milí a podporující, navzájem i na nově příchozí. S tím jsem se opravdu zatím nesetkala... ne že bych tedy byla velký znalec diskuzních fór, ale na jedno jsem chodila asi půl roku, a atmosféra tam byla mnohem drsnější nebo jak to říct. Zkrátka se vůbec nedivím pozitivním ohlasům! Very Happy


Sak proto tu vsichni tak radi chodime, nezridka i pulku pracovni doby zde travime a dobre se bavime Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 12:09 pm    Předmět: Citovat

Člověk se tu dozví mraky věcí a častokráte se i pobaví... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Mně přijde že tohle společenství je na to, že jde o internetovou komunitu lidí, co se původně neznali, hodně výjimečné. V pozitivním slova smyslu.
Dostala jsem se sem poprvé, když jsem si hledala něco o vláskách a o henně, a byla jsem opravdu překvapená, jak jsou tu na sebe všichni milí a podporující, navzájem i na nově příchozí. S tím jsem se opravdu zatím nesetkala... ne že bych tedy byla velký znalec diskuzních fór, ale na jedno jsem chodila asi půl roku, a atmosféra tam byla mnohem drsnější nebo jak to říct. Zkrátka se vůbec nedivím pozitivním ohlasům! Very Happy

Souhlas, oproti jiným místům na netu je tohle oáza klidu a míru:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.