Přírodní šampon na mastné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ca40dced347b460f22f348384fa35b80Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

Já budu moc ráda, když se objevíš, i jen třeba načuchat se Smile ale teď před Vánoci nedoporučuju, bude to masakr..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Jumping juniper jsem měla a vůbec mi vlasy neodmastil , Sad ale nevadí , já mám stejně z šampuků nejradši Karmu a Godivu . Very Happy


Dík za napsání zkušenosti s jumping juniper! Taky mám ráda karmu, Godivu teprve budu zkoušet..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

Ilona napsal:
[Začínám litovat, že LUSH se tu v okolí nikde neprodává. Ty mu děláš tak skvělou reklamu, že mám na něj čím dál tím větší zálusk Laughing .


Embarassed děkuji... Jen si přeju, aby ti, co to vyzkouší, byli stejně spokojení a nadšení jako já Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Morganna napsal:

Tyjo, GOdiva..to dobre zni...MAriann, abys me za chvilu nemela zas v obchode... Wink


Já budu moc ráda, když se objevíš, i jen třeba načuchat se Smile ale te´d před Vánoci nedoporučuju, bude to masakr..


Nojo, kdyz ja ale po Vanocich uz nebudu v Praglu...zas tolik lidi se tam nevleze a ja se dovnitr proboxuju v kazdem pripade. Prosim te, zapis si nekam, ze mam zajem o GOdivu, nebot jak se znam, tak si v obchode navzpomenu ani jak se jmenuju... Shocked Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 2:34 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
se tam nevleze a ja se dovnitr proboxuju v kazdem pripade. Prosim te, zapis si nekam, ze mam zajem o GOdivu, nebot jak se znam, tak si v obchode navzpomenu ani jak se jmenuju... Shocked Confused Laughing


Taky jsem byla trošku nervózní, takové dlouhovlasé rande Wink Very Happy
ale na Godivu si vzpomenu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Anetka*
41-80
41-80


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 10:34 am    Předmět: Citovat

Mám vlnité vlasy Sad a tak sem si myslela, že čím víc budou mastné, splihnou a nebudou se tak moc vlnit. Laughing No ale čím více jsou mastné, tím víc jsou vlnité. Crying or Very sad Question Já z toho umřu. Už se ve svých vlasech vůůůbec nevyznám. Mad Rolling Eyes Jeden týden jsou extrémně mastné další týden jsou úúúplně vysušené, i když je umývám stejně často a stejným šamponem. Confused Shocked Ocásky jedny zakroucené!!! Evil or Very Mad Co s něma mám dělat:?:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 1:14 pm    Předmět: Citovat

Neskúšal niekto s rýchlo sa mastiacimi vlasmi vajcovo medový šampon? Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meg
8-20
8-20


Založen: 13.10.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 3:09 pm    Předmět: Re: Přírodní šampon na mastné vlasy Citovat

Marion napsal:
Ahoj,
potřebovala bych poradit nějaký přírodní šampon na mastné vlasy, protože jsem tady četla o některých přírodních šamponech, že dost neodmašťují. Vím, že se po nich maštění asi po nějaké době upraví, ale je to dárek a potřebuju, aby ho ten, komu ho chci dát, neodložil po prvním použití.



Z přírodní kosmetiky je dobrý šampon od Lavery Basis Sensitiv.Jmenuje se Vital šampon, sama jsem ho zkoušela a můžu říct, že jsem s ním moc spokojená........ podezření na skrytou reklamu. Pro reklamu na našich stránkách kontaktujte admina - aha@dlouhevlasy.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atra.Dark
161-320
161-320


Založen: 31.8.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 9:25 pm    Předmět: Citovat

V úterý jsem si umyla vlasy březovým šamponem Procyon a potom jsem si je přelila citronovou šťávou. Normálně si vlasy meju obden, ten druhý den večer jsou už viditelně mastnější. Teď mi to ale vydrželo až do pátku, ani bych je nemusela ještě mýt...takže největší spokojenost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cinnabar
8-20
8-20


Založen: 10.1.2011
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2011 11:42 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky dost mastné vlasy a mám moc dobré zkušenosti s šampuky Lush. Přímo na mastné vlasy je určený Jumping Juniper, ale vlasy po něm hodně "skřípou", lepší je podle mě šampuk New. Možná tě trochu odradí cena ale ony vydrží trochu déle než běžné šampony, podle mě to za to rozhodně stojí. A taky, pokud neuvidíš změnu hned, nesmíš hned věšet hlavu, některé věci prostě potřebují čas..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.