Lybar a Aveflor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f35d206c8877b6d65adaa97b5ec6346bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 10:33 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
to kopřivové jsem dneska koupila mamce a voní fakt pěkně a jemněSmile

a nevíš, je s ním spokojená?? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 2:17 pm    Předmět: Citovat

tak to zatím nevím,ale pak poreferuju..já ho samozřejmě taky zkusila,ale na mých vlasech těžko říct..mně dělá objem cokoliv na objem:)ale teda je takový hodně jemný,myslím,že příště bych kdyžtak klidně koupila ten extra silně tužící.uvidíme jak dopadne mamka,ta má jemné vlasy a fouká si je..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
tak to zatím nevím,ale pak poreferuju..já ho samozřejmě taky zkusila,ale na mých vlasech těžko říct..mně dělá objem cokoliv na objem:)ale teda je takový hodně jemný,myslím,že příště bych kdyžtak klidně koupila ten extra silně tužící.uvidíme jak dopadne mamka,ta má jemné vlasy a fouká si je..

jo, jo, já si chci právě koupit ten extra silně tužící.. Já bych to používala jen na ofinu, kterou vždycky pak vyžehlím... chci, aby fakt držela na místě, páč něchci to pořád jistit sponkou Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bumbrlik
8-20
8-20


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 11:37 am    Předmět: avefl Citovat

Tak já používám celou řadu s meruňkovým olejem.... šampon, kondi, i kůru a celkem slušný výsledek.... ale mám vlasy hodně poničené... ale zabralo to.....
Moje maminka má vlásky pěkné nezničené odbarvováním atd.. jen léta barví na tm. hnědou + žádný experimenty ( jen jednou za komančů... květák... trvalá ) má krásné dlouhé husté lesklé vlasy v 48 letech.. a tuto řadu s meruňkovým olejem si nemůže vynachválit !! JEDNU CHVÍLI TO VYPADALO,ŽE MÁ UŽ VLÁSKY SUCHÉ A ,, STARÉ" TAK JSEM JÍ CELOU ŘADU AVEFLOR KOUPILA A SUPER..
OBJEDNALA JSEM JI PŘES NET... NORMÁLNĚ do vyhledavače aveflor... cena je cca kolem 50 kč za kus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 4:31 pm    Předmět: Citovat

tak sem si na výstavě koupila aveflor meruňkovej, za výhodnou cenu 5O kč a za to šampon i kondiš, a musim říct, že šampon se mi hodně líbí, i když složení je to hnuska hnuskovatá, ale na vlasech je jemnej, klouzavej, parádní (teda myla sem poprvé...), kondiš je takovej průměrnej, většinou nemám po kondicionéru už vlasy nijak zamotaný, daj se normálně prohrábnout, a po tomhle se zašmodrchávaj, takže ten nic moc.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 1:02 pm    Předmět: Citovat

Dělá Aveflor nějaké tužidlo ve spreji (ne pěnové)? Slyšela jsem, že je to na jemný vlasy lepší. A když ne Aveflor, jaký?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.