Co všechno přidáváte do henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 143, 144, 145  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e0f32b558282f15a8477734abb28d012Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

Jej, tak to jsem přehlídla, že jsi o něm psala Embarassed Ono je to koření, tak bude barvit asi hodně silně. No kdoví...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 7:38 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem včera poprvé zkusila zalít henu kafem,a vlasy pěkné, jen mám naprosto příšerné lupy! Mad když se podrbu tak zasněžená ramena! Sad
myslíte, že to kafe může pokožku vysušit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 9:08 am    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Tak jsem včera poprvé zkusila zalít henu kafem,a vlasy pěkné, jen mám naprosto příšerné lupy! Mad když se podrbu tak zasněžená ramena! Sad
myslíte, že to kafe může pokožku vysušit?


no tuz to je divne, fakt. Sak v Alpecinu toho kofeinu je a vysusovat by nemel Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 2:21 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Marianna napsal:
Tak jsem včera poprvé zkusila zalít henu kafem,a vlasy pěkné, jen mám naprosto příšerné lupy! Mad když se podrbu tak zasněžená ramena! Sad
myslíte, že to kafe může pokožku vysušit?


no tuz to je divne, fakt. Sak v Alpecinu toho kofeinu je a vysusovat by nemel Shocked


Ale vysušuje. A docela dost. Je ideální, když jste si dlouho nemyly vlasy a nebo pro muže na ty mastnější. Ale ten od Vichy na mastné je pořád lepší, nevysušuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Morganna napsal:
Marianna napsal:
Tak jsem včera poprvé zkusila zalít henu kafem,a vlasy pěkné, jen mám naprosto příšerné lupy! Mad když se podrbu tak zasněžená ramena! Sad
myslíte, že to kafe může pokožku vysušit?


no tuz to je divne, fakt. Sak v Alpecinu toho kofeinu je a vysusovat by nemel Shocked


Ale vysušuje. A docela dost. Je ideální, když jste si dlouho nemyly vlasy a nebo pro muže na ty mastnější. Ale ten od Vichy na mastné je pořád lepší, nevysušuje.


Aha, tak to je dobre vedet..ja jsem teda Aplecin nezkousela, ale chystam se na to.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 2:51 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Morganna napsal:
Marianna napsal:
Tak jsem včera poprvé zkusila zalít henu kafem,a vlasy pěkné, jen mám naprosto příšerné lupy! Mad když se podrbu tak zasněžená ramena! Sad
myslíte, že to kafe může pokožku vysušit?


no tuz to je divne, fakt. Sak v Alpecinu toho kofeinu je a vysusovat by nemel Shocked


Ale vysušuje. A docela dost. Je ideální, když jste si dlouho nemyly vlasy a nebo pro muže na ty mastnější. Ale ten od Vichy na mastné je pořád lepší, nevysušuje.


Dík za odpověď, kafe teda už nikdy ne-e.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, dlouhovlásky (a dlouhovlásci - nebo dlouhovlasatci),
konečně jsem se dokopala k registraci, tak vás všechny zdravím! Chvíli jsem se sem už chodila koukat, ale trochu jsem se ostýchala, neb mám vlasy krátké (ale navnadily jste mě, děvčata - a chlapci - chci jim dát ještě jednu šanci o dorůst aspoň po ramena, dál to asi nepůjde, máme to geneticky v rodině, ani babička s krásnýma hustýma vlasama to zamlada dál než těsně po ramena nedotáhla, natož já s mým jemnýma plihnoucíma... - no, držte mi palce!) Ale i díky vašim tipům a radám se mi poslední dobou kvalita docela zlepšila a docela se vlásky i rozrostly - takže díky!
Ale teď k věci: hennuju už pár měsíců (henna mi skoro zázračně vyléčila lupy, vzniklé zřejmě alergií ani ne tak na chemické barvy, jako na různé nevymývací sajrajty pro objem vlasů) - kafe jsem nikdy nepřidávala, neb jsem původem hnědovláska toužící po nazrzlé, nicméně jsem se dočetla, že by mělo prospívat vlasovým kořínkům, tak jsem s ním včera podnikla jiný experiment - a zdá s mi relativně úspěšný, tak ho dávám do pléna, třeba někdo bude chtít zkusit. Udělala jsem si z něj totiž zábal - a aby se mi kůže moc nevysučila, zkombinovala jsem to ještě s trochou medu, ricínovýho oleje a žloutkem. Vlasy jsou po tom příjemné na dotek a docela lesklé (ale není to zas až takový zázrak), ale hlavně, což by mohlo zajímat henňačky - hnědovlásky, co nechtějí být moc do zrz, o něco to stáhlo zrzavý odstín (ne nějak strašně radikálně, ale přece jenom - a výsledná barva je pěkná). Myslím, že ten ricíňák a žloutek dost slušně vyrovnaly ten vysušující účinek kafe. Na druhou stranu s hennou bych to možná nekombinovala, protože by to zase mohlo snižovat barvicí účinky, riciňák je takovej dost těžkej. Takže spíš jako masku před dalším mytím po hennování.
Jo, jen pro upřesnění - to kafe bylo normálně silný espreso a na hlavě jsem ten zábal nechala pod igelitem a čepicí celou noc. Lidem, kteří nemají rádi kafe, doporučuji kratší dobu - nicméně musím říct, že následné umytí šamponem mě té kávovinové vůně zbavilo. Hodně štěstí v experimentování!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2007 4:27 pm    Předmět: Citovat

a co třeba kurkumu do nějaké zlatohnědé? možná by to nemuselo být tak zlé, jenom aby nechytl třeba i žlutý pruh na čele nebo na vlasové pokožce nebo něco podobně sexy.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 3:29 pm    Předmět: Citovat

Mně se osvědčila šťáva z limetek( zkoušela jsem zatím z půlky) a trocha sladké papriky( koření)¨...moje kaštanová hennecolor pak chytla víc do zrzava Wink Wink Pak přidám fotku ale nevím kdy se k tomu dokopu Embarassed Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 5:24 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Mně se osvědčila šťáva z limetek( zkoušela jsem zatím z půlky) a trocha sladké papriky( koření)¨...moje kaštanová hennecolor pak chytla víc do zrzava Wink Wink Pak přidám fotku ale nevím kdy se k tomu dokopu Embarassed Embarassed Very Happy


co nejdřív prosím, protože bych to chtěla zkusit co nejdřív a potřebuju se psychicky připravit na možný výsledek.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 143, 144, 145  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.