Co všechno přidáváte do henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 143, 144, 145  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7817784ee0c97af86c6951251626254dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HankaKozelnice
21-40
21-40


Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 5:40 pm    Předmět: Citovat

Co se vam nejvic osvedcilo, na chytani zrzave? jak dlouho to asi vydrzi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 5:53 pm    Předmět: Citovat

HankaKozelnice napsal:
Co se vam nejvic osvedcilo, na chytani zrzave? jak dlouho to asi vydrzi?




Mě se nejvíc osvědčila kurkuma. Přidávám jí do henny od Logony ( Sahara + Ohnivě červená ) Vymývá se mi asi tak přibližně tři týdny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HankaKozelnice
21-40
21-40


Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 6:01 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
HankaKozelnice napsal:
Co se vam nejvic osvedcilo, na chytani zrzave? jak dlouho to asi vydrzi?




Mě se nejvíc osvědčila kurkuma. Přidávám jí do henny od Logony ( Sahara + Ohnivě červená ) Vymývá se mi asi tak přibližně tři týdny.



fakt? nechyta to do zluta? ja mam takove vlasy hnedozrzave...a myslis ze si to muzu na hlavu placnout kdyz sem si trosku barvila vlasy (jen delku, kdyz kamosce zbyla barva a jen tak rukama bez stetce)? ja mela hennu na hlave jen jednou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2007 6:58 pm    Předmět: Citovat

Právě jsem si udělala směs kaštanové henny s kurkumou, červenou sladkou paprikou a pomerančovou šťávou.. dám si to přes noc a jsem zvědavá, jak mi to chytne.. Rolling Eyes co nejdřív budu moct, dám si nějaké fotky do fotogalerie..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2007 9:16 pm    Předmět: Citovat

piskotek napsal:
Právě jsem si udělala směs kaštanové henny s kurkumou, červenou sladkou paprikou a pomerančovou šťávou.. dám si to přes noc a jsem zvědavá, jak mi to chytne.. Rolling Eyes co nejdřív budu moct, dám si nějaké fotky do fotogalerie..


tak honem honem Smile jak to dopadlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2007 9:46 pm    Předmět: Citovat

právě to je to.. teď to tam mám zatím tak půl hodiny.. Very Happy udělala jsem fotky před a potom udělám po, abych viděla, jestli je v tom nějaký rozdíl, ale smyju to až ráno.. tak mi zatím držte palce, ať nejsem jak hořící zápalka.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2007 10:07 pm    Předmět: Citovat

To rozhodně nebudeš, mně to chytá hezky, tak to chytne pěkně i tobě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2007 10:12 pm    Předmět: Citovat

HankaKozelnice napsal:
Damayanti napsal:
HankaKozelnice napsal:
Co se vam nejvic osvedcilo, na chytani zrzave? jak dlouho to asi vydrzi?




Mě se nejvíc osvědčila kurkuma. Přidávám jí do henny od Logony ( Sahara + Ohnivě červená ) Vymývá se mi asi tak přibližně tři týdny.



fakt? nechyta to do zluta? ja mam takove vlasy hnedozrzave...a myslis ze si to muzu na hlavu placnout kdyz sem si trosku barvila vlasy (jen delku, kdyz kamosce zbyla barva a jen tak rukama bez stetce)? ja mela hennu na hlave jen jednou




Záleží na tom , ke kterému odstínu henny kurkumu přidáš. Když to bude jen blond zlatá nebo sahara , tak bude výsledný efekt spíše zlatavý . Když použiješ měděný nebo ohnivě červený odstín spolu s blond zlatou nebo saharou , tak docílíš zrzavé. Pokud jsi nedávno barvila vlasy chemickou barvou , tak s tím hennováním ještě počkej .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2007 10:24 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:

Záleží na tom , ke kterému odstínu henny kurkumu přidáš. Když to bude jen blond zlatá nebo sahara , tak bude výsledný efekt spíše zlatavý . Když použiješ měděný nebo ohnivě červený odstín spolu s blond zlatou nebo saharou , tak docílíš zrzavé. Pokud jsi nedávno barvila vlasy chemickou barvou , tak s tím hennováním ještě počkej .


Toz to ja tu kurkumu tez vyzkousim, az se budu znova barvit...jsem zvedava na vysledek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2007 2:32 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Já teď naposledy zkusila zázvor. Dělala jsem si zrovna zázvorový čaj tak jsem trošku přistrouhala i k henně. efekt na vlasy to asi žádný nemělo, ale moc mi to vonělo. Jinak zázvor mimo jiné podporuje krevní oběh, tak by mohl pomoct proti padání vlasů. Čistě nápad, nekamenujte mě, jestli je to blbost Smile Mě šlo prostě jen o tu vůni... Smile

K henně jsem zázvor sice zatím přidat nezkoušela (já většinou usiluju o co nejčervenější odstín), ale jednou jsem si dělala zábal s ricínovým olejem a vajíčkem, a napadlo mě k němu přidat trochu zázvorový šťávy místo jinejch bylinek - a vlásky vypadaly, že jsou moc spokojený. A taky myslím Natur Vital vyrábí nějakej šampon se zázvorem na prokrvení a regenraci vlasový pokožky. Takže na regenarci bude závor dobrej určitě (teda pokud někdo nemá hypercitlivou pokožku - tam by to chtělo zkoušet opatrně, ale na moji středně citlivou to bylo příjemný), pokud jde o barvu, to chce pokusy nějakejch světlovlásek, s mýma hnědočervenýma to neudělalo nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 143, 144, 145  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.