Co všechno přidáváte do henny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 143, 144, 145  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=99bb56ca16a60eecbabf7aaaf0f7d322Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 3:07 pm    Předmět: Co všechno přidáváte do henny Citovat

Ahoj, zajímalo by mě s čím vším hennu mícháte Wink ? Na krabičce se většinou uvádí pouze zalít teplou vodou, případně zakápnout troškou citronu. Na internetu je ale poměrně dost návodů, jak si ji vylepšit. Sama do henny dávám pravidelně olej, med, žloutek. Zkoušela jsem i kvasnice, mléko, výluh z břez. listí, minule jsem přidala i trochu piva Laughing A jakýpak je ten Váš "recept" ? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 3:47 pm    Předmět: Re: Co všechno přidáváte do henny? Citovat

Tyjoo, med jsem jeste nezkousela Laughing tak ja rozmichavam v pomerancove stave, pridavam Dolivu, nebo Alverde olej. Obcas sypnu skorice. Mela jsem uz i safran. Zkusim ten med a zloutek, co to udela. No a kdyz potom vymyvas, tak nesrazi se ti to ve vlasech?Ja si vetsinouz umyvam vlasy po henne dost teplou vodou, tak abych to nevycesavala jeste tyden Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 4:03 pm    Předmět: Re: Co všechno přidáváte do henny? Citovat

Žloutek se mi nikdy ve vlasech nesrazil, musím zaklepat, a též vymývám teplou vodou, ale ne horkou. Laughing V jiné diskusi jsem četla, že se skutečně někomu ve vlasech srazil Shocked, vybírat bych to nechtěla, stačilo mi jednou takhle vyčesávat nastrouhanou mrkev Very Happy A tu pom. šťávu, skořici, šafrán - přidáváš kvůli tomu, že to pozmění barvu a nebo to má nějaký třeba regenerační účinek? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 4:14 pm    Předmět: Re: Co všechno přidáváte do henny? Citovat

No safran byl experiment a nemel vyraznejsiho ucinku. Skorice je pro vuni a diky stave henna lepe pousti barvu,dele vydrzi na harosu a ma vyraznejsi barvu, nez s horkou vodou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 4:25 pm    Předmět: Re: Co všechno přidáváte do henny? Citovat

Jen co budu hennit, tak si do toho tu pom. šťávu vymačkám. Moc jsi mě tím nalákala Laughing . No a skořice kvůli vůni je prímovní nápad, tože ten žloutek na hlavě mi docela smrdí, což nechápu, když normální vejce je cítit, tak akorát když je to záprtek... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 4:45 pm    Předmět: Re: Co všechno přidáváte do henny? Citovat

A skořici normálně tu sypanou v pytlíku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 5:11 pm    Předmět: Citovat

Já teď naposledy zkusila zázvor. Dělala jsem si zrovna zázvorový čaj tak jsem trošku přistrouhala i k henně. efekt na vlasy to asi žádný nemělo, ale moc mi to vonělo. Jinak zázvor mimo jiné podporuje krevní oběh, tak by mohl pomoct proti padání vlasů. Čistě nápad, nekamenujte mě, jestli je to blbost Smile Mě šlo prostě jen o tu vůni... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 1:50 pm    Předmět: Re: Co všechno přidáváte do henny? Citovat

Denynka napsal:

A skořici normálně tu sypanou v pytlíku?


No jasne, nevim ,jak bych tam zakomponovala ty klaciky - leda tak zapichnout za ucho Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 2:44 pm    Předmět: Citovat

Jsem se dočetla, že by mohl být dobrý na vlasy šafrán, že barví do zlata. Napadlo mě, že bych ho zkusila přidat do bezbarvé henny, máte s ním někdo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Jsem se dočetla, že by mohl být dobrý na vlasy šafrán, že barví do zlata. Napadlo mě, že bych ho zkusila přidat do bezbarvé henny, máte s ním někdo zkušenost?


viz vyse...ale barvi teda intenzivne - kdyz ho pouzijes na blond vlasy. Kazdopadne by me zajimalo, kolik by ho bylo treba.. Rolling Eyes Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 143, 144, 145  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.