Co všechno přidáváte do henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 142, 143, 144, 145  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6bf6e64952a2227d3e0525180f5ad280Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 1:00 pm    Předmět: Citovat

Sarko, jak píše Portos, toho pikramátu se bát nemusíš, taky ho sem tam používám a nic špatnýho mi to nedělá (zrovna minulý hennování jsem taky dávala půl napůl čistou a pikramátovou hennu).
Ale jestli ti to u hlavy chytlo víc do červena, než v dýlkách, tak máš celkem vyhráno - ona henna jde víc do červena s tím, jak se vrství. TAkže když nahennuješ ještě párkrát, i kdybys třeba hennovala jenom čistou hennou, tak to v těch dýlkách půjde postupně víc a víc do červena až do fialova (proto taky dost z nás hennařek po určitý době střídá barvení celejch vlasů a jenom odrostů, aby, jak ty vlasy postupně odrůstaj, to u hlavy nebylo o moc světlejší a zrzavější než v dýlkách a na koncích).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mark3tg
0-7
0-7


Založen: 9.1.2016
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 5:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak je to s tím odstáváním? Doteď jsem to dělala tak, že jsem hennu zalila, dala do ní oleje, popřípadě přisypala papriku a další ingredience:-) a dala hned na hlavu, chytalo to krásně. Ale chtěla bych zkusit blátíčko sakum prdum se vším smíchat, nechat odstát, třeba přes den, a večer dát na hlavu, hennu si dávám na noc. Jak mám pak blátíčko večer ohřát? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 6:48 pm    Předmět: Citovat

trebárs v trúbe
prípadne, ak ti nevadí redšia zmes, môžeš ešte doliať vriacu vodu
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 6:11 am    Předmět: Citovat

V troubě (tak na padesát stupňů). Ale ona by měla při odstávání, alspoň co si tak pamatuju, bejt pořád, takže teď v létě možná zabalit do peřin, by byla v tom teple co nejdýl, a před aplikací ještě přidat trochu horký vody nebo dát na chvíli zapíct do trouby (do 50°C), a v zimě topení). Nicméně musím říct, že mě odstávaná henna vždycky chytala spíš hůř, takže mi to přišlo jako zbytečná námaha - nejlíp se jí "odstávalo" už přímo na vlasech přes noc, což vlastně už děláš. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mark3tg
0-7
0-7


Založen: 9.1.2016
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 10:58 am    Předmět: Citovat

Děkuju moc za odpovědi. Smile Tak ji teda odstávat asi ani nenechám a budu se držet toho, že ji na hlavu dám hned, myslela jsem, že to nanášení po nějaké době způsobí třebas sytější barvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 11:58 am    Předmět: Citovat

Ja jen dodam, ze to odstavani je hodne odvisle od toho, jakou vodou hennu zalivas.

Jestli studenou, musi se nechat odstat, protoze pousti barvivo velmi pomalu (coz se ale vyresi tim, ze v ni lezis celou noc).

Pokud horkou, tak patlat na hlavu hned, protoze ten barvici ucinek nastupuje okamzite a je maximalne jednu az dve hodiny dlouhy (pote uz henna nebarvi, nebo jen velmi malo).

Cetla jsem, ze henna zalita horkou vodou ma pak jakoby nadech do mosazi tim, ze byla sparena, ale osobne jsem moc rozdilu nepoznala. Nicmene jsem lina, takze zalivam horkou a za dve hodky mam nabarveno Cool
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
irenka75
0-7
0-7


Založen: 12.5.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 12:17 pm    Předmět: Citovat

Pro odstátí henny navštiv tuto stránku
http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html
a přečti si toto téma:
Ancient Sunrise® Chapter 7
Mixing and Testing your Henna Mix
jsou tam podrobné grafy s teplotami,časem a intenzitou barvení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 3:42 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:

Cetla jsem, ze henna zalita horkou vodou ma pak jakoby nadech do mosazi tim, ze byla sparena, ale osobne jsem moc rozdilu nepoznala.

tým sa myslí menej do červena, alebo viacej do červena?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2016 4:20 pm    Předmět: Citovat

Nezabudka: tim si nejsem az tak uplne jista, ta "sytejsi cervena" se rika proto, ze to barvivo vylitne z henny jak spunt z flasky a tudiz chyti vice syte (jako by normalne trvalo vice vrstev kuprikladu). Imho to neni odstin jako takovy (ve smyslu cervena/oranzova) ale nadech, odlesk .... ze vlas proste bude cerveny, ale muze hazet mosazne (zlatave? Mosaz je zlata myslim ...) odlesky.

Jeste doplnim ze tohle a vyse zminene zalevani horkou/studenou vodou mam prave z hennaforhair stranek.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2016 1:06 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Nezabudka: tim si nejsem az tak uplne jista, ta "sytejsi cervena" se rika proto, ze to barvivo vylitne z henny jak spunt z flasky a tudiz chyti vice syte (jako by normalne trvalo vice vrstev kuprikladu). Imho to neni odstin jako takovy (ve smyslu cervena/oranzova) ale nadech, odlesk .... ze vlas proste bude cerveny, ale muze hazet mosazne (zlatave? Mosaz je zlata myslim ...) odlesky.

Jeste doplnim ze tohle a vyse zminene zalevani horkou/studenou vodou mam prave z hennaforhair stranek.


Ďakujem, kuknem na ne...ja totiž bojujem práve s tým, že to chcem čo najmenej do červena/oranžova, ako viem, že akákoľvek zmes s hennou do istej miery taká bude, a aj moja prirodzená farba je skôr teplý odtieň, len som si chcela ujasniť, čo tá "mosadzná" asi znamená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 142, 143, 144, 145  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.