I love chocolate yes I really really do
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d09dcdf0fa91094fb361e107ba37c231Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 1:36 pm    Předmět: Citovat

Ilona napsal:

Och-z celého srdce ti závidím- já můžu každou čokoládu (kromě těch polských, kakaem obarvených tuků,co se tu vydávají za čokoládu) - mléčnou, hořkou, super hořkou, s jakoukoliv náplní, čím sladší tím lepší!!! Vánoční kolekci na stromek mám pro jistotu nechanou v práci- mám obavy, že doma bych ji po večerech tajně snědla a na Štědrý den bych hleděla do prázdné krabice. Twisted Evil A ta nejnejnej čokoláda je Kofila - mňam!!! (úžasné spojení mých nejoblíbenějších pochutin - čokolády a kávy)


Přesně taaaak...Kofilkaa..mnamkaa....a jinak, ja si nemuzu ani poridit zadnou kosmetiku s cokoladou, nebot mam takove podezreni, ze bych se na to ve slabe chvilce vrhla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 2:13 pm    Předmět: Citovat

Mauell napsal:
rumjana napsal:
Holky a víte, jak se pozná, že už vznikla závislost na čokoládě? Twisted Evil Razz


Že na ni myslíme častěji než na sex? Twisted Evil
Uf,tak to asi nikdy závislej nebudu Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Sad Pro mě je Milka nepříjemně sladká. Chutná čokoláda je u mě od 60% výš, jinak je to příliš matlavé, ulepené a přeslazené. Bohužel, nemůžu si pomoct Sad

Výše psané se ovšem nevztahuje na kakao, čokoládové krémy, pařížskou šlehačku ani na Pikao Wink
Hmm,dvě pikaa mě už asi měsíc leží na stole a já se k nim furt nemám.Ale,když už to tady čtu tak sem jedno načl Very Happy .Mimochodem,kafe s malým rumem,když tam dáte toho rumu tak akorát a ne moc tak chutná jako kofila Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

tak aj byla pred nedavnem pozvana na horkou cokoladu do jedne pralinkarny v centru brna a napred sem si dala azteckou,pani me ti vam tak palila s prominutim drzka Laughing Laughing Laughing vypila sem hned na dve sklenice ledove vody a jeste palila,ale to byla takova basta mnaaaaaaaaaaam a teda poradne euforizujici a i afrodiz....blablabla.... Embarassed Laughing Laughing a pak sem mela salek roztavene horke 70procentni pani,kdybyste videli jak nas to nakoplo,lilo a mi byli uplne vsmaty a taaak spokojeny Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:

.Mimochodem,kafe s malým rumem,když tam dáte toho rumu tak akorát a ne moc tak chutná jako kofila Very Happy .[/color]


Nepokousej Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 2:50 pm    Předmět: Citovat

Ajaj, takové téma! A já si už dlouho říkám že zkusím čokoládu na čas vysadit, co mi to udělá s pletí. Bude to náročné... Embarassed Laughing
Káťo, Ty nemáš ráda sladké? To Ti závidím. A máš nějakou jinou jídelní neřest, místo toho? Wink
Vílko, Tvoje povídání o pralinkárně je výborná reklama, už dlouho chodím kolem a ještě jsem tam nezašla, držím se, říkám si že to bude drahé a takové ty racionalizace, ale asi neodolám... Confused Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 2:56 pm    Předmět: Citovat

no je to drazsi,ale stoji to za to Wink kdyz si das nejakou viceprocentni,jako ja mela ty dve,tak telu spis naopak prospejes,protoze v tom je minimum cukru a krasne to povzbudi Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 3:15 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
no je to drazsi,ale stoji to za to Wink kdyz si das nejakou viceprocentni,jako ja mela ty dve,tak telu spis naopak prospejes,protoze v tom je minimum cukru a krasne to povzbudi Wink Wink


Hele, prestante mi delar chute jako jo!!! Laughing Jdu na obed a jdu kolem obchodu,kde maji i cokoladu, vy zli Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 3:48 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Ajaj, takové téma! A já si už dlouho říkám že zkusím čokoládu na čas vysadit, co mi to udělá s pletí. Bude to náročné... Embarassed Laughing
Káťo, Ty nemáš ráda sladké? To Ti závidím. A máš nějakou jinou jídelní neřest, místo toho? Wink
Vílko, Tvoje povídání o pralinkárně je výborná reklama, už dlouho chodím kolem a ještě jsem tam nezašla, držím se, říkám si že to bude drahé a takové ty racionalizace, ale asi neodolám... Confused Very Happy


Slunéčko sladké nemám ráda,už se mi vdyzky u vchodu do cukrarny delalo blbe,z toho sladkeho cuchu.Tak jestě snesu sladky caj,tot vse. Jinak neresti je spousta ...olivovy olej,susena rajcata nakladana v nem, chlebicky,olivy marinovane,pizza,syry a k nim dobre vino, jsem mlsna JAKO KOZA!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

Si asi dneska budu muset koupit kofilu... Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.