Co patří k Vánocům?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3fad82e046a12b1a7a80dd54a7864331Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 7:25 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Sůl na zlato a Byl jednou jeden král je totéž, nebo je to jiná pohádka?
Je to jedna a ta samá,akorát Byl jednou jeden král má navíc ty vtípky co tam dělaly Burian a Werich.Původní sůl nad zlato je ze zbírky B. Němcové a pod tímhle názvem (Soľ nad zlato) ju zfilmovaly Slováci Wink .Ale já říkám Sůl nad zlato oboum Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 7:29 pm    Předmět: Citovat

No to vím, že Byl jednou je jen upravená Sůl, ale je to taky jediný film, ve kterém se sešel Werich s Burianem a je to prostě herecký koncert. Navíc část scénáře psal Werich sám a je to tam místy hodně poznat, hlavně ty jeho monology, je to celé takové werichovské a já mám pro něj slabost Smile Ta slovenská se mi do hlavy moc nezaryla. Zato Perinbaba, proč ji u nás nedávají častěji?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 7:39 pm    Předmět: Citovat

citace:
Nárožní je v téhle pohádce skutečný dáreček. A mají tu naprosto nejnejnejdokonalejší peklo ze všech pohádek, to dělají ty nízké stropy.


to jsou, mám dojem, ty Pekelné doly, jak se tam teď scházejí motorkáři, nebo si to s něčím pletu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 7:55 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
No to vím, že Byl jednou je jen upravená Sůl, ale je to taky jediný film, ve kterém se sešel Werich s Burianem a je to prostě herecký koncert. Navíc část scénáře psal Werich sám a je to tam místy hodně poznat, hlavně ty jeho monology, je to celé takové werichovské a já mám pro něj slabost Smile Ta slovenská se mi do hlavy moc nezaryla. Zato Perinbaba, proč ji u nás nedávají častěji?

Jo - Perinbaba a nezaměnitelný Juraj Jakubisko (stejně jako Tisícročná včela, Sedím na konári....) - tyhle filmy mám taky moc ráda.... je to škoda že u nás Slováci nefrčí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 9:22 am    Předmět: Citovat

Ilona napsal:
Bonemína napsal:
No to vím, že Byl jednou je jen upravená Sůl, ale je to taky jediný film, ve kterém se sešel Werich s Burianem a je to prostě herecký koncert. Navíc část scénáře psal Werich sám a je to tam místy hodně poznat, hlavně ty jeho monology, je to celé takové werichovské a já mám pro něj slabost Smile Ta slovenská se mi do hlavy moc nezaryla. Zato Perinbaba, proč ji u nás nedávají častěji?

Jo - Perinbaba a nezaměnitelný Juraj Jakubisko (stejně jako Tisícročná včela, Sedím na konári....) - tyhle filmy mám taky moc ráda.... je to škoda že u nás Slováci nefrčí....


Perinbaba je super, taky koukam pokazde co ne v televizi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.