Tvrdá voda a vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5db6cd6e342e0177eaf75682fdfbcfa4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte doma tvrdou vodu?
Ano
70%
 70%  [ 87 ]
Ne
11%
 11%  [ 14 ]
Nevím
18%
 18%  [ 23 ]
Celkem hlasů : 124

Autor Zpráva
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 1:10 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
lilly napsal:
Tý jo, nikdy mě ani nenapadlo přemýšlet o vlivu tvrdé/měkké vody na vlasy Shocked Docela by mě zajímalo, jakou máme tady v Ostravě. Ale zaručeně můžu říct, že je nejchutnější Very Happy Celý život piju jenom vodu z kohoutku, tak porovnávám, když jsme třeba někde na dovolené Very Happy


No presne, podľa toho sa to hneď spozná Smile


Tak to by mě ani nenapadlo Very Happy Takže my tu asi budeme mít měkkou vodu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 1:14 pm    Předmět: Citovat

to je dobré pre Teba, vlásky, pračku atď Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 1:15 pm    Předmět: Citovat

Tak já u rodičů mám hoodně měkkou vodu, ale jelikož jsem tam vyrůstala, tak mi to nepřijde nějaký divný. Teď naopak teď žiju tam, kde teče velmi tvrdá voda. No ale domů tak často nejezdím, tak se mi ty rozdíly začínají stírat. Po tvrdý vodě mám pocit, že jsou vlasy jakoby sušší, drsnější nebo jak bych to řekla (Soniczka psala výš něco o povlaku vodního kamene, opravdu je to možný?), a pleť je vysušená, ve vlasech mám větší objem. V měkkný jsou vlasy jakoby poddajnější, a možná se o něco málo dřív zmastěj a jsou dřív zplihlý a pleť se mi vodou tolik nevysuší, míň pne. Ale jsou to celkem nepatrný rozdíly, anebo už jsem si natolik zvykla, že to nevnímám. To maštění je max. v rámci půldne, max. dne, zplihlý mám vlasy celej život, protože je mám jemný a ne moc hustý a pleť si stejně po mytí mažu krémem Smile Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 1:23 pm    Předmět: Citovat

Ja som na to asi citlivejšia ... doma u maminy je makká a aj keď som bývala sama tak som mala makkú vodu ... a teraz ako som sa prisťahovala sem do Prahy, tak ... škoda no Smile. Je to divné kupovať neperlivú vodu vo flašiach, vždy mi najviac chutila tá z kohútiku, teraz sa to nedá. A vlasy to neviem povedať, lebo tie mám až odteraz čo som tu ... a pokožku mám z tej vody zrejme dosť vysušenú, lebo ja sa sprchujem tak minimálne trikrát denne v horúcej vode, je to pre mňa naj oddych Smile. Ale začala som sa každý deň krémovať a je to v poriadku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 1:44 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Ja som na to asi citlivejšia ... doma u maminy je makká a aj keď som bývala sama tak som mala makkú vodu ... a teraz ako som sa prisťahovala sem do Prahy, tak ... škoda no Smile. Je to divné kupovať neperlivú vodu vo flašiach, vždy mi najviac chutila tá z kohútiku, teraz sa to nedá. A vlasy to neviem povedať, lebo tie mám až odteraz čo som tu ... a pokožku mám z tej vody zrejme dosť vysušenú, lebo ja sa sprchujem tak minimálne trikrát denne v horúcej vode, je to pre mňa naj oddych Smile. Ale začala som sa každý deň krémovať a je to v poriadku.

No nevím, to se ti dost podraží kupovat vody... lepší je si zvyknout, nebo pít kohoutkovici se šťávou třeba Smile¨Na vlasy myslím že je jedno jaká je voda, jestli měkká nebo tvrdá, vlasy nepoškozuje ani jedno, jen jsou jiný na omak bych řekla. O tom sprchování 3x denně horkou vodou vím taky svý, ale co to nedělám, kůži tak suchou nemám a mažu se jednou za uherskej rok (obliček teda denně ale to je jiná).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 2:36 pm    Předmět: Citovat

Tak vždy sú príjemnejšie jemné vlasy, ako "dróty" z tej tvrdej nie? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 2:42 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Tak vždy sú príjemnejšie jemné vlasy, ako "dróty" z tej tvrdej nie? Smile

No nevim, já jsem ráda, že ty moje jemňuchy trochu drátovatí z brněnský vody. Jsou tak lehký, že i v bezvětří mi lítaj všude okolo hlavy. Takže mírně ztěžkly, jsou tužší, drsnější a i líp držej účesy a ještě hned nezplihnout, no co víc si přát Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 2:46 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Kvetinka06 napsal:
Tak vždy sú príjemnejšie jemné vlasy, ako "dróty" z tej tvrdej nie? Smile

No nevim, já jsem ráda, že ty moje jemňuchy trochu drátovatí z brněnský vody. Jsou tak lehký, že i v bezvětří mi lítaj všude okolo hlavy. Takže mírně ztěžkly, jsou tužší, drsnější a i líp držej účesy a ještě hned nezplihnout, no co víc si přát Cool


No ja budem mať rozlietané vlasy asi vždy, to je jedno čo na nich bude Very Happy ... hlavne ten vrch hlavy - to keď stojím oproti slnku tak mám trápnu svatožiaru Very Happy, sa mi zopár vrchných vlasov nechce a nechce spojiť s ostatnými ..... A elektrizujú tiež strašne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 3:13 pm    Předmět: Citovat

doma nemáme ale na intráku je to naozaj des..vždy tam nachytám z tej vody lupiny Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 3:32 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
No nevím, to se ti dost podraží kupovat vody... lepší je si zvyknout, nebo pít kohoutkovici se šťávou třeba Smile¨Na vlasy myslím že je jedno jaká je voda, jestli měkká nebo tvrdá, vlasy nepoškozuje ani jedno, jen jsou jiný na omak bych řekla. O tom sprchování 3x denně horkou vodou vím taky svý, ale co to nedělám, kůži tak suchou nemám a mažu se jednou za uherskej rok (obliček teda denně ale to je jiná).


A tak jasné, že predraží - keď mi tých 6 flašiek čo sú v balení vystačí na dva dni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.