Tvrdá voda a vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=67dc5e219420b99bc4f9dcba27be0d0eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte doma tvrdou vodu?
Ano
70%
 70%  [ 87 ]
Ne
11%
 11%  [ 14 ]
Nevím
18%
 18%  [ 23 ]
Celkem hlasů : 124

Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 4:09 pm    Předmět: Citovat

Ja nevim, ale mne brnenska voda prijde chutove lepsi, nez mineralky ... treba takova havirovska mi zas tolik "nejede": mam pocit, ze jsem se vubec nenapila, prijde mi to takova voda "bez chuti a zapachu", kdezto ta brnenska ma pro mne vyborny, jakoby "zelezity" podton ...
Na vodu z kohoutku proste nedam dopustit.

A vlasy si zatim taky nestezuji, mam je hezci po te nasi brnenske, nez kdyz si umyvam hlavu u babicky v Havirove Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:33 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Ja nevim, ale mne brnenska voda prijde chutove lepsi, nez mineralky ... treba takova havirovska mi zas tolik "nejede": mam pocit, ze jsem se vubec nenapila, prijde mi to takova voda "bez chuti a zapachu", kdezto ta brnenska ma pro mne vyborny, jakoby "zelezity" podton ...
Na vodu z kohoutku proste nedam dopustit.

A vlasy si zatim taky nestezuji, mam je hezci po te nasi brnenske, nez kdyz si umyvam hlavu u babicky v Havirove Smile

V brně a železitý podtón?? Tyjo tak to přijeď k mým rodičům do východních čech, a uvidíš co to je železitej podtón Laughing Very Happy Very Happy (oranžová konvice, a tak...). Mě ale v Brně taky voda chutná... Já když jsem začla studovat v Brně, tak jsem měla radši tu naši vodu doma, ale postupně jsem si zvykla a lepší mi přijde ta v Brně, myslím na vlasy. Ale asi to bude tím, že čím dýl tu žiju, tak tím víc jsem začla mít ráda svpje vlasy a všimla jsem si, že jsou právě mírně drsnější, a ne takový neuvěřitelný zplihlý jemňuchy co jsem měla doma.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 7:38 pm    Předmět: Citovat

Njn, porovnavam to, k cemu mam pristup Laughing Takova Karlovarska, to musi byt hotovej zelezitej roztok Twisted Evil
Nicmene na nedostatek kamenolomu si v Brne taky stezovat zrovna nemuzem, myslim, ze tu chut delaji prave ty mineraly v tvrde vode obsazene Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 7:44 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Njn, porovnavam to, k cemu mam pristup Laughing Takova Karlovarska, to musi byt hotovej zelezitej roztok Twisted Evil
Nicmene na nedostatek kamenolomu si v Brne taky stezovat zrovna nemuzem, myslim, ze tu chut delaji prave ty mineraly v tvrde vode obsazene Smile

jojo, a aspoň si nemůžem stěžovat na nedostatek přísunů minerálů obecně Very Happy i když nevím přesně jak moc se to z vody vstřebává do těla.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 7:50 pm    Předmět: Citovat

To nevim, ale vzhledem k umeleckym tendencim spolecnosti pak zkusim vypsat posmrtnou aukci na skulptury sveho zazivaciho systemu ... Laughing znacka: vse prirodni cestou Laughing
Treba na tom moje budouci deti a vnoucata trhnou balik Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 3:24 pm    Předmět: Citovat

haha ... dobrý nápad Smile .... tak teda nech vyjde Tvoje zabezpečenie budúcnosti svojej rodiny Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StarryCatEyes
0-7
0-7


Založen: 31.8.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 2:35 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
o změkčování vody toho už bylo napsáno hodně všude možně... Ale velkému počtu lidí vyhovuje naopak tvrdá voda, protože vlasy nejsou hned tak zplihlý, zelektrizovaný...
Byla jsem teď v oblasti, která má mít velice tvrdou vodu (mimo ČR), a moje vlasy byly v sedmém nebi. Byly konečně zase lesklé, měly objem... To se mi tady v Praze nestane (podle dostupných údajů je u nás voda středně tvrdá). Šampon jsem používala tady i tam stejný.
Nemáte někdo podobný problém - i s řešením? Mít si vlasy v Magnesii není asi úplně nejlepší nápad. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sinnerion
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 7:57 pm    Předmět: Citovat

Nevím čím to je, jestli tou tvrdostí, ale strávila jsem asi týden ve Švédsku a umývání vlasů v místní vodě šlo hned po prvním mytí znát - s kamarádkami jsme se shodly, že naše vlasy jsou mnohem, mnohem hebčí, než kdy jindy! Tento zázrak vymizel s příjezdem do Česka (tedy s prvním umytím vlasů doma) Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 8:04 pm    Předmět: Citovat

U nás v Duchcově máme vodu fajn, vlásky po mytí jsou v pořádku, ale jak se myju v Mostě, kde mám snoubence, tak šílenost! Vlasy jsou hrubé, jakoby těžké a vůbec ne pěkné. Takže vím, kde nikdy bydlet nechci (a to ne jen kvůli vodě) Mad
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: pá srpen 30, 2013 9:09 am    Předmět: Citovat

tvrdá voda se na vlasech jakoby usazuje kvůli těm minerálům a vlasy se pak tolik nelesknou ... no co jsem proti tomu vyzkoušela já: jednoduše opláchnout vlasy po mytí citronovou šťávou Smile ... do vody jsem nakapala citron a vlasy byly zase lepší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.