Hydrocolonterapie,detoxikace a jiné těla čištění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4ea95d087c9af4bb84fcaad83112802dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomohl vám půst?
Ano
53%
 53%  [ 8 ]
Ne
26%
 26%  [ 4 ]
Nic se mnou neudělal
20%
 20%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 11:14 am    Předmět: Citovat

Vílko, přesně to s lactobacily mě napadlo - co když se neuchytí. Nějaké breberky v prášku... radši si nechám ty svoje. Laughing A další věc, pár lidí co se vyjádřili na netu v nějaké diskuzi (asi dva, není to moc, ale přece) potom krváceli, že je při té proceduře poranili - jakoby poškrábali střeva! To je přece nebezpečné. Rolling Eyes
Dobře má postup proti akné včetně diety popsaný Jonáš v knížce nazvané přímo Akné, asi si ji zkusím sehnat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

ano to je nebezpecne,kdyz narusi sliznici ve streve,to pak by ty z venku dodavane latobacily mohly nadelat dost velky problem.reknu ti ja jsem asi citlivejsi ,protoze i kdyz sem si dala podle navodu sklenici zajecicke vody,pere me to dva dny a to poradne(a pri tom an jine to ma mit mirne projimave ucinky) Embarassed jsem rada,citim se lip a napleti se to za jeden den projevilo,je cista,ale predstava brat tvrde projimadlo nebo vyplach,brrr to by me asi zdevastovalo Crying or Very sad Laughing opravdu radejc zkus ty prvni moznosti(dietu a procistovadla) a uvidis potom jestli je ten zakrok potreba.A jak rika Danka,zajdi si jeste minimalne k jednomu odbornemu doktorovi a t zjistis rizika a jak by tvuj organismus byl na takovou moznost pripraveny Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 7:01 pm    Předmět: Citovat

Psyllium vede! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 8:29 pm    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:
Psyllium vede! Very Happy


JO! Taky mu fandím ( a kupuju)
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 9:11 pm    Předmět: Citovat

Ilona napsal:
TamtaOna napsal:
Psyllium vede! Very Happy


JO! Taky mu fandím ( a kupuju)
Very Happy


Taky mu fandím, ale prolejvat se tím po ránu chce docela odvahu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 9:17 pm    Předmět: Citovat

Dávám si ho do jogurtu a to docela jde. Vypít Psyllium jen tak s vodou může být nebezpečné,hlavně pokud někdo dojíždí do práce autobusem a cesta trvá déle než 45 minut. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 9:25 pm    Předmět: Citovat

Ilona napsal:
Dávám si ho do jogurtu a to docela jde. Vypít Psyllium jen tak s vodou může být nebezpečné,hlavně pokud někdo dojíždí do práce autobusem a cesta trvá déle než 45 minut. Laughing Laughing Laughing


Mě se hlavně nelíbí vzezření těch ,,paraplíček" jakoby od pampelišek (takovéto sfoukávací chmýří Laughing ).
A pak se to musí znovu doplnit vodou a docvaknout na vícerokrát , bže stále zbývá ve sklence Smile

To chce lžičkou do pusy a pít a pít Rolling Eyes

Jinak bych ráda vokoštovala ty psylliové sušenky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

Psyllium? U mě tedy ideální prostředek jak si zhoršit zácpu k nesnesení. I lékaři už někdy upozorňují, že příliš mnoho vlákniny ve stravě naopak ucpává. Trpí tím hlavně ženy. Tohle vidím jako hodně individuální záležitost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

Jj, asi je to hodně individuální. Ale mně teda vyhovuje, a neučinkuje na mě hned, ale spíš až druhý den ráno - takže pohoda, ráno nalačno ve sklenici vody s citronovou šťávou nebo troškou džusu je to snesitelné. Smile Ale zatím se mi nedaří pravidelnost, takže nevím, jestli na mě má nějaké další pozitivní účinky kromě pravidelného vyprazdňování. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

Psyllium je fajn, používala jsem ho několik let a na to, že se mi pořád bouří hormony sem měla plť jak miminkouvskou prdýlku. Teď ho asi týden nepoužívám a mám obličej jako jeden velkej kráter, už už vybuchnout. Musím si ho zase co nejdřív koupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.