Hydrocolonterapie,detoxikace a jiné těla čištění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 36, 37, 38  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ecf33971dd9ecaf5d83c2c22ddd0c07dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomohl vám půst?
Ano
53%
 53%  [ 8 ]
Ne
26%
 26%  [ 4 ]
Nic se mnou neudělal
20%
 20%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 5:29 pm    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Janie, já o tom uvažuju už několik let, ale pořád se k tomu nemůžu odhodlat... Confused Navíc aby ta terapie měla smysl, musí se celá procedura několikrát zopakovat a není to žádná láce...


Tak tady je pár info o tom hydrocolonu, těch dávek je potřeba fakt dost, i když je to individuální..takhle to zní docela fajn, když to člověk pročítá. Jenže hydrocolonem samotným to nekončí, člověk ty střeva musí taky něčím podpořit Rolling Eyes je to děs..
A tady je docela levná ta hydrocolon, hmmm, zajímavý..ty ceny se vážně docela liší..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 5:48 pm    Předmět: Citovat

Janie, ty jsi z Brna? Našla jsi něco přímo na Moravě? Já jsem si konkrétní kontakty ještě nezjišťovala, ale docela mě vyděsilo 5 výplachů během jednoho týdne!
Nicméně o tom uvažuju v rámci jarního čištění a podpory nabourané imunity. Ale pořád mám ohledně toho hodně pochyb... Hlavně si myslím, že bych se asi dost styděla. Ale potřebovala bych svému tělu vpálit nějaký impulz, aby se zdravotně vzpamatovalo, tak by tohle možná mohl být dobrý začátek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 5:55 pm    Předmět: Citovat

Ano jsem z Brna, v Brně se to dělá někde na Kotlářské, viděla jsem tam ceduli...já bych se za to nestyděla...dyť je to naprosto přirozená věc...s tím vůbec neměj obavy, měli by to dělat odborníci (stačí teda sestry), ale i tak jsou na to zvyklý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 6:00 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Ano jsem z Brna, v Brně se to dělá někde na Kotlářské, viděla jsem tam ceduli...já bych se za to nestyděla...dyť je to naprosto přirozená věc...s tím vůbec neměj obavy, měli by to dělat odborníci (stačí teda sestry), ale i tak jsou na to zvyklý Wink


Našla jsem jejich web http://www.colon-hydro-terapie.cz/index.php?id=prubeh-terapie
Já samozřejmě vím, že jsou na to sestry zvyklé a dělaly to tisíckrát Smile ale stejně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 6:12 pm    Předmět: Citovat

Sirael a já našla odkaz na tu Kotlářskou , je to i levnější Smile + a další odkaz
Jo a odchází to přímo do kanalizace, nebo by mělo...Smile kdyby to mělo pomoct, tak co už..čtu samá pozitiva, no holt když mně to někdo zaplatí Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 6:37 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Sirael a já našla odkaz na tu Kotlářskou , je to i levnější Smile + a další odkaz
Jo a odchází to přímo do kanalizace, nebo by mělo...Smile kdyby to mělo pomoct, tak co už..čtu samá pozitiva, no holt když mně to někdo zaplatí Embarassed


No zvážím to Smile Kdybych věděla, že to k něčemu bude, tak bych do toho i zainvestovala. Musím si to rozmyslet. Každopádně kdyby ses tam vydala, tak pak určitě napiš své zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:38 pm    Předmět: Citovat

já si ted koupila na detoxikaci ajurvédský bylinný čaj. piju ho třetí den a hodně se mi ulevilo.. aj se mi zdá, že stolice je postupně větší a pročistuji se Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:41 pm    Předmět: Citovat

Holky, pokud se rozhodnete, tak se pak určitě podělte se svými zkušenostmi... jsem moc zvědavá, na netu je sice spousta pozitivních ohlasů, ale když člověk slyší názor od někoho koho zná, je to takové důvěryhodnější... Smile
Kalakai, od které firmy máš ten ajurvédský bylinný čaj?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 7:23 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Holky, pokud se rozhodnete, tak se pak určitě podělte se svými zkušenostmi... jsem moc zvědavá, na netu je sice spousta pozitivních ohlasů, ale když člověk slyší názor od někoho koho zná, je to takové důvěryhodnější... Smile
Kalakai, od které firmy máš ten ajurvédský bylinný čaj?

je to himalájský ajurvedský byl. čaj
http://www.everest-ayurveda.cz/index.html
tady tyto jinak mají i nějaký čaj na vlasy tak o něm uvažuji..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 8:01 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za tip. Taky mám pocit, že bych měla nějakým způsobem pročistit tělo...
kalakai, máš ten na trávicí soustavu (Shunthi) nebo antioxidační (Jaiphal)?

ten na růst vlasů se jmenuje Bhrigaraj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 36, 37, 38  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.