Může vlasům prospívat častější mytí?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c4bd8a3d1d479e4be0951701cfe10c98Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 8:36 pm    Předmět: Citovat

Janis napsal:
No, mě u sušších vlasů přijde mytí 2x do týdne akorát...příliš rozhodně ne, bo mám silné nutkání vyživit si konce nějakou tou maskou 1x do týdne. No a 1x šampon+koncicioner. Vlasy mi padají skoro jenom při mytí (ale že jich je!), protože jsou hrubší a za sucha se neuvolní. Já osobně si myslim, že kdybych si myla vlas třeba jednou za 10 dní, tak budu mít přesušený konečky.....


no od toho jsou přece olejíky, abys neměla přesušené konečky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 8:39 pm    Předmět: Citovat

No to samozřejmě Laughing mezi těma mytíma Cool bez nich by to nešlo Shocked Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

já myslim, že častý mytí něškodí ani tak vlasům, jako spíš tý pokožce, která je tak víc zatěžovaná, dřív se mastí... známe... ale naopak, když máš vlasy suchý anebo mastný, a stejně těm mastnejm prodloužení nepomůže a suchejm taky ne, proč nemejt podle potřeby... já mám teda tejdny jak kdy, teď sem měla pár tejdnů, kdy jsem hlavu myla ve středu a pak v neděli a v pohodě, ale pak zas sou týdny, kdy bych to nejradši myla obden - rychleji se mastí, konce jsou mdlé, tvar je tatam... nechápu...jsou to mrchy náladový Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 11:51 am    Předmět: Citovat

Tak já musím vzkřísit toto téma, neb jsem dlouhodobým (rok a pár měsíců) pozorováním zjistila, že jsem paradoxně měla vlasy nejlepší a nejzdravější dokud jsem si je často myla. Pak jsem se horko těžko snažila prodloužit mycí intervaly na cca 1 x za 3 - 4 dny (což bylo při mých mastných vlasech maximum!) a teď se pokorně vracím k mytí 1 x za 2 dny, což je u mě optimální a vlasy vypadají podstatně lípSmile....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 1:25 pm    Předmět: Citovat

Taky tak. Když se mi v deseti nebo v jedenácti začaly abnormálně mastit vlasy, tak jsem je taky nechtěla mýt denně, protože jsem měla strach že by byly přesušené a zošklivěly by. Ale pak mi došlo, že za umaštěnou neupravenou chudinku být nechci, tak jsem začala mýt denně, myju denně dosud a nepozoruju žádné přesušení délek nebo konečků. Naopak mám vlasy moc hezké, hebké, klouzavé, jemné a lesklé a v podstatě bych si nemohla stěžovat, kdyby se teda přestaly tak mastit, hlavně přes noc Smile A taky by mohly být mnohem hustější, ale to je jiné téma Cool

Zkrátka mám vlasy hezčí, když je myju každé ráno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 1:37 pm    Předmět: vlasy Citovat

Ze své zkušenosti mohu potvrdit, že častějším mytím se mi vlasy vysušují, když je ale třeba neumyju pět dní, tak suché nejsou, myslím si, že to bude díky mazu, který pokožka produkuje. Zvláštní, že ty to máš jinak... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 1:51 pm    Předmět: Re: vlasy Citovat

skarma007 napsal:
Zvláštní, že ty to máš jinak... Rolling Eyes


Ani ne Wink Každý máme jinak rozmazlený porost Cool Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 7:41 pm    Předmět: Re: vlasy Citovat

eMia napsal:
skarma007 napsal:
Zvláštní, že ty to máš jinak... Rolling Eyes


Ani ne Wink Každý máme jinak rozmazlený porost Cool Smile


souhlas.. ja myju obden, coz uz je u me maximum.. zkousela jsem protanout na 3 dny, ale musela jsem vzdycky sahnout po suchaci.. a stejne sem se pak necejtila uplne sveze, takze pro me je nejlepsi myt si vlasy obden Wink a taky si nemyslim, ze by vlasy nejak trpely.. kazdej mame holt jiny vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 6:15 am    Předmět: Re: vlasy Citovat

hajula napsal:
eMia napsal:
skarma007 napsal:
Zvláštní, že ty to máš jinak... Rolling Eyes


Ani ne Wink Každý máme jinak rozmazlený porost Cool Smile


souhlas.. ja myju obden, coz uz je u me maximum.. zkousela jsem protanout na 3 dny, ale musela jsem vzdycky sahnout po suchaci.. a stejne sem se pak necejtila uplne sveze, takze pro me je nejlepsi myt si vlasy obden Wink a taky si nemyslim, ze by vlasy nejak trpely.. kazdej mame holt jiny vlasy


Přesně tak holky - někdo má to štěstí, že může mýt 1x za týden a pořád vypadá skvěle a jiný když nemyje téměř denně - vypadá jako cuchtička Laughing (=můj případ:)), takže volím raději mytí neb se v tom i mnohem lépe cítím, vypadá to, že nemám chlupy 3, ale 5 Laughing , takže i po týhle stránce je to lepší, na konce holt vrznu olej nebo krém a je to v klidu Cool Smile!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 7:55 am    Předmět: Citovat

Myslím si, že je to individuální. Každému vyhovuje jiný mycí interval. Já jsem jenom ráda, že si mi vlasy tak hodně nemastí, protože když si představím, že bych každý den musela čekat hodiny, než mi to uschne....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.