Může vlasům prospívat častější mytí?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7d9ba62c6377ec40d761768bbc30fc5eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 9:01 am    Předmět: Citovat

mojim vlasom častejšie umývanie prospieva, je to teda obdeň. keď už nie sú veľmi "fresh", necítim sa dobre, preto radšej umyjem, hoci sa mi nechce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 9:51 am    Předmět: Citovat

uplny suhlas s juanittou. ked nemam tie vlasy cerstve, necitim sa fajn.
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 1:08 pm    Předmět: Citovat

obden, protože se jinak necítím dobře, smrdím hospodou (VŠ Laughing) ... a hlavně mě to poměrně baví Smile ale určitě by vydžely dýl i bez toho aby to vypadalo nějak příšerně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 9:38 am    Předmět: Citovat

Též si myslím, že to je individuální, pro mě za mě by to mělo být úměrně, aby se vlasy nemyli často za každou cenu, taky je dobré brát na ně ohled aby se nepřesušovaly zbytečně a i pokožku hlavy tak příliš nenamáhat. Ale zas také není dobré chodit s "máslem na hlavě".
Za mě osobně umývám 1x za 3 dny a vyhovuje mi to, je to tak akorát. Dříve jsem umývala i 1x za 4 dny nebo i za 5 dnů, ale to jsem nosila vyloženě culíky a účesy, proto to nebylo tak vidět ta mastnota.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loretta
21-40
21-40


Založen: 25.7.2012
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 3:36 pm    Předmět: Citovat

Ja sa snažím si vlasy umývať obdeň, aj to si ich už "cítim". Ale keď chodím do školy (nie cez víkendy, skúškové), dávam im zabrať každý deňSad... dúfam, že aj napriek tomu nezačnú štrajkovať a porastú, do dĺžky:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2013 11:11 am    Předmět: Citovat

Podle mě určitě může, vždyť existuje nespočet šamponů, které vlasy nijak nezatěžují. A když vezmu v potaz, kolik nečistot, prachu a podobných věcí se během dne na vlasech zachytí, tak jsem pro častější mytí vlasů. Ale samozřejmě, jak už jste říkaly, je to hodně individuální a záleží na našem pocitu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 10:44 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se mezi oba tábory Very Happy
Když myju obden, vlasy vypadají pěkně, nic jim nechybí. Když je nechám tři čtyři dny, jsou kompletně mastný. Umyju a stejně jsou za dva dny zase zralý na mytí. Takže resumé- mým vlasům na tom nezáleží, chovaj se furt stejně. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 3:04 pm    Předmět: Citovat

Pokud nosím vlasy rozpuštěné, musím mýt každý den. Když jsou celý den v drdolu, můžu mýt jednou za dva dny nebo vyjímečně za tři dny. Hodně záleží na tom, zda nějak dráždím pokožku hlavy třeba drbáním...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 9:20 pm    Předmět: Citovat

Myslíte že to má nejaký lepší vplyv na vlasy ak ich medzi umytiami umyjem len tak kondicionérom ktorý nechám posobiť cca 10 min? Vlasky sa zatial nesťažovali Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 2:15 pm    Předmět: Citovat

Natty, jestli Ti to vyhovuje, tak to dělej. Já to sem tak taky provedu (akorát si dávám pozor, aby kondiš neměl silikony, a nechávám působit jenom asi minutu nebo dvě - ale to je spíš tím, že nemám dost trpělivosti Wink ). Kdysi jsem to dělala vždycky ob jedno mytí a vlasy se mi přestaly tak strašně přesušovat (teda sušší jsou pořád, ale už to není tak velká katastrofa), po čase jim to ale asi začalo připadat moc, takže začaly víc plihnout - takže to dělám jenom tak jednou do měsíce. Prostě se řiď podle toho, jak se to vlasům líbí nebo nelíbí, však oni si samy řeknou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.