Leze nám to do peněz? :D
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6e6b563357614a8a0852a408123ed0b1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 11:00 am    Předmět: Citovat

Mě zas včera napadlo, že vlastně za vlasy utratím méně než holky s vlasy krátkými - vůbec nic neutratím za kadeřníka, protože tam nechodím, laky na vlasy, gely, barva na vlasy a podobně taky nekupuju. Takže mě to nakonec vyjde i levněji Smile.... za to si zase občas koupím nějakou tu vlasoozdůbku Very Happy , ale na to co bych třeba i několikrát ročně utratila v kadeřnictví to není
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Mě zas včera napadlo, že vlastně za vlasy utratím méně než holky s vlasy krátkými - vůbec nic neutratím za kadeřníka, protože tam nechodím, laky na vlasy, gely, barva na vlasy a podobně taky nekupuju. Takže mě to nakonec vyjde i levněji Smile.... za to si zase občas koupím nějakou tu vlasoozdůbku Very Happy , ale na to co bych třeba i několikrát ročně utratila v kadeřnictví to není


Přesně tak, já když nedávno slyšela, kolik normálně stojí u kadeřnice (a nemyslím teď nějak moc drahou kadeřnici) ostříhání a melír, tak mě málem trefilo!! Shocked Kdybych si za to koupila dražší šampony, tak mi vydrží aspoň na rok a půl!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 8:14 pm    Předmět: Citovat

no, tak je pravda, že za kadeřnice ušetříme, ale na druhou stranu co se mě týče, tak teda do toho vrážim dost peněz. vzhledem k tomu, že myju často, používám kondicionery, oleje, masky... plus voda a elektrika a plyn:) taky to až tak nalevno nevyjde:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 11:26 pm    Předmět: Citovat

No ono zase jak se to veme...jsou lidé co to s péčí o vlasy "přehání" nebo lépe řečeno hodně na ni dbají a lidé, kteří si vystačí šamponem a kondicionerem z drogerie(tak jako já kdysi a vlasy jsem měla fajn) ...Takže záleží na tom kolik kdo hodlá do svých vlasů investovat... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 10:25 am    Předmět: Citovat

no, to je pravda, ještě se to dá unýst. oproti těm přípravkům od kadeřnic, to bych se nedoplatila:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 11:36 am    Předmět: Citovat

Známá chodí kamsi do Bomtonu a tam vyvalí 1500,- co tri mesice...zastrihnuti, melir a foukana Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 11:52 am    Předmět: Citovat

tak me nejvic asi stalo porozeni si "novych" veci, co jsem vycetla na tomto foru Wink ted uz do toho nemusim skoro nic investovat. a kdyz to srovnam s tim, ze jsem si kupovala ob mesic, nekdy i kazdy mesic barvu, pak samozrejme naky ty masky a regeneracni kury na znicneny konecky,...strihani..tak myslim, ze to "zdravejsi" co mam ted, vyjde porad levneji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 1:25 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Damayanti napsal:
Mauell napsal:
Mě to pečování baví a jak. Laughing Různé masky, olejíčky, zkoušení nových šamponů, to je přece radost. Very Happy Myslím, že péče o vlasy nemusí být náročná ať už jdou dlouhé nebo krátné, vždyť záleží na samotném jedinci, jak se k tomu postaví - šampon, balzám, občas maska - to zvládne každý no ne Wink a vlásky si jistě nijak ochuzené připadat nebudou.




Mě to taky baví a čím dál tím víc. Laughing Hlavně to zkoušení nových šamponů a olejů. Very Happy

Mě to taky baví čím dál tím víc Laughing
Mě to čím dál tím víc vysává peněženku Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 1:26 pm    Předmět: Citovat

Aj mna! Smile
Návrat nahoru
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Aj mna! Smile

Nejste v tom samy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.