Leze nám to do peněz? :D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1521264a168ece3d2ab3c849d18cf027Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 6:02 pm    Předmět: Citovat

porcelain: tak nějak. Loni (myšleno za rok 2010) jsem to spočítala na cca 1500,- "za vlasy" (tj. šampony, kondiše, cassii, oleje). Nechávat se stříhat v nějakém Klieru nebo jiném podobném kadeřnictví, co jsou jich plná nákupní centra, tak mi to nestačí ani na dvě návštěvy. Zlatý samozástřih, ten mi ušetří neskutečně mnoho prostředků (díky DVčkám za odkaz na návod Wink ).

No jo, jenže ono to těm lidem asi vůbec nedochází - kolegyně z práce každý měsíc chemicky barví něčím z drogerie, pravidelně si nechává zastřihovat háro do podkovy a myje Redkenem nebo Keratasí nebo něčím takovým (nepamatuju se značku Embarassed ). No, a když viděla, že jsem si koupila Big z Lushe, tak měla dojem, že ten můj šampon je nějaký drahý a že by to za to nedala. Ale ten Redken apod. stojí kolik? A to barvení a pravidelné stříhání u kadeřnice stojí kolik? Ale já si kupuju nějaký drahý šampon... Řekla jsem prostě, že ho mám ozkoušenej, že mi sedí a že za to ty prachy prostě dám. To pochopila, ale nevím, jak bych pochodila s matematikou...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 6:09 pm    Předmět: Citovat

Meadow: naprostý souhlas ke všemu, cos napsala Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 7:40 pm    Předmět: Citovat

Jellenka napsal:

áá, cestaprirody.cz to je mor, já tam objednávám tak často, že už si o mě musej myslet, že jsem magor Very Happy


porcelainswan napsal:

nápodobně Very Happy je to mooooor Very Happy


Přidávám se do klubu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 8:31 pm    Předmět: Citovat

fructia napsal:
Atra.Dark to mě mrzí, že Ti to tohle tvá kamarádka dělá.... Každý za něco utrácí - někdo za cigarety a alkohol, někdo za automaty, jiný zase za tuning a my nejvíce utrácíme za péči o vlasy, no a co? Komu je co do toho, že Embarassed Já nekouřím, nepiju, tak za co bych měla mít své osobní výdaje? Twisted Evil


Přesně tak je to i u mě, utácim to za vlasy. Už se mi to nevejde v koupelně na poličku, ale raději místo cigár atd. koupim nějakou blbost na vlasy. Very Happy Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 8:44 pm    Předmět: Citovat

Souhlas s Meadow Very Happy Kadeřnice mě neviděla deset let, barvu jsme na hlavě nikdy neměla a navíc ty šampoše z DM stojí maloučko. Tudíž mám hodně muziky za málo peněz Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 8:58 pm    Předmět: Citovat

Tak já se naučila že nikomu neříkám kolik co stojí (a už vůbec ne věci na vlasy)... už se mi totiž podařilo se setkat s názorem že nevím co s penězma a vyhazuju za blbosti (a podobné závistivé kecy, které pak byly aplikovány i na mé rodiče - a to pro mě jde už sranda stranou) a to od člověka kterému do toho bylo naprosto prd... prostě jenom závist...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 9:07 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Tak já se naučila že nikomu neříkám kolik co stojí (a už vůbec ne věci na vlasy)... už se mi totiž podařilo se setkat s názorem že nevím co s penězma a vyhazuju za blbosti (a podobné závistivé kecy, které pak byly aplikovány i na mé rodiče - a to pro mě jde už sranda stranou) a to od člověka kterému do toho bylo naprosto prd... prostě jenom závist...


taky hodně slýchávám, že utrácím za samo blbosti (šampony apod.), ale když mi to dělá radost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 9:15 pm    Předmět: Citovat

joo, to taky slýchám Very Happy
u mě si naštěstí jen manžel klepe se smíchem na čelo, že jsem magor (ale pak mi ty věci stejně používá a žadoní, ať mu namíchám masku, naolejuju konečky....)
naštěstí už mě jsou všichni zvyklí, že když si něco kupuju, tak zpravidla hodně lpím na kvalitě a v tom se promítá cena....
dneska babička dokonce souhlasila, že mi dá k narozeninám tu sponu od HPstyle za 1200 Very Happy mám hodné a tolerantní příbuzné ♥
_________________
JL Foto - fotografické studio Lenky Jelínkové
web: www.jlfoto.cz
Tel: +420 733 577 367
E-mail: lenka@jlfoto.cz

Za Vaši případnou podporu na stránkách facebooku velmi děkuji Smile www.facebook.com/jlfoto.fotograf.praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 9:17 pm    Předmět: Citovat

PS: jen manža už mi odmítl kupovat další jehlice do mé sbírky...... jsem tuhle nahodila...."Zlato? Máš už pro mě něco k narozeninám? Nechceš tip?" a on na to " Žádnou špejli do vlasů ti už nekoupím Very Happy Very Happy )
_________________
JL Foto - fotografické studio Lenky Jelínkové
web: www.jlfoto.cz
Tel: +420 733 577 367
E-mail: lenka@jlfoto.cz

Za Vaši případnou podporu na stránkách facebooku velmi děkuji Smile www.facebook.com/jlfoto.fotograf.praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so duben 16, 2011 7:00 am    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Tak já se naučila že nikomu neříkám kolik co stojí (a už vůbec ne věci na vlasy)...
Ano, toto se naučit je velmi užitečné, též praktikuji. Bohužel, kolegyně věděla, kolik stojí Lush... No, neva. Wink Další velmi užitečný návyk je zásadně neukazovat nikomu flašky šamponů příp. kondišů, co mi leží ve skříni a čekají na svůj čas Laughing, protože vždycky koupím něco, co ještě zdaleka nepotřebuju, ale co bych chtěla vyzkoušet a ono je to zrovna třeba ve slevě a tak to tam prostě nemůžu nechat... Rolling Eyes

Jellenka: špejle do vlasů je móc pěkný termín Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.