Leze nám to do peněz? :D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d4c78677385c61ad2f1c8f661b9dede4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so duben 16, 2011 11:17 am    Předmět: Citovat

Ja budúci týždeň idem kupovať nožnice a kančák zatiaľ v predpokladanej hodnote spolu za 30€. A moja taktika je taká, že schovám do šuflíka a keď to mama nájde tvárim sa, že sa to tam zjavilo samé a vôbec neviem,koľko to stálo Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 9:12 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem tady také již dost dlouho a v začátcích to byl tedy nářez... tolik vyhozených peněz Very Happy a v podstatě zbytečně protože jsem u všeho našla něco, proč to nemůže být ten "můj" výrobek. V dnešní době jsem tak "upgradovala" že všechnu mou výbavu tvoří věci, které jsem buď od někoho dostala nebo vyměnila tady na dv za něco jiného. Takže jsem v podstatě na vlasy nekoupila nic. I tak se dá ušetřit Very Happy Jenže je tady jedno velké ale a to to, že jsem začala penízky vrážet do vnitřní výživy (zjistila jsem že mé suché vlasy nezachrání vnější péče tak jsem začala s vnitřní... a uvidíme za půl roku za rok... věřím že tudy vede cesta).

Jinak mám ale samozřejmě vyhlídnutou masku a sérum od Loreálu (jenže dohromady by mě to vyšlo přes tisícovku takže zatím šetřím), pak chci někdy vyzkoušet šampony a kůry od homeopatické firmy A.t.w. (jenže to bych musela objednávat také přes net a aby se mi to vyplatilo tak za 1500kč).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 10:23 am    Předmět: Citovat

Děvčata,ale to chození do kadeřnictví nemusí být vždycky drahé.
Já mám bezvadnou kadeřnici a za poměrně složitý stříhání, mytí a vyfoukání jsem platila 200,-( chodím k ní jednou ročně) Ostříhat se do Klieru bych teda nešla. Než jsem našla tuto šikovnou holčinu, tak jsem chodila k učňům a taky spokojenost..
Šampony si kupuji zcela obyčejné, takže se vklidu vejdu do 500,- za celý rok, a to i když jsem měla vlasy po kolena. Zjistila jsem, že čím víc si toho na hlavu plácám, tím hůř pro ně, tak jsem to celkem zminimalizovala.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 2:51 pm    Předmět: Citovat

Mne to teda do penazi leze, ale nie zas az tak, ze by ma to obmedzovalo. Som tu len pol roka tak samozrejme musim vsetko precitat, premysliet, popripade kupit, vyskusat, vyhodnotit vysledok... Za ten cas som naskreckovala sera, kury, masky, oleje, vlasove vody, vyzivove doplnky a sampony od vymyslu sveta + mam na zozname dalsich asi 40 poloziek, ale to sa snad casom podda... Embarassed
Hlavne mam "plan utoku" - vzdy kupit nieco nove az ked to naozaj potrebujem, namiesto aby to lezalo rok nepouzite v sufliku.
Za kadernicku som nikdy v zivote neutracala, chodila som strihat 1-2x/rok, umyvanie aj fukanie som odmietala - vysledna suma 3.50eur. Vlasy nefarbim nicim, takze aj tohto zruta penazi si mozem dovolit vykompenzovat inde.
No a najpodstatnejsie je, ze som vlasy prestala zbytocne magat pod sprchou obden, takze sa spotreba vsetkych mokrovlasopecovacich pripravkov znizila na tretinu. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 7:30 pm    Předmět: Citovat

Ano, leze to do peněz Smile Mám teď objednaný dřevěný kartáč z Janeke za 600,- a hřeben za 250,- a mohla bych pokračovat. Třeba jsou dražší všelijaké ty olejíčky, ale na druhou stranu to vydrží dost dlouho-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 11:02 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se teď dost uklidnila Smile Mám šampon, kondicionér, masku a olejík. Pouze šampon je poněkud dražší, ale nic jiného mi tak nesedí ani na vlasy ani na pokožku hlavy. Asi už jsem přišla na to co vlasům sedí, takže mě neláká koupit hned každé nové vlasopatlátko. Uvidíme jestli to ustojím až se začne porost zase blížit půlce zad a dál Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 11:38 pm    Předmět: Citovat

Tak a teď jsem si ještě potvrdila objednávku na Cestě přírody za 800,- Shocked
Objednala jsem si něco od Logony a tak doufám, že mi to sedne. Ať si vlásky zase chvilku mlaskají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 6:13 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Mne to teda do penazi leze, ale nie zas az tak, ze by ma to obmedzovalo. Som tu len pol roka tak samozrejme musim vsetko precitat, premysliet, popripade kupit, vyskusat, vyhodnotit vysledok... Za ten cas som naskreckovala sera, kury, masky, oleje, vlasove vody, vyzivove doplnky a sampony od vymyslu sveta + mam na zozname dalsich asi 40 poloziek, ale to sa snad casom podda... Embarassed
Hlavne mam "plan utoku" - vzdy kupit nieco nove az ked to naozaj potrebujem, namiesto aby to lezalo rok nepouzite v sufliku.
Za kadernicku som nikdy v zivote neutracala, chodila som strihat 1-2x/rok, umyvanie aj fukanie som odmietala - vysledna suma 3.50eur. Vlasy nefarbim nicim, takze aj tohto zruta penazi si mozem dovolit vykompenzovat inde.
No a najpodstatnejsie je, ze som vlasy prestala zbytocne magat pod sprchou obden, takze sa spotreba vsetkych mokrovlasopecovacich pripravkov znizila na tretinu. Cool

Jezisi, ono je tak vtipne to po sebe s odstupom casu citat. Laughing Laughing Laughing
Nechala som sa inspirovat par holkami zo zaciatku tohto vlakna a zaviedla si "vlasovybavovy dennicek". Za jeden rok ma pri prepocitani utrat skoro vykotilo. Very Happy
Zaratavala som vsetko - vlasove doplnky (sponky, gumicky, spony, ihlice, cesatka...), sampony, kondise, kury, masky, oleje, vodicky, vyzivove doplnky... Skratka vsetko.
Vysledna suma? +/- 136.5e. Au. Kebyze zaratavam aj vsetko, co som dostala od okolia bud ako darcek alebo ako zvysky na dominanie, isto by to bolo este o nejakych 80e viac. Au au au.
Som haircareshopaholic!!! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nickies
41-80
41-80


Založen: 18.11.2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: st září 05, 2012 4:25 pm    Předmět: Citovat

To já mám pocit, že mi naopak více lezlo do peněz, když jsem měla vlasy kratší. To bylo drahé stříhání a barvení v salonu, kde jsemale zase byla velice spokojená, mimoto občas i barva doma a pak jsem ty poškozené vlasy od barvení musela zachraňovat. takže sjem pořád kupovala drahé masky atd. Teď používám přírodní šampony, vlasy mám zdravé a tak mi stačí maska od Baley a co najdu v kuchyni Smile Kupuju si sice výživu a vlasové aktivátory, ale to zase vydrží na dlouho. Dražší přípravky si třeba nechávám koupit jako dárek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 9:40 pm    Předmět: Citovat

Mně dlouhé vlasy nelezou do peněz vůbec-používám na ně jeden šampon, jeden kondicionér, jeden obyč hřeben (ale uvažuju o TangleTeezeru) a sem tam si koupím novou gumičku. Nechodím ke kadeřnici ani si vlasy nebarvím, takže naprostá nenáročnost.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.