Iontové fény...údajně zázrak pro vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46b10ec056c34c46570c22d38464347fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 6:12 am    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:
U mě to efekt mělo, fénuju se denně, se starým fénem byly ty vlasy takové hodně vysušené a musel jsem pečovat jak šílenec, na Vánoce jsem dostal Etu s ionty a po 3 měsících se dostavil výsledek, nemusím tolik pečovat. Nevím zda ta tvá kadeřnice používá fén s ionty i doma, ale po jednom použití na zákaznici to samozřejmě mít efekt nemůže. Já osobně říkám ANO Wink


Tak já se denně nefénuju, to by mě asi dost otravovalo Smile. Fénuju se tak 3x do týdne, tedy vždy po mytí vlasů. Tak po jednom použití nemůže být znát rozdíl? Já ti nevím, ale přece jen si myslím, že by měl. Přijde mi to zvláštní, že by fén fungoval až po více použití. Ten s ionty by měl méně vlasy vysušovat a to by mělo být znát hned při prvním sušení ne? Jak už jsem psala, tak efekt jsem u sebe žádný nezaznamenala, snad jen....vlasy byly ještě jemnější než normálně, o což bohužel fakt nestojím, už tak je mám hrozně moc jemné. Že by to ještě větší zjemnění byl ten pečující efekt? Tak nevím, jestli nakonec přece jen nezůstanu u toho klasického fénu bez iontů. Zjistila jsem totiž ještě navíc to, že fény co mají ionizátor mají i velmi vysoký výkon 2000 W a vyšší a to je na mě moc, ten fén pak fouká moc silný proud vzduchu a to moje velmi jemné vlasy nesnesou, jsou hned rozlítané. Ale jinak díky za příspěvek a podělení se o vlastní zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 1:05 pm    Předmět: Citovat

Výkon je u každého fénu individuální ten můj má 3 rychlosti a osobně volím tu nejpomalejší, to že je někde napsáno 2000W tak to zpravidla znamená AŽ 2000W a né že to fouká JEN takovou intenzitou, ale to platí přece u všech fénů Wink


Po jednom použití to fakt nepoznáš, u mě se to projevilo tím, že se mi přestaly krepaťet vlasy, začaly lépe držet objem a jsou celkově v lepší kondici. Pokud ti ten fén nevyhovuje tak ho samozřejmě nekupuj, mě pomohl dost a všimlo si i okolí.

Jen ještě jedna poznámka, sám jsem tomu taky nevěřil a kdyby mi neodešel muj starý fén asi bych tento také neměl, ale jelikož odešel a tento stál stejně jako "obyčejný" fén tak jsem ho zkusil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 5:31 am    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:
Výkon je u každého fénu individuální ten můj má 3 rychlosti a osobně volím tu nejpomalejší, to že je někde napsáno 2000W tak to zpravidla znamená AŽ 2000W a né že to fouká JEN takovou intenzitou, ale to platí přece u všech fénů Wink


Po jednom použití to fakt nepoznáš, u mě se to projevilo tím, že se mi přestaly krepaťet vlasy, začaly lépe držet objem a jsou celkově v lepší kondici. Pokud ti ten fén nevyhovuje tak ho samozřejmě nekupuj, mě pomohl dost a všimlo si i okolí.

Jen ještě jedna poznámka, sám jsem tomu taky nevěřil a kdyby mi neodešel muj starý fén asi bych tento také neměl, ale jelikož odešel a tento stál stejně jako "obyčejný" fén tak jsem ho zkusil.


Tak se asi přece jen nechám přemluvit na ten fén s ionizátorem Smile)) . Ostatně jsou i takové, u kterých se dá ionizace vypnout, kdyby mi to nevyhovovalo Smile
K tomu výkonu: vím, že když je na fénu 2000 W, tak to odpovídá té nejvyšší možné rychlosti a nižší rychlost= nižší výkon. Jenže fén, co jsem zkoušela měl 1800 W, byl profesionální, měl AC motor a co se týká rychlosti proudu vzduchu, tak měl dvě, ale jedna z toho byla turbo, tak nevím....každopádně jsem zvolila tu nižší a myslela jsem že mě to odfoukne Smile)) . No možná to byl nějaký špatný fén, protože 1800 W mi zas nepřijde tak moc.
A jaký přesně typ té Ety máš? Má i difuzér?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 1:11 pm    Předmět: Citovat

http://www.nakupka.cz/vyrobek/fen-eta-2311-90010/

Já mám tento, ionizátor funguje, když foukám vlasy potom nejsou zelektrizované a jsou hladké.Mohu jen doporučit, já fénuju 4krát týdně a vlasy mám nezničené Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 3:21 pm    Předmět: Citovat

já mám philipse ( http://www.consumer.philips.com/consumer/cs/cz/consumer/cc/_productid_HP4983_00_CZ_CONSUMER/HP4983 ), fénuju minimálně, max jednou do měsce a to přehánim, protože rovný mi sou většinou protivný (žádnej objem, pramínky, vypadá to, že mám tři chlupy....)... s normálnim fénem vlasy rozlítaný, vysušený.... s timhle jakoby pevnější, hladký (uhlazený, ale ne jemný, fakt takový silnější), neelektrizujou... rozdíl velikej.... když už foukat, tak s tímhle....
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 9:30 pm    Předmět: Citovat

Já mám tento:
http://www.eta.cz/katalog_detail.php?skupina=P%C9%C8E%20O%20T%CCLO&podskupina=vysou%9Ae%E8e%20vlas%F9&typ=231090000

Má difuzér a takovou tu štěrbinu, každopádně jak jsem psal, nech si ho předvést a uvidíš jak fučí Wink

Edit: koukám, že sice vypadá jako ten muj, ale ten muj má rychlosti 3, jinak vypadá úplně stejně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2010 9:15 pm    Předmět: Citovat

To bych rád věděl, jak to funguje. Jak rozbíjí molekuly vody? To pak z hlavy uniká vodík a kyslík? Jakým zářením je rozbíjí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 11:18 am    Předmět: Re: Iontové fény...údajně zázrak pro vlasy Citovat

gagulé napsal:
Ahoj, máte někdo zkušenost s iontovými fény? ja jsem si ho přála k Vánocům tak jsem zvědavá.Tyto fény jsou teměř úplně tiché a fungují na jiném principu, mají specialní iontový generátor ktery vlasy suší tím že rozbíjí molekuli vody ve vlasu a zároven 5O% vody tam zůstavá a funguje to vlastně jako kondicionér, odstranují statický náboj a celkově mají na vlasy blahodárný účinek.


Mám iontový fén. Darovala mi ho babička.. tenkrát jsem řekla, že fény nepoužívám, ale nakonec se mi hodí na všechno možné, nejen na vlasy. Protože jsem nikdy předtím fény nepoužívala, maximálně nějaké veřejné, když jsem vylezla z lázní, nemůžu spolehlivě říct, jestli je to skutečně tak trašně moc super. Nicméně po něm nemám vysušené vlasy, nejsou jako koště a suší výborně, docela si troufám říct, že hodně rychle. Takže jsem spokojená, má dva stupně proudění vzduchu a také možnost studeného, neohřátého fénování. Mám vlasy do pasu, necuchá, je dobrej.
Konkrétně mám tento fén: http://www.zepter-medical.com/cs_CZ/?m=214
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nota.Brevis
81-160
81-160


Založen: 19.9.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 3:01 pm    Předmět: Re: Iontové fény...údajně zázrak pro vlasy Citovat

Alue napsal:
gagulé napsal:
Ahoj, máte někdo zkušenost s iontovými fény? ja jsem si ho přála k Vánocům tak jsem zvědavá.Tyto fény jsou teměř úplně tiché a fungují na jiném principu, mají specialní iontový generátor ktery vlasy suší tím že rozbíjí molekuli vody ve vlasu a zároven 5O% vody tam zůstavá a funguje to vlastně jako kondicionér, odstranují statický náboj a celkově mají na vlasy blahodárný účinek.


Mám iontový fén. Darovala mi ho babička.. tenkrát jsem řekla, že fény nepoužívám, ale nakonec se mi hodí na všechno možné, nejen na vlasy. Protože jsem nikdy předtím fény nepoužívala, maximálně nějaké veřejné, když jsem vylezla z lázní, nemůžu spolehlivě říct, jestli je to skutečně tak trašně moc super. Nicméně po něm nemám vysušené vlasy, nejsou jako koště a suší výborně, docela si troufám říct, že hodně rychle. Takže jsem spokojená, má dva stupně proudění vzduchu a také možnost studeného, neohřátého fénování. Mám vlasy do pasu, necuchá, je dobrej.
Konkrétně mám tento fén: http://www.zepter-medical.com/cs_CZ/?m=214



mám úplně ten samý, a mám i podobné zkušenosti. I když byly vlasy do pasu, stačilo pár minut a byly suché, hebké, lehounké. Oproti normálním horkovzdušným fénům to teda zázrak je Wink Na jakém principu to pracuje vážně nevím, ale že to ty vlasy neelektrizuje ale naopak drží u sebe, to můžu potvrdit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 2:10 pm    Předmět: Citovat

Tak můžu potvrdit, že na těch iontech možná něco je Wink
Dostala jsem k narozeninám výkonný fén s difuzérem (http://www.nakupka.cz/vyrobek/fen-panasonic-eh5573s825/) a má "externí ionizační trysky". Používám především difuzér a foukala jsem si v zimě vlasy často, kvůli nemocím a nachlazení. Vlasy mi to nijak neponičilo, když jsem si musela vlasy vyfoukat jiným fénem "obyčejným", a vlasy byly krepaté a rozlítané (z mých kudrn bylo prostě hrozný ale hrozný roští). Po tomhle mám krásné kudrnky, nelítavé, lesklé, nevysušené. Takže na moje vlasy to má účinky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.