Iontové fény...údajně zázrak pro vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=303a0b6c2737ee045ea496e1741f05fdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne červenec 14, 2013 7:33 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si nakonec taky pořídila iontovej fén, protože po fénování mám vždycky super objem a vlasy mi tak rychle neplihnou a opravdu se mi nezdálo, že by je to nějak ničilo. Ionťák mě ale dost zklamal, vlasy tím nejdou zaboha vysušit, musím používat horkej vzduch, protože studeným bych vlasy vysušila možná tak za hodinu Confused . Příjde mi, že je to právě tím silným kondicionérovým efektem, kterej, kromě toho, způsobuje i to, že mám vlasy totálně klouzavý a o nějakým objemu se mi může leda tak zdát Rolling Eyes . Jo a docela zajímavý je, že i když jsou ty vlasy klouzavý, tak mi stejně nejdou potom učesat, protože ten vzduch, co z fénu jde, je hodně prudkej a cuchá Very Happy. Jsem ráda, že jsem to aspoň neplatila ze svýho, ale dostala jako dárek. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2015 7:08 pm    Předmět: Citovat

Jelikož si vlasy fénuju pravidelně a můj starý fén koupený před osmi lety se včera odporoučel do věčných lovišť, tak jsem si v povánočním výprodeji pořídila Remington Ionic Dry 2200 Very Happy Vyzkouším, uvidím, napíšu, při nejhorším ho budu používat jako klasický fén.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seznam.mih
0-7
0-7


Založen: 2.1.2016
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2016 2:09 pm    Předmět: Citovat

Dejte vědět, jak vám vyhovuje. Už nějakou dobu mám doma fén Babyliss expert pro 2100 ionic a ten by měl právě taky vlasy nějak ionizovat. Používala jsem ho dřív hodně s difuzérem a teď jsem si docela oblíbila foukat vlasy do hladka za pomocí kulatého kartáče a i přesto, že používám uhlazující krém, ionizační kulatý kartáč a tenhle fén, tak stejně jsou sice vlasy krásně hladké, ale pár vlasů okolo obličeje mi stejně lítají do obličeje a jsou stejně zelektrizované ... Nevím, co dělám špatně nebo jestli patřím k lidem, na které ionizace nefunguje a nebo jestli mám nějak špatný fén, co nedělá co má ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2016 11:47 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že jenom fén nezabrání těm pár malejm hajzlům, aby elektrizovali...bohužel.. Laughing Mohlo by to bejt šampónem nebo jinou péčí, co na vlasy používáš, hřebenem nebo klidně jenom zimou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eliska985
0-7
0-7


Založen: 19.10.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 3:02 pm    Předmět: Nic moc Citovat

Měla jsem jej půjčený u kamarádky a nepoznala jsem rozdíl. Jsem spíš pro klasické fény, pokud zvažujete koupi nového fénu, doporučuji zvolit značku Philips, i já jej mám a velmi mi vyhovuje. Detail můžete omrknout tady [url]http://www.philips.cz/c-m-pe/pece-o-vlasy#vysoušečevlasů[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.