Iontové fény...údajně zázrak pro vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=755c16610252ec1cb9263d20c2f047ffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so duben 06, 2013 2:21 pm    Předmět: Citovat

5Monika7 napsal:
Ahojte baby, takze aj ja sa pridavam do diskusie. Ja mam iontovy fen znacky Vintage Icon Professional. Je digitalny a je mozne si nastavit na nom teplotu od 55 do 95 stupnov + ma samozrejme gombik na studeny vzduch a tiez gombik na ION, ak chcete, tak si ho zapnete. Ja osobne nevidim ziadny rozdiel vo fenovani s ionom a bez. Moje vlasy po fenovani vyzeraju hrozne, su krepate, lietaju na vsetky strany. Snazim sa ho pouzivat minimalne, cca raz za mesiac, len ked je to skutocne nutne.


a zkusila si třeba foukat mírným vzduchem a po směru růstu vlasů? aby neulétávaly ale foukalo je to správným směrem Smile nebo profouknout tak do 80 % "suchosti" vlasů a pak nechat doschnout (tak to dělám většinou já) a pokud nemáš od přírody úplně rovné vlasy, je dobrý i difuzérový nástavec, po něm vlasy taky tolik nelítají Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 8:09 am    Předmět: Citovat

taky se přidám do diskuze. Mám iontové fény dva, jeden už mám asi 6 let, tenkrát jsem z něj byla nadšená, protože po té větrákové vrtuli co jsem měla předtím to byl opravdu zázrak Laughing a druhý mám malý cestovní, starý asi 2 roky a přesto žádný viditelný rozdíl nevidím. Fénuju docela dost, snažím se jen studeným vzduchem, ale že by byl nějaký viditelný rozdíl díky ionizaci fakt asi ne-e Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 11:07 am    Předmět: Iontový fén Citovat

Tak se zapojím do diskuze...mám iontový fén od Philipse, SalonPro, AC Professional, Ceramic - tedy fén určený do kadeřnictví Razz . Moc se s ním sice nefénuji, ale má i difusér s keramickými čudlíky - to pak mám hlavinku vysušenou raz dva. Používám leda v zimě, když si myji vlasy ráno. Pro jistou mám při náhodném fénování nastavenou nízkou teplotu a nejnižší stupeň rychlosti. Koupil ho manžel kvůli našemu královskému pudlovi, protože mi při dvouhodinovém fénování pejsana dva obyčejné fény shořely. Je dost težký. Ale na psovi se osvědčil báječně Laughing . Hafan má krásné, lesklé, pružné meruňkově zabarvené chlupy. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 11:13 am    Předmět: Re: Iontový fén Citovat

Emanuela napsal:
Ale na psovi se osvědčil báječně Laughing . Hafan má krásné, lesklé, pružné meruňkově zabarvené chlupy. Cool

Teď je otázka, jestli má ty krásné pružné lesklé meruňkově zabarvené chlupy díky ionizáku nebo svým rodičům Very Happy ale je fakt, že jedno plus iontovému fénu upřít nemohu, vyfoukanou hlavu mám opravdu během chviličky i studeným vzduchem Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 8:22 pm    Předmět: Citovat

5Monika7 napsal:
Ahojte baby, takze aj ja sa pridavam do diskusie. Ja mam iontovy fen znacky Vintage Icon Professional. Je digitalny a je mozne si nastavit na nom teplotu od 55 do 95 stupnov + ma samozrejme gombik na studeny vzduch a tiez gombik na ION, ak chcete, tak si ho zapnete. Ja osobne nevidim ziadny rozdiel vo fenovani s ionom a bez. Moje vlasy po fenovani vyzeraju hrozne, su krepate, lietaju na vsetky strany. Snazim sa ho pouzivat minimalne, cca raz za mesiac, len ked je to skutocne nutne.


Aj ja mam Ionovy fen ale rozdiel vidim, moje vlasy po nom vobec nie su rozlietane, prave naopak, su velmi poddajne a pekne Smile
Kazdopadne, kedy je to nutnost? U mna asi raz za pol roka Smile Vonku -10°C a ja si rano umyjem hlavu, utriem do uteraka, zagumkujem, v praci rozpustim a mozu zacat schnut Very Happy Ale je pravda, ze chodim autom. I ked aj 10 minutova cesta zamruznutym autom a 5-minutova chodza po tom mraze nie su bohvie co v takom stave Very Happy Problem je moja lenivost. Vecer sa do umyvania hlavy nedokopem a rano sa nedokopem do fenovania. Vlastne do ziadneho ukonu, ktory je naviac Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crazynka
81-160
81-160


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 10:17 pm    Předmět: Citovat

Připojím se do vaší diskuze o fénech Smile já mám teda ionťák Remington, a nedokážu si bez něj představit život Very Happy bez fénu mi vlasy schnou šíleně dlouho, a jsou potom takové divné, každej na jinou stranu, spláclé, a naomak hrubé, když je vyfénuju, tak je to pravej opak...hlavně se mi potom i míň zacuchávají, a vypadají prostě pěkně Smile takže za mě iontový fén rozhodně ano Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cairo
0-7
0-7


Založen: 12.4.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po duben 15, 2013 9:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mám také fén Remington "D3700 Dual Turbo 3000" , vím název zní jako nějaký sci-fi titul, ale když už je jednou za čas potřeba nemůžu si stěžovat! Vlasy si fénuju zpravidla jen v zimě jednou za týden až 14 dní +/- , stejně jako většina tady když spěchám a nemám čas na nějake přirozené schnutí. A můžu říct, že jsou vždy naprosto perfektní, naberou výrazně na objemu který si jdou schopné i nějakou tu dobu zachovat, hlavně naprosto rovné, žádné elektrizovaní a ostatní neduhy se také nekonají ..... a to se musím přiznat, že nějaké pomalé foukání studeným vzduchem se u mě doposud nekonalo. Vždy jsem používal jen nejvyšší výkon a teplotu podpořenou ještě turbo tlačítkem, takže je to vždy docela vírt Very Happy Vlasy jsou do 5ti minut suché, přesušené se mi nezdají.

Nicméně na základě nově nabytých zkušeností to příště zkusím pěkně pomalu tou ionizační studenou vlnou pro jemný a přesný styling hehehe, protože by mě hodně zajímalo jestli je možné zlepšit něco s čím už teď jsem naprosto spokojen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: út duben 16, 2013 7:09 am    Předmět: Citovat

V prvnim momente cteni mi to prislo jak popis Biolampy, resp. Ty ionty maji tedy uzdravit vlasy, pokozku, dodat energii a jeste by mi mohly vyprat:D uzivejme si schnuti na slunicku kdyz ted trochu vykouklo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: út duben 16, 2013 9:51 pm    Předmět: Citovat

pop.art napsal:
V prvnim momente cteni mi to prislo jak popis Biolampy, resp. Ty ionty maji tedy uzdravit vlasy, pokozku, dodat energii a jeste by mi mohly vyprat:D uzivejme si schnuti na slunicku kdyz ted trochu vykouklo..


100 bodov!!! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 1:38 pm    Předmět: Citovat

pop.art napsal:
V prvnim momente cteni mi to prislo jak popis Biolampy, resp. Ty ionty maji tedy uzdravit vlasy, pokozku, dodat energii a jeste by mi mohly vyprat:D uzivejme si schnuti na slunicku kdyz ted trochu vykouklo..


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.