jak na vyhledávání ve fóru?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2b7fd0415828443b7fc9feb742b0db91Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 6:41 pm    Předmět: jak na vyhledávání ve fóru? Citovat

Mám dotaz k vyhledávání, doufám, že se mi podaří ho srozumitelně vysvětlit.
Když si zadám nějaké slovo, tak mi vyjede seznam témat, ve kterých se vyskytuje a úryvek z příspěvku s daným slovem. Doteď vše v pořádku.
Ale když na to potom kliknu, tak se dostanu na první stránku tématu, což může být u některých vláken, která mají desítky stran docela problém.
Takže dá se nějak udělat, abych se dostala rovnou na ten příspěvek, který obsahuje mnou hledané slovo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 9:10 am    Předmět: Re: Vyhledávání ve fóru Citovat

dana napsal:
Mám dotaz k vyhledávání, doufám, že se mi podaří ho srozumitelně vysvětlit.
Když si zadám nějaké slovo, tak mi vyjede seznam témat, ve kterých se vyskytuje a úryvek z příspěvku s daným slovem. Doteď vše v pořádku.
Ale když na to potom kliknu, tak se dostanu na první stránku tématu, což může být u některých vláken, která mají desítky stran docela problém.
Takže dá se nějak udělat, abych se dostala rovnou na ten příspěvek, který obsahuje mnou hledané slovo?


To je presne muj problem... Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.