No Poo mytí: Kondicionér
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ef21641df077a6d636a584669230ab32Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 6:54 pm    Předmět: Citovat

Mě to přijde taky jako hloupost, každopádně se nejedná o mytí ve smyslu odstranění nečistot a mastnoty. Měl bych strach, že časem mi to ty vlasy tak "zaplácá", že už bych je nerozčesal.

Ale nezkoušel jsem, takže teoretizuji, no praktickou zkušenost si v tomto případě odpustím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 7:14 pm    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:
Mě to přijde taky jako hloupost, každopádně se nejedná o mytí ve smyslu odstranění nečistot a mastnoty. Měl bych strach, že časem mi to ty vlasy tak "zaplácá", že už bych je nerozčesal.

Ale nezkoušel jsem, takže teoretizuji, no praktickou zkušenost si v tomto případě odpustím.

v pohode:) nekde jsem tu cetla, ze i kondicionery obsahuji myci slozky (emulgatory?) takze ty vlasy take umyji. A co takhle vejcomedovy sampon? Do nehoz se pridava dokonce i olej a emulgantem by tam melo byt vajicko.
Toz take pouze teoretizuji Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 6:43 am    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
z.pepa napsal:
Mě to přijde taky jako hloupost, každopádně se nejedná o mytí ve smyslu odstranění nečistot a mastnoty. Měl bych strach, že časem mi to ty vlasy tak "zaplácá", že už bych je nerozčesal.

Ale nezkoušel jsem, takže teoretizuji, no praktickou zkušenost si v tomto případě odpustím.

v pohode:) nekde jsem tu cetla, ze i kondicionery obsahuji myci slozky (emulgatory?) takze ty vlasy take umyji. A co takhle vejcomedovy sampon? Do nehoz se pridava dokonce i olej a emulgantem by tam melo byt vajicko.
Toz take pouze teoretizuji Laughing

Říkáš to dobře....akorát v těch kondicionérech bejvá často i SLS, takže ti to ty vlasy taky trochu umeje. Jinak ve žloutku je lecitin-emulgátor a z emulguje opravdu hodně tuku....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivanka.i
161-320
161-320


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 9:25 am    Předmět: Citovat

Tiez patrim medzi kucerave a kondicionerom sa vzdy podarilo z vlasov umyt aj oleje, ani mastnota by preto nemala byt podla mna problem. Tiez zalezi na vybere kondicionera, napriklad od Alverde mi dost vysusuju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 10:33 am    Předmět: Citovat

Chatny napsal:
Xandy napsal:
z.pepa napsal:
Mě to přijde taky jako hloupost, každopádně se nejedná o mytí ve smyslu odstranění nečistot a mastnoty. Měl bych strach, že časem mi to ty vlasy tak "zaplácá", že už bych je nerozčesal.

Ale nezkoušel jsem, takže teoretizuji, no praktickou zkušenost si v tomto případě odpustím.

v pohode:) nekde jsem tu cetla, ze i kondicionery obsahuji myci slozky (emulgatory?) takze ty vlasy take umyji. A co takhle vejcomedovy sampon? Do nehoz se pridava dokonce i olej a emulgantem by tam melo byt vajicko.
Toz take pouze teoretizuji Laughing

Říkáš to dobře....akorát v těch kondicionérech bejvá často i SLS, takže ti to ty vlasy taky trochu umeje. Jinak ve žloutku je lecitin-emulgátor a z emulguje opravdu hodně tuku....

Jee, moc ti dekuju za objasneni Wink Po umyti kondisem totiz vubec nepocituji zadnou mastnotu, pouze jakoby vlhkost, ktera prave usnadnuje rozcesavani. Tak jsem rada, ze jsem se nepletla a ze si nemusim pripadat jako "spinavy vlas" Laughing Jo a prosim te, co to je to SLS. Cetla jsem nekde, ze je jeste SLES, ale nevim co to je.
Zrovna dneska jsem si umyla vlasy kondisem cerny rybiz od Baley a parada!!! Az nabiju fotak, hodim foto do galerky pro pripadnou predstavu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 10:39 am    Předmět: Citovat

ivanka.i napsal:
Tiez patrim medzi kucerave a kondicionerom sa vzdy podarilo z vlasov umyt aj oleje, ani mastnota by preto nemala byt podla mna problem. Tiez zalezi na vybere kondicionera, napriklad od Alverde mi dost vysusuju...

Me Alverde take dost vysusuje. Oleje jsem smyvat kondisem nezkousela, ale nemam kudrnate vlasy, takze ty moje by byly asi u hlavy dost splihle. Ale verim, ze to jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 12:13 pm    Předmět: Citovat

Kondicionér vymyje i dost velké množství oleje, ale musí se nechat déle působit. Já dávám oleje hodně, nechápu, jak může někdo rozetřít lžíci oleje nebo i méně po celých vlasech, ale možná jsem jen nešikovná. Pokud ho s něčím nesmíchám, používám nejméně 4 lžíce jen ke kořínkům a další na délku.

Sice po kondicionéru mám krásně hladké vlasy, ale málo objemné a hlavně používám jen přírodní a vzhledem ke spotřebě by mě to vyšlo draho. Ale uvažuji o tom, že bych se podívala po nějakém levném, který obsahuje co nejméně chemikálií. Objem teď stejně nemám po ničem a docela mě láká mít tak hedvábné vlasy jako má tolik lidí po mytí kondicionérem, i za tu cenu, že se vrátím k nepřírodní kosmetice.
Příště se v DM podívám na složení té rybízové Baley. Neobsahuje silikony, že ne?
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 12:42 pm    Předmět: Citovat

Marion napsal:
Kondicionér vymyje i dost velké množství oleje, ale musí se nechat déle působit. Já dávám oleje hodně, nechápu, jak může někdo rozetřít lžíci oleje nebo i méně po celých vlasech, ale možná jsem jen nešikovná. Pokud ho s něčím nesmíchám, používám nejméně 4 lžíce jen ke kořínkům a další na délku.

Sice po kondicionéru mám krásně hladké vlasy, ale málo objemné a hlavně používám jen přírodní a vzhledem ke spotřebě by mě to vyšlo draho. Ale uvažuji o tom, že bych se podívala po nějakém levném, který obsahuje co nejméně chemikálií. Objem teď stejně nemám po ničem a docela mě láká mít tak hedvábné vlasy jako má tolik lidí po mytí kondicionérem, i za tu cenu, že se vrátím k nepřírodní kosmetice.
Příště se v DM podívám na složení té rybízové Baley. Neobsahuje silikony, že ne?

take toho oleje musim davat vetsii mnozstvi. Takze kdyztak nesikovna nejsi sama Wink Prave ze Balea stoji 30 kc, tak mi prijde vic nez vhodna. Prave ze jsem v te rybizove zadne nenasla, coz me dost prekvapilo, zrovna jsem nejaky silikonak hledala, ale na slozeni jsem se podivala az doma. Ale nevadi, je i tak fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 1:19 pm    Předmět: Citovat

Nejapný dotaz - v tomto případě dáváte kondicionér i k hlavě? A "šampónujete" jednou nebo dvakrát?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarushka
8-20
8-20


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 1:24 pm    Předmět: Citovat

Asi jsem to nepochopila, ale kondicionér se dává až po šamponu a ne místo něj, ne? Aspoň já to tak dělám... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.