No Poo mytí: Kondicionér
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b5e403915022c32c9c2a801acb71e097Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 2:03 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Nejapný dotaz - v tomto případě dáváte kondicionér i k hlavě? A "šampónujete" jednou nebo dvakrát?

neni nejapny Very Happy ja pouze jednou, ale davam ho vic, jelikoz nepeni. Nekdy ho trosku i zredim vodou. Dostane se pak vic ke korinkum. Takze i k hlave, aby se odmastila a dostaly se pryc necistoty. Proste jako samponem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 2:06 pm    Předmět: Citovat

Klarushka napsal:
Asi jsem to nepochopila, ale kondicionér se dává až po šamponu a ne místo něj, ne? Aspoň já to tak dělám... Smile

ano, normalne se to tak dela..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 2:16 pm    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
neni nejapny Very Happy ja pouze jednou, ale davam ho vic, jelikoz nepeni. Nekdy ho trosku i zredim vodou. Dostane se pak vic ke korinkum. Takze i k hlave, aby se odmastila a dostaly se pryc necistoty. Proste jako samponem Smile

Děkuji Smile O této možnosti vím snad od doby, co jsem na DV, ale nějak jsem neměla odvahu, teď ji dostávám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 2:23 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Xandy napsal:
neni nejapny Very Happy ja pouze jednou, ale davam ho vic, jelikoz nepeni. Nekdy ho trosku i zredim vodou. Dostane se pak vic ke korinkum. Takze i k hlave, aby se odmastila a dostaly se pryc necistoty. Proste jako samponem Smile

Děkuji Smile O této možnosti vím snad od doby, co jsem na DV, ale nějak jsem neměla odvahu, teď ji dostávám Smile

Nemas zac Wink tak to je fajn, pak sem urcite napis, jak jsi spokojena nebo nespokojena Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 7:18 pm    Předmět: Citovat

A kdyby se Ti zdálo, že neodstraní dost mastnotu a nečistoty, masíruj chvíli jemně pokožku při nanášení kondicionéru. U šamponu to nedělám, to není potřeba, ale u kondicionéru někdy ano.

A jestli chceš vědět více: http://forums.longhaircommunity.com/showthread.php?t=2898&highlight=co+thread
Je to docela dlouhé vlákno, celé jsem ho nečetla, ale myslím, že tam najdeš všechno, co potřebuješ vědět.
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petipeti
41-80
41-80


Založen: 3.10.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 8:37 pm    Předmět: Citovat

mam kudrnaté vlasy, ale jelikož nějakou tu domácí masku z vlasů nedostavam nijak lehce ani šamponem, kondicioner budu radši použivat dal klasicky:)myslim že u mě by to nefungovalo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 7:13 am    Předmět: Citovat

SLS je sodium lauryl sulfate(snad to píšu dobře) a je to pěnidlo, který se dává dneska bohužel do všeho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 9:56 am    Předmět: Citovat

Chatny napsal:
SLS je sodium lauryl sulfate(snad to píšu dobře) a je to pěnidlo, který se dává dneska bohužel do všeho.

diky, zas jsem moudrejsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

To je dobře Smile Taky se tady hodně přiučím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petully
8-20
8-20


Založen: 26.2.2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 3:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, jen kondicionerem myju vlasy něco přes týden a výsledek je už teď hooodně viditelnej Smile

Vlasy nemám suché ani krepaté (předtím občas byly), naopak jsou živější, lesklejší a celkově z nich mám lepší pocit.

Měla jsem strach, že se mi budou mastit, ale vůbec to není pravda Smile Nejsou na pohled ani mastné, ani zatížené. Uvidím, jak se jim to bude líbit dál Laughing

Nejdřív vlasy chvíli splachuju vlažnou vodou, potom hlavu masíruju trochou kondicionéru (používám Alverde - množství asi jako šamponu), smyju, znovu použiju kondicionér - tentokrát chvíli namačkávám vlny, k hlavě ho už nedávám. Znovu spláchnu - ale jen chvilku - ke konci doporučují chladnější vodou. Lehce vymáčknu vodu a opatrně zabalím do trička - do vlasů už vůbec nesahám - nechám klidně půl hoďky zabalené, potom namačkám mlékem nebo bezoplachovým kondicionérem bez silikonů a nechám uschnout - nebo vyfoukám difuzérem, pokud se mi nechce čekat Smile

Hodně vlnité, až prstýnkovité mi vlasy vydržely až do druhého dne Shocked , což se mi předtím ještě nestalo, vždycky se mi přes noc natáhly Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.