No Poo mytí: Kondicionér
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0b0e822ac0c005f974db68e68fbdfe01Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 6:54 am    Předmět: Citovat

Není za co Wink - každopádně já jsem se (kvůli zálibě ve sportu a pohybu obecně) vrátila k šamponu Rolling Eyes ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 8:41 am    Předmět: Citovat

Gab, ono málokomu vydrží mýt vlasy jenom kondišem dlouhodobě, hodně to pomůže suchejm vlasům, takže zezačátku velký nadšení, ale po čase se objeví nevýhody. Podle mě při sportování není ani tak problém v tom, že by ten pot kondiš nevymyl, spíš jak člověk sportuje častějc, tak by si samým kondišováním vlasy u hlavy v poměrně krátký době hodně "přepečoval". Wink
Já mám teď dilema, měli jsme závěrečný vystoupení s taneční školou, takže jsem si zase jednou udělala dlouhou kudrnatou hřívu, což u mně znamená mimo jiný tak půltuny laku, aby to přežilo alespoň přes to představení. A jak na ty vlasy koukám, tak by po týhle proceduře kondišomytí jako prase drbání. Akorát si nejsem úplně jistá, jestli z toho samotnej kondiš s vodou všechen ten styling dostane. No, nezjistím, dokud nezkusím, žejo. (Ale vlasy teda na pohled vypadaj moc hezky, kudrliny povolily do jemných vln, teď už jsou sice skoro rovný, ale furt mají objem, nejradši bych to tak nosila pořád... - akorát když si do nich šáhnu, tak úplně slyším, jak pláčou, že jsou přesušený... Twisted Evil ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2015 4:14 pm    Předmět: Citovat

Tak mytí kondicionérem je zajímavý. Mám nakonec ten citron s meruňkou od Alverde. Vlásky jsou jemný, vzdušný, mají hezký objem (jo, a jsou umytý Laughing ). Akorát se s tím rozčesává o poznání hůř než s jogurtovým šamponem (i při nepříliš skromné spotřebě).
Takže na prostřídání skvělý, ale jen na mytí po krátké době (asi ne víc než 3, maximálně 4, dny od posledního umytí).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2015 4:46 pm    Předmět: Citovat

No jo, spotřeba je docela velká - dokonce i u mejch jemnejch potvor, natož u Tvý hřívy. Ale jinak já můžu mejt v úplně normálním intervalu - z toho je vidět, jak je každý páčo jiný. Nicméně jak píšeš, na prostřídání fajn, jako hlavní a jedinej vlasomycí prostředek to dlouhodobě sedne málokomu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2015 8:33 pm    Předmět: Citovat

Ale ten kratší interval není dán maštěním nebo tak. Kdyby šlo o to, tak by mi stačilo mejt jednou za měsíc a možná ani to ne. Ale já musím rozčesávat s něčím na hlavě (jinak uzly nerozvážu). A ten kondicionér holt není tak dobrý uzlíkobijec jako jogurt (proto to mytí dřív, než se to příliš zašmodrchá). Ale jinak spokojenost velká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2015 9:58 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ráda, že to funguje alespoň takhle. Jinak to horší rozčesávání může bejt taky tím, že zrovna tenhle alverďáckej kondiš je fakt dost lehounkej - což na moje jemný vlasy je většinou akorát, ale na Tebe je to možná co do rozčesávání slabota a budeš potřebovat něco výživnějšího. Anebo by ti mohlo fungovat to, co mně, když mám období, kdy jsou dýlky sušší a s oblibou se šmodrchají - po umytí kondišem (nebo čímkoli jiným) dávám po promačkání v ručníku do mokrejch dýlek a konců ještě něco kondiše navíc (a už nevymejvám) a případně ještě smíchám s trošičkou oleje. Většinou používám ten samej kondiš, kterým meju, nebo nějakej o trošku hutnější a výživnější, ale zásadně přírodní a bezsilikonovej a už ho nevymejvám. Funguje mi to takhle podstatně líp, než když dávám kvůli rozčesatelnosti samotnej olej. Ale samozřejmě s kudrnama zkušenost nemám. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 8:28 am    Předmět: Citovat

To přimíchání trochy oleje nezní špatně. Akorát ne až po umytí. Razz Laughing
(Rozčesání po umytí není problém, když už jsou uzlíky rozvázaný.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 12:50 pm    Předmět: Citovat

Jo ták - tak to jsou ty specifika kudrn, já se svejma hřebíkama právě nejvíc bojuju s rozčesáním po umytí. Každopádně přeju hodně štěstí s experimentama. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 4:51 pm    Předmět: Citovat

Já musím s rozčesáním bojovat přímo při mytí, protože po umytí by to byla předem prohraná bitva.
A i kdyby se mi to povedlo rozčesat na sucho, tak to tak akorát způsobuje růst objemu do monstrózních rozměrů (a bohužel po chvíli taky zpětné zašmodrchání do naprosto neupravených pramenů).

Vlastně už takhle mám občas problém, že během rozčesávání příliš proschnou a o to větší pak dělají neplechu právě při rozčesávání po mytí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 11:55 am    Předmět: Citovat

Aha, tak to jsme každej úplně někde jinde (já kdybych rozčesávala při mytí, tak o půlku přijdu a megaobjem u mně fakt nehrozí (leda bych si do nich dala montážní pěnu nebo tak něco Twisted Evil ). Ale jinak ten systém s necháváním trochy (vymývacího) přírodního kondicionéru s trochou oleje ve vlasech bez oplachu podle mě můžeš zkusit - mně se tohle osvědčilo líp než většina různejch "bezoplachovejch" přípravků, zvlášť když se chci jednou za čas pořádně navlnit(nakudrnatit a zároveň chci, aby kudrlinky zůstaly (alespoň těch půl hodiny, co mi vydržej) nekrepatý a hezky definovaný. Třeba alespoň v tomhle se naše vlasy shodnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.