No Poo mytí: Kondicionér
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0c18eadb55b11ddd5b21299a495fa3d6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 9:18 am    Předmět: Citovat

Mám dojem, že to taky vyzkoušímSmile Rybízovým balzámem od Baley. Myslíte, že je to dobrá volba? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arya
161-320
161-320


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 9:39 am    Předmět: Citovat

Zénais, tak na to nie je 100% odpoved, bud sadne alebo leti do kosa Laughing
ludia si ho tu pomerne chvalia, je to len o tvojich vlasochc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 11:13 am    Předmět: Citovat

Zénais, rybízová Balea je o dost výživnější než Alverde nebo Réelle. Ty na vlasech nechávám jen chvilku, pokud nejsou mastné. Baleu používám, když jsou suché, a nechávám 5 minut i více. Je to pro mé vlasy to nejlepší, když jsou dost suché, ale potřebují umýt (třeba když se mně v horku zpotí pokožka hlavy, vlasy se tím horkem jen víc vysuší, ale pokožka bez mytí svědí). Ale rychleji se po ní zmastí. Mimo léto už nebudu mít/mýt tak suché vlasy, takže využiju spíš Alverde. Ale na příští léto se Baleou zásobím - využiju slevový kupon z DM a nakoupím jich 10. Jen to nesmí doma nikdo vidět. Laughing
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

Marion napsal:
Zénais, rybízová Balea je o dost výživnější než Alverde nebo Réelle. Ty na vlasech nechávám jen chvilku, pokud nejsou mastné. Baleu používám, když jsou suché, a nechávám 5 minut i více. Je to pro mé vlasy to nejlepší, když jsou dost suché, ale potřebují umýt (třeba když se mně v horku zpotí pokožka hlavy, vlasy se tím horkem jen víc vysuší, ale pokožka bez mytí svědí). Ale rychleji se po ní zmastí. Mimo léto už nebudu mít/mýt tak suché vlasy, takže využiju spíš Alverde. Ale na příští léto se Baleou zásobím - využiju slevový kupon z DM a nakoupím jich 10. Jen to nesmí doma nikdo vidět. Laughing

ty jsi blazen Laughing Laughing Laughing Rybizvu baleou taky myju a taky bych rekla, ze je vyzivnejsi nez alverde. Pro me balea dobra volba Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 8:12 pm    Předmět: Citovat

Tak hlásím, že odskoušeno. Paráda! Nanášela jsme jen jednou a nechala chvilku působit. Vlasi jsem měla trošku mastnější a paráda. Krásně umytý, hladký a tu vůni Alverďáku jsem taky překousla. Mám vlasy přesně takový, jaký jsme si vždycky přála mít po umytí šamponem- nevysušený, hladký, nadýchaný a krásně navlněný. jen mám trochu srach, že mi rychle zmastí. Uvidíme no.Teď si jen říkám, co budu dělat s tou šílenou spoustou šamponu co mám doma Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 8:14 pm    Předmět: Citovat

A co jsi použila Chatny a jaký máš typ vlasů, mohu-li se zeptat? Že bych taky zkusila...?
Mám doma nesmývací balzám Alverde, šlo by to tím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 9:16 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
A co jsi použila Chatny a jaký máš typ vlasů, mohu-li se zeptat? Že bych taky zkusila...?
Mám doma nesmývací balzám Alverde, šlo by to tím?

Nesmývací alverde Shocked ? Ten chci taky! podle mě by to mohlo jít....

Podle fotky bych řekla že mám hodně podobnej typ vlasů jako ty. Vlnitý, po špatnym šamponu hodně krepatý(po objevení toho to fora a Gestil Wonderu už dlouho ne) docela jemný, ale ne moc plihnoucí a skoro se nemastící(vpohodě bych to vydržela jednou za 4dny ale ráda vlásky meju, (
hlavně je dycky moc zmastim kokosákem apod.Evil or Very Mad) a barvím hennou. Myla jsem citonovo - meruňkovým Alverde. Ten jsem odložila do kouta, po šamponu byl moc slabej, teď tak akorát Very Happy jinak doporučuju se mrknout v DM do regálu s mini baleníma, tam bejvaj i kondyše a je to fajn na ozkoušení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 9:54 am    Předmět: Citovat

Tak jsem to udělala. Včera. "Umyla" jsem si vlasy kondicionérem. Rybízovým baleákem..

Bylo to zvláštní. Diskutabilní.Rustikální. Překvapující. Obnovující.

OK, začnu psát normálně, nevím co mě to popadlo Laughing No, neřekla bych, že mi to ty vlasy zrovna umylo. Byly sice na dotek moc příjemné, ale měla jsem trochu pocit "zaplácanosti" a taky že se mi za chvíli zase zmastí. Šla jsem s nima ale do tanečních a přežila jsem Cool. Dneska ráno jsem to ale nevydržela, přišly mi moc splihlé, tak jsem je normálně umyla šamponem a kondicionér jsem dala až potom. Jsou pěkné i tak.
Toť moje zkušenost.

Není negativní, ale vím, že si asi kondicionérem vlasy mýt nemůžu pokaždé. Určitě to ale ještě někdy zopakuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 10:39 am    Předmět: Citovat

Xandy napsal:

ty jsi blazen Laughing Laughing Laughing


No, samotnou by mě to nenapadlo, ale četla jsem vlákno "kolik máte doma kondicionérů" a 10 byl standard. Shocked Trochu mě to překvapilo, ale řekla jsem si, proč se nezásobit, když budu mít slevu.

Chatny, jednou za čas bude potřeba umýt šamponem, takže je třeba spotřebuješ. Ale někdo umývá šamponem jen jednou za několik měsíců. Já je spotřebuji na vymývání henny Lush.
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 11:23 am    Předmět: Citovat

Zénais napsal:
Tak jsem to udělala. Včera. "Umyla" jsem si vlasy kondicionérem. Rybízovým baleákem..

Bylo to zvláštní. Diskutabilní.Rustikální. Překvapující. Obnovující.

OK, začnu psát normálně, nevím co mě to popadlo Laughing No, neřekla bych, že mi to ty vlasy zrovna umylo. Byly sice na dotek moc příjemné, ale měla jsem trochu pocit "zaplácanosti" a taky že se mi za chvíli zase zmastí. Šla jsem s nima ale do tanečních a přežila jsem Cool. Dneska ráno jsem to ale nevydržela, přišly mi moc splihlé, tak jsem je normálně umyla šamponem a kondicionér jsem dala až potom. Jsou pěkné i tak.
Toť moje zkušenost.

Není negativní, ale vím, že si asi kondicionérem vlasy mýt nemůžu pokaždé. Určitě to ale ještě někdy zopakuju.

Já si myslim, že ta rybízová Balea je moc 'výživná', příště zkus nějakej slabší kondiš, třeba ten Alverde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.