No Poo mytí: Kondicionér
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7604d238791f26c70618e5529f8fc589Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
štípková
21-40
21-40


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 2:22 pm    Předmět: No Poo mytí: Kondicionér Citovat

Zkoušel jste si někdo umývat vlasy jen kondicionérem? Co si o tom myslíte? A taky tam píšou že se nemusí vymývat......? Shocked Nebudou pak vlasy moc těžké a mastné...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 6:49 pm    Předmět: Re: Četli jste článek "péče o kudrnaté vlasy"? Citovat

štípková napsal:
Zkoušel jste si někdo umývat vlasy jen kondicionérem? Co si o tom myslíte? A taky tam píšou že se nemusí vymývat......? Shocked Nebudou pak vlasy moc těžké a masté...?


Ještě jsem to nezkoušela, ale chystám se na to. A kondicionér nevymývám nikdy, vlasy jsou pak sice těžší, ale u mě "těžší" je to stejné, co třeba u Fairy nezvládnutelně rozlítané Very Happy. Ale mnooohem líp se pak češou a jsou hladší. A mastné začínají být (na temeni hlavy u kořínků) tak po pěti dnech a bez mytí vydrží klidně týden. Laughing
Jakmile vyzkouším tohle splešl mytí, dám vědět, jak to dopadlo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aninka
0-7
0-7


Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 7:33 pm    Předmět: Re: Četli jste článek "péče o kudrnaté vlasy"? Citovat

catenata napsal:
štípková napsal:
Zkoušel jste si někdo umývat vlasy jen kondicionérem? Co si o tom myslíte? A taky tam píšou že se nemusí vymývat......? Shocked Nebudou pak vlasy moc těžké a masté...?


Ještě jsem to nezkoušela, ale chystám se na to. A kondicionér nevymývám nikdy, vlasy jsou pak sice těžší, ale u mě "těžší" je to stejné, co třeba u Fairy nezvládnutelně rozlítané Very Happy. Ale mnooohem líp se pak češou a jsou hladší. A mastné začínají být (na temeni hlavy u kořínků) tak po pěti dnech a bez mytí vydrží klidně týden. Laughing
Jakmile vyzkouším tohle splešl mytí, dám vědět, jak to dopadlo. Wink


Ahoj, muzu se zeptat - opravdu ti vlasy vydrzi tak dlouho nemyte diky kondicioneru (diky tomu, ze ho nevymyvas)? Nebo jsem to spatne pochopila? Ja se prave na vyzkouseni toho "jenom kondicioneru" taky chystam a to, co jsi psala, me jeste vic podporilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 8:24 pm    Předmět: Mytí vlasů kondicionérem Citovat

Na hodně stránkách jsem četla, že vlnité, suché nebo i normální vlasy je dobré mýt kondicionérem. Když jsem nedávno měla vlasy suché, ale zplihlé a potřebovala jsem je umýt, použila jsem místo šamponu kondicionér. Během mytí skvělé, ale pár hodin po umytí tak přesušené, že jsem neměla odvahu to zkoušet znovu. Zajímalo by mě, jestli jste to někdo zkoušeli. Jestli to nebylo třeba typem kondicionéru nebo co jsem mohla udělat špatně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 8:29 pm    Předmět: Citovat

Neřekla bych, že je to dobrý nápad. Přeci jen jak šampon, tak kondicionér mají oba dost odlišnou funkci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 8:37 pm    Předmět: Re: Mytí vlasů kondicionérem Citovat

Marion napsal:
Na hodně stránkách jsem četla, že vlnité, suché nebo i normální vlasy je dobré mýt kondicionérem. Když jsem nedávno měla vlasy suché, ale zplihlé a potřebovala jsem je umýt, použila jsem místo šamponu kondicionér. Během mytí skvělé, ale pár hodin po umytí tak přesušené, že jsem neměla odvahu to zkoušet znovu. Zajímalo by mě, jestli jste to někdo zkoušeli. Jestli to nebylo třeba typem kondicionéru nebo co jsem mohla udělat špatně.

já sem to taky tenkrát zkoušela, a hrůza. možná je to fakt pro ty afra:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 3:32 pm    Předmět: Citovat

No, já si myju vlasy kondicionerem pouze a jen tehdy když jsem v lázních....bazén každý den.No a ta chlorovaná voda je šílená, když ji ve vlasech nechám, takže vymývám a to kondicionérem Wink Ale je fakt, že mám kudrny. myslím, že na jemný vlasy je to dost nevhodný....třeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 8:11 am    Předmět: Re: Mytí vlasů kondicionérem Citovat

Marion napsal:
Na hodně stránkách jsem četla, že vlnité, suché nebo i normální vlasy je dobré mýt kondicionérem. Když jsem nedávno měla vlasy suché, ale zplihlé a potřebovala jsem je umýt, použila jsem místo šamponu kondicionér. Během mytí skvělé, ale pár hodin po umytí tak přesušené, že jsem neměla odvahu to zkoušet znovu. Zajímalo by mě, jestli jste to někdo zkoušeli. Jestli to nebylo třeba typem kondicionéru nebo co jsem mohla udělat špatně.

No mohlo to být i typem kondicionéru, protože kdyby to byla už od základu blbost, tak nechápu, proč by to tolik lidé dělalo, doporučuje se to hlavně na ty kudrnaté vlasy, přítel to jednu dobu praktikoval a vlasy měl fajn. Ale spotřebuje se na to spousta kondicionéru.

Btw, tady je o tom článek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

jednou a nedobrovolne (dosel sampon no) a naposledy - vypadala jsem hur nez pred mytim Laughing tak sem to vzala mejdlem Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 6:49 pm    Předmět: Citovat

tak ja se hlasim, ze mi to prosim vyhovuje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.