Nábytek a zařízení - staré či nové?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9c07359037b4d8b308b0117218b08fffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 12:21 am    Předmět: Citovat

tak takova vila je nasim snem a obri secesni pulkulaty okna a vitraze a hlavne veliky atelier Very Happy

tak to ti takovy bytecek preju,ted sme se o tom bavili s tygrikem a dal mi za pravdu ze takova lampicka v takovym byte udela strasne moc a musi to byt pak hrozne pusobivy Wink a kdyz nedas lampicku hned pod obraz ale treba na druhou stranu bytu tak se to k sobe muze hezky a zajimave doplnovat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 12:39 am    Předmět: Citovat

no snad nám to vyjde Wink Very Happy já du spát, dobrou noc a kouzelné sny Very Happy už mi padaj víčka Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 10:25 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
ne e ja radeji secesni tvar pohovky,takze defakto obri rostlinu Very Happy


To ja videla v jednom francouzskem muzeu v Nancy secesni nabytek - hlavne teda postele s malovanymi cely a ty obrazy byly plasticke...jakoze vyrezavane a pak domalovane, naaaaadhera. Litovala jsem, ze si jednu nemuzu vzit domu Wink Citila jsem se v tech secesnich pokojich jak doma Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 2:00 pm    Předmět: Citovat

Tohle je hezké téma, asi jako staromilec nepřekvapím, že mám taky ráda historický nábytek. Momentálně se dá sehnat spousta krásného nábytku za hubičku nebo i zadarmo (lidi to občas ještě pořád štípou a pálí), není to sice takový ten echt starožitný, ale tak od přelomu 19. - 20. století, ale zase to má výhodu, že to bývají poměrně jednoduché a nadčasové věci, takže když si to člověk trochu přiopraví (olouhuje, natře apod.), tak to může dobře kombinovat i s moderním interierem.
(Tedy, ale moderní interiér není nic pro mě - přijde mi to studené).

Secesní ložnici máme doma, ale hodně jednoduchou, vesnickou, žádné organické květinové tvary - bývala bílá s černými lištami, na nočních stolcích desky z černého skla, těším se, až bude jednou čas ji dát do původního stavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 2:16 pm    Předmět: Citovat

No jo, secesní nábytek to bych si taky nechala líbit...Jednou jsme měli na pár dní půjčený byt od jedné historičky umění a ona tam měla některé kusy fakt hodně stylové.
Jinak podaří-li se nám tedy doopravdy uskutečnit vlastní bydlení (zatím to teda spíš vypadá, že dřív skončíme v blázinci...Crying or Very sad ), přijdeme zdarma k pár docela zajímavým starším kusům nábytku, protože majitelé by nám to přenechali Wink Jako žádné hodnotné historické věci, ale celkem vkusné. Nejvíc se mi líbí kredenc v kuchyni Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Teda to je na mě moc složitý povídání.Když se na to dá sednout a prostě to plní účel tak je to fajn ne Question Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 2:19 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Nejvíc se mi líbí kredenc v kuchyni Very Happy
Kredenc už sem teda dlouho u nikoho neviděl Very Happy .Ono se to dneska v časech všelijakých kuchyňských linek moc neuživí Crying or Very sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 2:20 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Teda to je na mě moc složitý povídání.Když se na to dá sednout a prostě to plní účel tak je to fajn ne Question Very Happy .


nojo, kdyz ty jsi chlap Laughing pro zenskou, aby to splnovalo ucel, musi to jeste navic i dobre vypadat Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 2:21 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Kafin napsal:
Teda to je na mě moc složitý povídání.Když se na to dá sednout a prostě to plní účel tak je to fajn ne Question Very Happy .


nojo, kdyz ty jsi chlap Laughing pro zenskou, aby to splnovalo ucel, musi to jeste navic i dobre vypadat Wink Very Happy


No, to byste se divili. O některé kusy nábytku a zařízení vůbec jsme schopni se s miláčkem docela zhádat... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

Kredenc je super věc, taky jeden máme (zachránili jsme to někde ze sklepa před jistou smrtí). To je náhodou výborný praktický kus nábytku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.