Nábytek a zařízení - staré či nové?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e414133dff7f0678560bfc5bcaf9865Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Kredenc je super věc, taky jeden máme (zachránili jsme to někde ze sklepa před jistou smrtí). To je náhodou výborný praktický kus nábytku Smile


Tak tak, taky nevim, kam bychom dali tu spoustu veci, ktere se tam vejdou Wink Jeden mame v kuchyni a druhy mam v pokoji, zarvany knizkama Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

nahodou my s tygrikem jsme taky schopny prostat hodiny v antiku a bud se jentak nad enjakymi kousky zasnit a nebo to preskoci a zacnem se dohadovat jak kdyby sme to fakt kupovali naostro Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 4:21 pm    Předmět: Citovat

sem barbar:)mě přijde že pokud nábytek a doplňky hýří tvarama, vzorama apod., tak to působí chaoticky... potom by ty starožitný doplňky dobře v moderním bytě vynikly..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 10:03 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
sem barbar:)mě přijde že pokud nábytek a doplňky hýří tvarama, vzorama apod., tak to působí chaoticky... potom by ty starožitný doplňky dobře v moderním bytě vynikly..


Já bych nesměšovala historický nábytek či doplňky s přeplácaností Wink
Samozřejmě bohatě zdobený nábytek ve stylu Ludvíka nevím jakého se těžko kombinuje s jinými věcmi /a tenhle styl mi taky nesedí). Ale je i spousta starožitného nábytku, který není tak zdobný. A oni taky často měli ty interiéry dost jednoduché, měli tam daleko míň krámů, než my Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 10:07 pm    Předmět: Citovat

souhlasim s danielou Very Happy a primo k tem secesnim interierum,prijde mi ze i kdyz je to zalozene na liniich,ladnych krivkach a je to casto s dekorem,rozhodne se nejedna o chaotickou preplacanost,teda pokud se vse zkombinuje jak ma...napriklad interiery navrhovane muchou,vzdyt je to dokonala harmonie,vse se doplnuje a ladi Very Happy a vyhodou takoveho interieru je,ze casto ma i male mnozstvi nabytku a doplnku,ale byt stejne vypada utulne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2007 12:14 am    Předmět: Citovat

Pozor, chaoticky nemyslim přeplácaně; prostě se mi líbí jednoduchost s výraznými prvky:)
jinak souhlasim že starožitnej interiér může bejt krásně sladněnej a sestavenej - to jo, ale prostě na mě je toho už moc:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2007 12:24 am    Předmět: Citovat

vsak nejsi barbar Wink
jak sme se o tom vcera bavili i s tygrikem,tak i kdyz minimalismus nee,tak si to cely jen s tou jednou secesni lampickou predstavil a nadsene zacal provolavat,ze to tak chce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 12:39 pm    Předmět: Citovat

Včera jsme se právě bavili s polovičkou, jak provedeme v bytě knihovnu, když jsme momentálně oba švorc a za týden přijde pes - no, elegantní a praktické řešení jako vždy, banánové krabice to jistí. Mám dojem, že náš byt je takové velké skladiště banánových krabis a režných lněných závěsů, aby to tam nevypadalo jak ve velkoskladu tropického ovoce.

Ale až budu jednou velká, budu mít vééélikánskou dlouhou, širokou, jednoduchou knihovnu, dlouhé regály plné knížek a knížek a knížek a bude to ze dřeva a bude to dřevem vonět a v kuchyni bude betelný dřevěný stůl na kterém se dá jíst, psát i spát, lavice, židle., v pokoji houpací křeslo a v ložnici postel co bude veeeliká a bude mít pelesti. A tohle všechno bude dřevěné a jestli na mě někdo přijde s tím, že přece nutuě potřebujeme konferenční stolek se skleněnou deskou, tak ho tou skleněnou deskou prohodím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:

Ale až budu jednou velká, budu mít vééélikánskou dlouhou, širokou, jednoduchou knihovnu, dlouhé regály plné knížek a knížek a knížek a bude to ze dřeva a bude to dřevem vonět a v kuchyni bude betelný dřevěný stůl na kterém se dá jíst, psát i spát, lavice, židle., v pokoji houpací křeslo a v ložnici postel co bude veeeliká a bude mít pelesti. A tohle všechno bude dřevěné a jestli na mě někdo přijde s tím, že přece nutuě potřebujeme konferenční stolek se skleněnou deskou, tak ho tou skleněnou deskou prohodím Smile


Co já bych dala za pelesti u postele Laughing Laughing Laughing A velká knihovna v bytě- to je taky muj sen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 1:39 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Včera jsme se právě bavili s polovičkou, jak provedeme v bytě knihovnu, když jsme momentálně oba švorc a za týden přijde pes - no, elegantní a praktické řešení jako vždy, banánové krabice to jistí. Mám dojem, že náš byt je takové velké skladiště banánových krabis a režných lněných závěsů, aby to tam nevypadalo jak ve velkoskladu tropického ovoce.

Ale až budu jednou velká, budu mít vééélikánskou dlouhou, širokou, jednoduchou knihovnu, dlouhé regály plné knížek a knížek a knížek a bude to ze dřeva a bude to dřevem vonět a v kuchyni bude betelný dřevěný stůl na kterém se dá jíst, psát i spát, lavice, židle., v pokoji houpací křeslo a v ložnici postel co bude veeeliká a bude mít pelesti. A tohle všechno bude dřevěné a jestli na mě někdo přijde s tím, že přece nutuě potřebujeme konferenční stolek se skleněnou deskou, tak ho tou skleněnou deskou prohodím Smile


Mluvis mi z duse, me doma prestavaji staci dve knihovny na vlastni knihy...nejradsi bych si to udelala jak Zdenek Troska - ten ma v podstate misto bytu knihovnu.. Wink Taky mam hrozna rada poradne drevene veci, spousta stylu, ktere nejsou prezdobene, ale asi uplne nejvic, takovy ten selsky interier - vyrezavane lavice, zidle, krb....nojo a pak skoncim nekde v panelaku..brrrr Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.