Nábytek a zařízení - staré či nové?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3434eba698f3d5155ec75db6a8815f25Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 1:54 pm    Předmět: Citovat

Když jsem byla malá a bydleli jsme v paneláku, měli jsme kuchyni obloženou dřevem, sice jen jednu zeď, ale vypadalo to perfektně a vonělo to a bylo to takové - správně kuchyňské. A teď v bytě to je taky tak, v jídelním koutě je jedna stěha odřevěná Smile Akorát to úplně přebíjí ten růžovobílý zbytek. Sytě růžové stínidlo na lampu, růžovobílá lavice, bílé židle a stůl. Tak jsem pořídila růžovobílý kostkovaně kytičkovaný ubrus a říkáme tomu tam "u bárbínek" Smile

Možná jestli mě popadne kutivá, tak banánové krabice oblepím fólií s potiskem dřeba Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 2:07 pm    Předmět: Citovat

Konferenční stolek a sedačka, to je kapitola sama pro sebe. Sedačka je sice věc pohodlná...ale usoudili jsme, že se nám do jídelny vejde buď pořádný jídelní stůl nebo sedačka (a ta sedačka se k tomu staromilskému interiéru stejně nehodí), takže nebylo co řešit - sedačka není, a nikomu to nevadí, když se chce po obědě natáhnout, zaleze si za pec Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 2:11 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Konferenční stolek a sedačka, to je kapitola sama pro sebe. Sedačka je sice věc pohodlná...ale usoudili jsme, že se nám do jídelny vejde buď pořádný jídelní stůl nebo sedačka (a ta sedačka se k tomu staromilskému interiéru stejně nehodí), takže nebylo co řešit - sedačka není, a nikomu to nevadí, když se chce po obědě natáhnout, zaleze si za pec Smile


vzdycky jsem chtela zkusit, jak se spi za peci Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Do kuchyně kanape - po dobrém obědě si dát dvacet a po špatném ani nevstávat, jak říkal můj praděda. Ale na peci, mmm, to bych si taky dala líbit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Daniela napsal:
Konferenční stolek a sedačka, to je kapitola sama pro sebe. Sedačka je sice věc pohodlná...ale usoudili jsme, že se nám do jídelny vejde buď pořádný jídelní stůl nebo sedačka (a ta sedačka se k tomu staromilskému interiéru stejně nehodí), takže nebylo co řešit - sedačka není, a nikomu to nevadí, když se chce po obědě natáhnout, zaleze si za pec Smile


vzdycky jsem chtela zkusit, jak se spi za peci Laughing


Tak přijeď na příští pražský sraz, několik členů DV už to spaní vyzkoušelo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Morganna napsal:
Daniela napsal:
Konferenční stolek a sedačka, to je kapitola sama pro sebe. Sedačka je sice věc pohodlná...ale usoudili jsme, že se nám do jídelny vejde buď pořádný jídelní stůl nebo sedačka (a ta sedačka se k tomu staromilskému interiéru stejně nehodí), takže nebylo co řešit - sedačka není, a nikomu to nevadí, když se chce po obědě natáhnout, zaleze si za pec Smile


vzdycky jsem chtela zkusit, jak se spi za peci Laughing


Tak přijeď na příští pražský sraz, několik členů DV už to spaní vyzkoušelo Very Happy


Tak jo Very Happy a na vasu pec se vleze VIC lidi?TO je sakramentska pec teda Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 3:19 pm    Předmět: Citovat

Tam se vlezou čtyři v pohodě, ale není to úplně typické zápecí, spíš taková komůrka ve zdi za kamny vzniklá z prostoru nad pekařskou pecí, takže teplý vzduch tam sice jde, ale není to takové to pečení se rovou na kamnech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Tam se vlezou čtyři v pohodě, ale není to úplně typické zápecí, spíš taková komůrka ve zdi za kamny vzniklá z prostoru nad pekařskou pecí, takže teplý vzduch tam sice jde, ale není to takové to pečení se rovou na kamnech.


Toz tim lip...jen pockej, zajici, az k vam prijedu, tak uz se me nikdy nezbavite Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

Já někde najdu i fotku...je to takový doupě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 3:25 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já někde najdu i fotku...je to takový doupě Very Happy


Jo to najdi, ja jsem stejn presvedcena, ze to vypada presne podle mych predstav - uplne hobiti nora Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.