Nábytek a zařízení - staré či nové?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dc56e4684291b983e5e0da4a709d4576Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 3:31 pm    Předmět: Citovat

teplo a útulno - to je základ Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

A už je foto v profilu. Názornější jsem nenašla, ale v té klenuté díře je prostor skoro dvakrát tři metry s matrací ode zdi ke zdi, prostě veget Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 3:00 pm    Předmět: Citovat

Jéé bydleníčk! Z toho jsem teď úplně nadšená! Budu se totiž stěhovat a musím se pochlubit dokonce do mého vysněného města. Budem tam s miláčkem hledat byt-malinký byt 1+1 nebo tak něco, protože já budu dál studovat a právě jsem jednu školu dostudovala a ty spotřebiče které prostě potřebujem taky něco stojí, takže zatím (na rok) něco malého a kéžby levného. No ale i přes nedostatek peněz bych ráda aby to tam bylo pěkné-přece jen tam budem rok určitě a zařízení když pořídíme dobré můžem používat i v dalším bytě/domě.
1+1 vypadají většinou takto: chodba, potom něco jako vařící chodba (prostě druhá chodba s troubou apod.), koupelna se záchodem dohromady a jedna velká místnost.
Zatím mám vymyšlené jaké místnosti (dá se to tak vůbec nazvat?) budou v jakých barvách. Pak bych chtěla aby v té velké místnosti byla naše postel oddělena od okolí poloprůhledným závěsem, dlouhým , nekrajkovaným, bylo by tam soukromí a na stropě svítící hvězdičky a byla by tam nějaká stojící lampa. Materiály se mi líbí přírodní hlavně dřevo, pak i ratan apod. V další části té velké místnosti v "obývákové" části by se mi líbila zvonkohra-ale mohla by být zavěšena i na chodbě, pak by se mi moc moc líbila v "obývákové" části fontánka. No jinak je jasné, že takto malý prostor nemůžem moc přeplácávat zbytečnostmi. Jinak mě napadlo, že z hlediska šetřivosti by se dalo z láhví od vína udělat váz-např. nějakým pomalováním. A z beden nebo přepravek (dřevěných) botník-že by se pomalovaly barvami, které by nám zbyly z malování stěn.
No uvidíme jak to dopadne Smile Pokud máte nějaké tipy tak přihoďte Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 3:03 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem zapoměla-bazary a podobné budou teď moje Twisted Evil !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 3:08 pm    Předmět: Citovat

Bambi napsal:
Jéé bydleníčk! Z toho jsem teď úplně nadšená! Budu se totiž stěhovat a musím se pochlubit dokonce do mého vysněného města. Budem tam s miláčkem hledat byt-malinký byt 1+1 nebo tak něco, protože já budu dál studovat a právě jsem jednu školu dostudovala a ty spotřebiče které prostě potřebujem taky něco stojí, takže zatím (na rok) něco malého a kéžby levného. No ale i přes nedostatek peněz bych ráda aby to tam bylo pěkné-přece jen tam budem rok určitě a zařízení když pořídíme dobré můžem používat i v dalším bytě/domě.
1+1 vypadají většinou takto: chodba, potom něco jako vařící chodba (prostě druhá chodba s troubou apod.), koupelna se záchodem dohromady a jedna velká místnost.
Zatím mám vymyšlené jaké místnosti (dá se to tak vůbec nazvat?) budou v jakých barvách. Pak bych chtěla aby v té velké místnosti byla naše postel oddělena od okolí poloprůhledným závěsem, dlouhým , nekrajkovaným, bylo by tam soukromí a na stropě svítící hvězdičky a byla by tam nějaká stojící lampa. Materiály se mi líbí přírodní hlavně dřevo, pak i ratan apod. V další části té velké místnosti v "obývákové" části by se mi líbila zvonkohra-ale mohla by být zavěšena i na chodbě, pak by se mi moc moc líbila v "obývákové" části fontánka. No jinak je jasné, že takto malý prostor nemůžem moc přeplácávat zbytečnostmi. Jinak mě napadlo, že z hlediska šetřivosti by se dalo z láhví od vína udělat váz-např. nějakým pomalováním. A z beden nebo přepravek (dřevěných) botník-že by se pomalovaly barvami, které by nám zbyly z malování stěn.
No uvidíme jak to dopadne Smile Pokud máte nějaké tipy tak přihoďte Laughing


Hehe, my jsme měli pokoj cca 18 m, takže s malým "bytem" mám zkušeností dost a dost... Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Hvězdičky jsou základ... Laughing Laughing Laughing Ale pořád nemůžu sehnat nějaké, co by fakt dobře svítily.
Jinak je dobré najít si nějaký vhodný úložný systém, hnát to ke stropu a na hodně polic.
Vázy z lahví od vína můžou být i bez pomalování Wink
Co se týče nábytku apod., tak u nás stále vede Ikea, i když jí mnozí opovrhují, ale cenově se v ČR asi dá najít těžko něco srovnatelného, co by bylo aspoň trochu nápadité a ne úplný šunt...
Přiznám se akorát, že nevím, co myslíš tou fontánkou v obýváku??? Shocked Shocked Shocked

bazary, jak píše, jsou taky dobré, tam radši nechodím, bo bych tam nechala výplatu... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 3:12 pm    Předmět: Citovat

Taková menší mísa nebo tak něco se zurčící vodou a kamínky a ták Very Happy nevím jak to přesněj popsat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 3:30 pm    Předmět: Citovat

Marně nevypadají tyto:
http://www.popron.cz/preview.aspx?pictureID=602907+602907CA#0
http://www.popron.cz/preview.aspx?pictureID=602922+602922_NEW#0

No ale já myslím ještě trochu jinou-akorát jsem ji nenašla-něco jako je ta první, ale s oblázky, většími, menšími oblázky. Přítel slíbil, že mi ji zhotoví.

Dál pro inspiraci jsem našla:
http://www.fengshuiobchod.cz/feng-shui/pokojove-fontany/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 3:44 pm    Předmět: Citovat

A jo, už vím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 7:22 pm    Předmět: Citovat

Jinak k tomu co jste tu řešili jaký styl se vám líbí-nemůžu říct přesně jestli starý nebo nový. Líbí se mi světlý nábytek pořádný dřevěný, potom ratanový a proutěný, stěny světlej vymalované, ale ne bílé. Hodně polštářků, fontánky, zvonkohry, hezká čajová keramika/porcelán. Celkově styl čajoven mi přijde takový útulný. Asi minimalismus (ale přírodní, ne ten chirurgický nebo supermoderní), dotvořený feng shui, japonskými, indickými a podobnými prvky. No a aby to mělo můj rukopis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 5:19 pm    Předmět: Citovat

Nevím, kam svůj dotaz zařadit, tak to zkusím sem Embarassed

Poslední dobou přemýšlím o tom, že bych si potřebovala dát něco na zeď. Něco, co se mnou proplouvá část života, co symbolizuje mou filosofii a mne samotnou, prostě něco, co je mi bytostně blízko. Mám hodně ráda symbolismus, takže jsem měla jasno - Chaostar, který jsem dlouho nosila i na krku. To, že je naprosto marné ho někde shánět je jasné, takže bych ho chtěla vyrobit, ale nevím jak Sad Nemyslím jako fotku, obraz, ale přímo symbol (dřevo nebo tak). Nenapadá vás někoho něco?

Tohle je on:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.