30 dní nemyté vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b0b50080061fa112d08b17aea8b04775Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 3:57 pm    Předmět: Citovat

A dívali jste se jen na ten poslední díl, na který je tu odkaz nebo na všechno? já jsem teď pustila to úplně první a měla jsem chuť té kadeřnici skočit po krku!! Evil or Very Mad Mad Ona je úplně blbá nebo co!!! Evil or Very Mad Tak napřed jí je umyla, pak jí to začala foukat přes kulatý kartáč (no nevim jak ostatním, ale mě se teda po foukání vždycky zmastili vlasy mnohem dřív). No a pak jí začala dávat rady-no to je vážně síla!! Mad To si poslechněte, větší voloviny jsem ještě neslyšela. Dokonce jí poradila, ať si je nedává do culíku, že prý rozpuštěné se jí budou míň mastit. Bože, kde takovou kadeřnici vyhrabali??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 4:38 pm    Předmět: Citovat

Viděla jsem všechny díly, první snad někdy před rokem. No horší než kadeřnice mi přijde ta holka sama Wink Ale co už, za IQ houpacího koně se nemůže. Jinak bych řekla, že je měla tak mastné proto, že si je myla normálně každý den. To je pak jasné, že je bude mít po měsíci jak prolité olejem... Nevěřím, že by se takhle brutálně zmastily někomu, kdo si myje hlavu 1-2 týdně.

Ale tu kadeřnici jsem hodněkrát v televizi viděla. Stříhala v té "úžasné" show Vypadáš skvěle a teď má ma stream.cz i pořad BlaHo, kde radí a češe účesy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 4:49 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
No horší než kadeřnice mi přijde ta holka sama Wink Ale co už, za IQ houpacího koně se nemůže.
Když sem se v tom úvodním dílu dozvěděl,že je jí 20 tak sem málem spadl ze židle.Podle vystupování jsem ji odhadoval tak na čtrnáct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Viděla jsem všechny díly, první snad někdy před rokem. No horší než kadeřnice mi přijde ta holka sama Wink Ale co už, za IQ houpacího koně se nemůže. Jinak bych řekla, že je měla tak mastné proto, že si je myla normálně každý den. To je pak jasné, že je bude mít po měsíci jak prolité olejem... Nevěřím, že by se takhle brutálně zmastily někomu, kdo si myje hlavu 1-2 týdně.

Ale tu kadeřnici jsem hodněkrát v televizi viděla. Stříhala v té "úžasné" show Vypadáš skvěle a teď má ma stream.cz i pořad BlaHo, kde radí a češe účesy Wink



No, já si je musím mýt bohužel taky každý den, zkoušela jsem si je mýt ob den i ob dva dny,ale lepší to nebylo, spíš naopak, takže, ať si říká kdo chce, co chce,zastávám po mých zkušenostech názor, že je lepší,mýt si vlasy dle potřeby,byť třeba i každý den, a ne, podle toho, kdo co říká. A na ten experiment bych neměla, neumím si to po těch 30 dnech vůbec představit Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

To je humus Laughing Vydržela bych to v případě nouze nejvyšší - např. v nemocnici, jak psala Kathory, jinak ne! Když si představím ty vrstvy a nánosy, které na kůži po 30 dnech měla ...ten šampon, který ušetřila za měsíc asi padl na finální smytí mastnoty a lupů Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

Tak to je malá síla, na jednom zahr. fóru je vlákno, kde si jedna paní nemyla vlasy nejméně půl roku. Normálně chodí do práce, a nikdo jí nic neřek! Poslala foto, celkem to jde....
(pro zájemce - jde o longhaircommunity.com a vlákno NW progress, je to nějaká blondýnka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Docela mě zarazilo že se tam mluvilo o trvalém poškození pokožky hlavy. Neřešili jsme to už někdy dávno na jiném vláknu,že je to pro pokožku a vlasy prospěšné? Docela se v tom teď nevyznám. Jinak ty vlasy zas tak hrozné nebyly ale to její chování... A jak to každému na potkání vyprávěla-myslím si že by si toho první dva týdny nikdo moc nevšímal,kdyby na to pořád neupozorňovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 8:46 pm    Předmět: Citovat

Ono tam myslím na konci bylo cosi, že měla na hlavě červené tečky... No docela mě to vyděsilo. Jinak v panenské přírodě bych se nebála nějakých poškození, ve městech se to dá čekat. Všechny ty nánosy z výfuků a továren v ovzduší... musí to udělat na té hlavě docela paseku, když se neumyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Ono tam myslím na konci bylo cosi, že měla na hlavě červené tečky... No docela mě to vyděsilo. Jinak v panenské přírodě bych se nebála nějakých poškození, ve městech se to dá čekat. Všechny ty nánosy z výfuků a továren v ovzduší... musí to udělat na té hlavě docela paseku, když se neumyje.


Jo tak to mě nenapadlo. Ona žije v Praze a já v horách ve Frýdlantě,myslím že já bych to tedy přežila bez újmy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 9:46 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
A dívali jste se jen na ten poslední díl, na který je tu odkaz nebo na všechno? já jsem teď pustila to úplně první a měla jsem chuť té kadeřnici skočit po krku!! Evil or Very Mad Mad Ona je úplně blbá nebo co!!! Evil or Very Mad Tak napřed jí je umyla, pak jí to začala foukat přes kulatý kartáč (no nevim jak ostatním, ale mě se teda po foukání vždycky zmastili vlasy mnohem dřív). No a pak jí začala dávat rady-no to je vážně síla!! Mad To si poslechněte, větší voloviny jsem ještě neslyšela. Dokonce jí poradila, ať si je nedává do culíku, že prý rozpuštěné se jí budou míň mastit. Bože, kde takovou kadeřnici vyhrabali??


No, aniž bych se nějak chtěla zastávat té kadeřnice, tak třeba mně se podstatně míň mastí vlasy, když je mám rozpuštěné... Embarassed Takže to mi zas tak úplně mimo nepřijde...
Jinak jsem tak nějak nepochopila smysl tohoto experimentu Question K čemu to jako je dobré... Já bych to teda nezvládla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.