30 dní nemyté vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7440a78547818b5051d689db9021f491Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 7:52 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Ono tam myslím na konci bylo cosi, že měla na hlavě červené tečky... No docela mě to vyděsilo. Jinak v panenské přírodě bych se nebála nějakých poškození, ve městech se to dá čekat. Všechny ty nánosy z výfuků a továren v ovzduší... musí to udělat na té hlavě docela paseku, když se neumyje.


Já mám červené tečky z některých šampónů, takže si člověk nevybere.... Připadá mi to, že to byl "experiment", který měl zvýšit prodej šamponů, nic víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 10:58 am    Předmět: Citovat

Brrr hrůza. Já bych do toho možná šla z důvodu, že bych možná byla přesvědčena, že aspoň se ty vlasy pořádně promastí, ale za podmínek, že pojedu někde do hor budu tam ten měsíc zavřená a sama bez toho aby mě někdo viděl. Laughing Laughing Laughing A vůbec bych nikomu nedovolila, aby mě natáčel a ještě pustil do světa na internet Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 11:22 am    Předmět: Citovat

Při sledování tohoto videa mě začala svědit hlava, i když mám vlasy čerstvě umyté Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

wau Wink) to bylo teda neco Laughing zkoukla sem vsecky dily;) taky mi pripadlo, ze si do tech vlasu porad sahala a cesala, pak divila se ze je ma cim dal tim vic mastny Smile i ty jeji kamaradky mely takovy zvlasni IQ..Wink ale jinak zajimavy experiment... no co kazdy se chce nejak zviditelnit i za cenu mastaku Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 3:39 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Soufflet napsal:
A dívali jste se jen na ten poslední díl, na který je tu odkaz nebo na všechno? já jsem teď pustila to úplně první a měla jsem chuť té kadeřnici skočit po krku!! Evil or Very Mad Mad Ona je úplně blbá nebo co!!! Evil or Very Mad Tak napřed jí je umyla, pak jí to začala foukat přes kulatý kartáč (no nevim jak ostatním, ale mě se teda po foukání vždycky zmastili vlasy mnohem dřív). No a pak jí začala dávat rady-no to je vážně síla!! Mad To si poslechněte, větší voloviny jsem ještě neslyšela. Dokonce jí poradila, ať si je nedává do culíku, že prý rozpuštěné se jí budou míň mastit. Bože, kde takovou kadeřnici vyhrabali??


No, aniž bych se nějak chtěla zastávat té kadeřnice, tak třeba mně se podstatně míň mastí vlasy, když je mám rozpuštěné... Embarassed Takže to mi zas tak úplně mimo nepřijde...
Jinak jsem tak nějak nepochopila smysl tohoto experimentu Question K čemu to jako je dobré... Já bych to teda nezvládla.


Souhlasim mě se vlasy taky míň mastí když je mam rozpuštěný Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 3:42 pm    Předmět: Citovat

Sammael napsal:
Klarusa napsal:
Soufflet napsal:
A dívali jste se jen na ten poslední díl, na který je tu odkaz nebo na všechno? já jsem teď pustila to úplně první a měla jsem chuť té kadeřnici skočit po krku!! Evil or Very Mad Mad Ona je úplně blbá nebo co!!! Evil or Very Mad Tak napřed jí je umyla, pak jí to začala foukat přes kulatý kartáč (no nevim jak ostatním, ale mě se teda po foukání vždycky zmastili vlasy mnohem dřív). No a pak jí začala dávat rady-no to je vážně síla!! Mad To si poslechněte, větší voloviny jsem ještě neslyšela. Dokonce jí poradila, ať si je nedává do culíku, že prý rozpuštěné se jí budou míň mastit. Bože, kde takovou kadeřnici vyhrabali??


No, aniž bych se nějak chtěla zastávat té kadeřnice, tak třeba mně se podstatně míň mastí vlasy, když je mám rozpuštěné... Embarassed Takže to mi zas tak úplně mimo nepřijde...
Jinak jsem tak nějak nepochopila smysl tohoto experimentu Question K čemu to jako je dobré... Já bych to teda nezvládla.


Souhlasim mě se vlasy taky míň mastí když je mam rozpuštěný Wink

Mně taky. Když je mám v culíku, jsou jakoby víc připláclé k hlavě a zmastí se mi dřív.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 4:19 pm    Předmět: Citovat

Shocked Týjo, tak to já jsem asi mimozemšťan!! Mě se teda podstatně víc mastí když je mám rozpuštěné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 4:22 pm    Předmět: Citovat

Jinak k té holce-nejenom, že si na ně víc šahala, ale navíc na sebe natáhla toho kulicha, to se jí muselo úplně pekelně potit a tím pádem víc mastit a smrdět. A navíc s tím leze na diskotéku, bože, to musela být vůně Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 5:08 pm    Předmět: Citovat

Mně se tež mastí víc, když je mám rozpuštěné. Častěji si na ně šahám, odhazuju je pryč apod. V culíku prostě jsou a nevšímám si jich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Mně se tež mastí víc, když je mám rozpuštěné. Častěji si na ně šahám, odhazuju je pryč apod. V culíku prostě jsou a nevšímám si jich.


Mám to úplně stejně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.