30 dní nemyté vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e3230e890b5ec93f6271a70720a882f9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 9:28 pm    Předmět: Citovat

nevím jestli tohle někdo z Vás viděl je to docela starý, ale holku obdivuju http://www.stream.cz/video/454-30-dni-nemyte-vlasy-experiment
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 10:03 pm    Předmět: Citovat

Viděl,neobdivuju....Akorát teda musím přiznat že na to měla nervy Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 10:20 pm    Předmět: Citovat

Taky neobdivuju, já kdybych měla třeba dva měsíce nemyté vlasy, tak vypadám stejně tak, jako kdybych je měla den umyté....u mě takováhle mastnota neexistuje-spíš bych musela ještě promazávat kokosákem, jinak by mi ty vlasy po měsíci nemytí asi vyschly Laughing ....spíš bych viděla problém v tom, že to co po týdnu až po deseti dnech vidím, co splachuji za "špínu", tak po měsíci bych asi ucpala odpadní trubky Laughing Laughing Laughing
Jo a ještě si myslím, že jak jela v tý tramvaji, nebo v čem to jela, tak spíš na ní koukali, protože na ní mířila kamera a okolo ní byl štáb...tudíž upoutávala pozornost už jen tím....
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 12:35 pm    Předmět: Citovat

Asi bych to nevydržela.. Spíš mě zaráželo chování té holky, a to jí prý bylo dvacet Rolling Eyes Podívala jsem se na pořad té kadeřnice, co jí ty vlasy myla a dávala jí rady ( na Streamu - jmenuje se to BlaHo).. a teda nevím, jak vám, ale mi přijde, že dává úplně uťáplé rady..V jednom díle silně nalakovali vlasy a poté pomalu přejížděli žehličkou - říkali že čím víc se z nich bude kouřit, tím lépe.. Jako některé účesy vcelku ucházející, ale to trápení vlasů Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 5:05 pm    Předmět: Citovat

Shocked Shocked ty kokí tak takýto experiment by som mojím vláskom nikdy neurobila:D Mne sa síce mastia najmenej ako môžu, umývam ich raz za týždeň..ale hento by už bolo asi moc aj na ne:D Po tom mesiaci úplne zlepené a na pohľad akoby mokré ažVery Happy uff toto fakt nie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 5:22 pm    Předmět: Citovat

Když to vidím, nemůžu jinak než se smát... Laughing Laughing Laughing

Hrozně moc záleží na tom, jak často si myjeme vlasy normálně a hlavně jak se k nim během té "nemycí" doby chováme. Já normálně myju vlasy tak jednou za 10 dní, poslední dobou občas dokonce i víc (co si budeme povídat, obzvláště v období, kdy mi vlasy nejvíc padaly, to byl vždycky fakt masakr a já to oddalovala, co to šlo... Nehledě na to, že už ne čerstvě umyté vlasy tak nějak "drží připlácnuté k hlavě", takže mi tolik neodpadávaly z hlavy během dne a já se tím tolik netrápila). Už se mi stalo (o prázdninách, holt polní podmínky, ve kterých bych vlasům snad víc ublížila tím pokusem o mytí než nemytím), že jsem vlasy zhruba ten měsíc nemyla a takhle to teda fakt nevypadalo (s něčím takovým na hlavě bych fakt nechodila, bez ohledu na polní podmínky).

Důležitá věc taky je, že já je celou dobu nosila v drdolu nebo aspoň pevném copu. Člověk si pak jednak do vlasů míň sahá, takže se mastí mnohem míň, a taky to případné umaštění na vlasech je mnohem míň vidět (takže dle mých zkušenosti je ona počáteční rada "chytré" kadeřnice, aby je celou dobu nosila rozpuštěné, fakt totálně mimo). Holt cílem videa ale je diváka šokovat, nikoli ho informovat o reálné situaci Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzanaseznamu
8-20
8-20


Založen: 1.2.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 5:51 pm    Předmět: Raději se nedívám Citovat

Na toto video jsem se vůbec nepodíval a ani se nepodívám. Mám rád, když jsou dlouhé vlasy opečovávány ze všech stran, partnerovu pomoc při tom nevyjímaje. Protože většinou my muži jsme moc rádi, když nám žena dělá radost svými dlouhými vlasy a také většinou kvůli nám si je partnerka nechá narůst někdy víc, než by sama chtěla (pokud genetická výbava dovolí). Myslím, že partner by v takovémto případě měl brát pomoc při péči o partnerčiny vlasy jako povinnost, tedy krásnou povinnost Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 8:01 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
Když to vidím, nemůžu jinak než se smát... Laughing Laughing Laughing

Hrozně moc záleží na tom, jak často si myjeme vlasy normálně a hlavně jak se k nim během té "nemycí" doby chováme. Já normálně myju vlasy tak jednou za 10 dní, poslední dobou občas dokonce i víc (co si budeme povídat, obzvláště v období, kdy mi vlasy nejvíc padaly, to byl vždycky fakt masakr a já to oddalovala, co to šlo... Nehledě na to, že už ne čerstvě umyté vlasy tak nějak "drží připlácnuté k hlavě", takže mi tolik neodpadávaly z hlavy během dne a já se tím tolik netrápila). Už se mi stalo (o prázdninách, holt polní podmínky, ve kterých bych vlasům snad víc ublížila tím pokusem o mytí než nemytím), že jsem vlasy zhruba ten měsíc nemyla a takhle to teda fakt nevypadalo (s něčím takovým na hlavě bych fakt nechodila, bez ohledu na polní podmínky).

Důležitá věc taky je, že já je celou dobu nosila v drdolu nebo aspoň pevném copu. Člověk si pak jednak do vlasů míň sahá, takže se mastí mnohem míň, a taky to případné umaštění na vlasech je mnohem míň vidět (takže dle mých zkušenosti je ona počáteční rada "chytré" kadeřnice, aby je celou dobu nosila rozpuštěné, fakt totálně mimo). Holt cílem videa ale je diváka šokovat, nikoli ho informovat o reálné situaci Smile

Moje slova....taky myji vlasy jednou týdně, nosím v drdolech a copech....takže vlasy se nemastí....ale měsíc by byl moc....max je u mě 14 dní...
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 9:12 pm    Předmět: Citovat

30 dní? Nechce se mi představovat, co za nánosy špíny ap. si v těch vlasech nosila.Embarassed Nejsem zastánce častého mytí, ale tohle mi přijde jako celkem extrémní doba. A co tím experimentem vlastně chtěla zjistit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 9:44 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
30 dní? Nechce se mi představovat, co za nánosy špíny ap. si v těch vlasech nosila.Embarassed Nejsem zastánce častého mytí, ale tohle mi přijde jako celkem extrémní doba. A co tím experimentem vlastně chtěla zjistit?

Nic, ale dostala za to asi dva litry (nebo nějakou jinou částku, ted nevím a nechce se mi to znova pouštět).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.