30 dní nemyté vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b46c9c48980cffc496592b941f559441Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 9:04 am    Předmět: Citovat

U mě by to ztroskotalo na tom, že mě tak po čtyřech dnech začne svědět hlava... Vlasy ani tak mastný být nemusí, ty by třeba vydržely i dýl, ale ta hlava... Rolling Eyes

A jinak zrovna včera jsem zas zírala, co z tý hlavy po čtyřech dnech teče za svinstvo, normálně světle hnědá voda. Shocked A to prosím jen chodím po Praze v centru, teoreticky by kromě mazu měly být ty vlasy celkem čisté, no ale ten vzduch asi dělá svý. Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 11:44 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
U mě by to ztroskotalo na tom, že mě tak po čtyřech dnech začne svědět hlava... Vlasy ani tak mastný být nemusí, ty by třeba vydržely i dýl, ale ta hlava... Rolling Eyes

A jinak zrovna včera jsem zas zírala, co z tý hlavy po čtyřech dnech teče za svinstvo, normálně světle hnědá voda. Shocked A to prosím jen chodím po Praze v centru, teoreticky by kromě mazu měly být ty vlasy celkem čisté, no ale ten vzduch asi dělá svý. Twisted Evil


No viac ako týždeň neumyté je podľa mňa kritický stav Very Happy .....
A k tej bledo hnedej - nemáš to skôr jemné vymývanie farby? - pretože to sa mi neako nezdá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 11:46 am    Předmět: Citovat

Meadow: jestli chodíš centrem, tak to je docela normálka, taky jsem to tak měla Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 11:58 am    Předmět: Citovat

Květinko, já nebarvím. Wink Obávám se, že na vině je opravdu naše pražské "superčisté" ovzduší... Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 12:00 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Květinko, já nebarvím. Wink Obávám se, že na vině je opravdu naše pražské "superčisté" ovzduší... Rolling Eyes


Tak to je potom sila Smile. Asi začnem chodiť menej po centre Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 5:35 am    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Meadow napsal:
Květinko, já nebarvím. Wink Obávám se, že na vině je opravdu naše pražské "superčisté" ovzduší... Rolling Eyes


Tak to je potom sila Smile. Asi začnem chodiť menej po centre Very Happy


Ano, doporučoval bych po Praze pouze jezdit metrem a do cílových míst, kam metro nejezdí, se dopravit kanálama , ty vedou skoro všude...
ne, promiňte , dělám si blbou legraci... ale skoro pravdivou... Confused Crying or Very sad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 8:42 am    Předmět: Citovat

Clo, bohužel máš s trochou nadsázky pravdu. Jako já se po tom centru taky nepromenáduju jen tak pro legraci, ale holt sem denně musím, ta práce mě živí... Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 1:35 pm    Předmět: Citovat

... po včerajšom prečítaní som dnes tak rýchlo prefrčala cez námestie ako sa len dalo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 1:50 pm    Předmět: Citovat

Meadow, soucítím s Tebou. Vždycky když se vracím z Prahy, myju vlasy ještě ten den, jak jsou zabordelené... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: čt říjen 24, 2013 1:15 pm    Předmět: Citovat

Už sem se na to chystala dlouho a konečně jsem se k tomu dokopala.
Před víc než rokem jsem neměla ze zdravotních i rodinných důvodů vůbec čas starat se o vlasy, a tak se to nějak vyvrbilo, že jsem si je nemyla několik měsíců. Po tu dobu jsem je nosila ve dvou copech (mám vlasy do pasu, a od narození prvního syna moc jiný účes kvůli praktičnosti nenosím, jeden cop se už druhý den hrozně cuchá, ve dvou copech mi vydrží vlasy bez problémů 3 dny). Česala jsem je cca dvakrát týdně, někdy ani to ne. Kančákem.
První měsíc to bylo zlé, svědila mě hlava a vlasy byly mastné. Pak se to postupně spravilo, ani jsem neměla potřebu vlasy mýt, nevypadaly mastně, nikdo na nich nic nepoznal, jen mi trochu ztmavly (až se k tomu dostanu, dám do galerie fotky, kde jsou vidět vlasy před mytím a po něm).
Nicméně vlasům to ohromě prospělo, mám mnohem méně roztřepené konečky a vlasy mám i celkem husté (mám je teď delší, ale v délkách ne tak husté jako před prvním těhotenstvím, přeci jen mi ještě nezvládly dorůst všechny vlasy vypadané po porodech).
Po té dlouhé době bez mytí jsem vlasy poprvé umyla dětským šamponem, a od té doby je meju jen vodou (žádný šampon, žádný kondicionér, občas na ně nastříkám trochu oleje hodně ředěného vodou). Myju je cca jednou za měsíc, v případě potřeby častěji (když mi do nich děti nahází písek, rozmatlají kaši, nebo tak něco), ale vlasy nejsou mastné, jsou na dotyk pevné, nejsou suché, necuchají se.
Takže za sebe mohu tuto metodu doporučit Laughing Chápu, že to není pro každého, ale mě to pomohlo s regenerací vlasů, a hlavně těch peněz, co ušetřím za šampony, kondicionéry, oleje a další vlasové přípravky Wink
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.