Deodoranty a spol.
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6676127f401a4a03a0cfae5341164f5bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 9:39 pm    Předmět: Citovat

Na pot se používá lopuch (výluh) anebo pak šalvěj. Ale šalvěj je tuším na agresivní pot. Jinak docela mimo mísu, ale zjistila jsem, že když mám na sobě umělou tkaninu, tak se potím neskutečně. Když mám něco přírodní, tak téměř vůbec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 10:28 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Na pot se používá lopuch (výluh) anebo pak šalvěj. Ale šalvěj je tuším na agresivní pot. Jinak docela mimo mísu, ale zjistila jsem, že když mám na sobě umělou tkaninu, tak se potím neskutečně. Když mám něco přírodní, tak téměř vůbec.


to je normos, bo umeliny nesajou pot a tudiz zvlaste v zime...nam nam Embarassed Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 11:20 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Kathory napsal:
Na pot se používá lopuch (výluh) anebo pak šalvěj. Ale šalvěj je tuším na agresivní pot. Jinak docela mimo mísu, ale zjistila jsem, že když mám na sobě umělou tkaninu, tak se potím neskutečně. Když mám něco přírodní, tak téměř vůbec.


to je normos, bo umeliny nesajou pot a tudiz zvlaste v zime...nam nam Embarassed Shocked

Mad Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 12:01 pm    Předmět: Citovat

Leontýnka:....No a taky jsem k němu rovnou přibrala deodorant-také měsíčkový a taky je fajn. Sice nevím jak bude účinný ale rozhodla jsem se skoncovat s antiperspiranty ať se potím sebevíc. Jinak nějaká přírodní alternativa omezení pocení asi neexistuje co?

Říkala jsem si to samé, přece na sebe nebudu patlat hnusácký antiperspiranty, když jinak kůži i vlásky hýčkám ne zrovna levnými dobrůtkami. Ale nesnáším, když jsem cítít a v práci se setkávám s vypjatými situacemi a do toho studuju a mám docela reaktivní pokožku, tudíž jsem v tomhle náročný zákazník. Embarassed
Moje dosavadní zkušenosti:
Logona PUR deo spray - pro mě moc nic, je to velké balení ve skle, do příruční tašky nevhodný (možná dobrý na večer na přizabití případného útočníka) a na celý den mi jedna aplikace nestačila.
Druhá, poněkud sofistikovanější volba - deo krystal po sprše a pak deodorační pudr se šalvějí od Nobilis Tilia nebo hedvábný od hauschky. A to je bezva. Plus to je vhodné na citlivou kůži, takže sbohem pupínky a podráždění po holení. Navíc vychytávka je to, že úplně ten samý krystal, co prodává Santé asi za tři stovky prodává DM v řadě Balea za 80 Kč Wink
Docely dost by mě zajímaly Vaše pokusy na tomhle poli Laughing, co jste zkoušely a jak to zabralo??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 12:13 pm    Předmět: Citovat

tak ja mam deokrastal od sante ,nic vic a jsem moc spokojena Very Happy bohate mi staci a je to cista priroda...kdybych zacla mit nejak vyraznejsi pot,tak planuji priporidit nejaky dodorant od logony ale to zatim nepotrebuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 12:46 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak ja mam deokrastal od sante ,nic vic a jsem moc spokojena Very Happy bohate mi staci a je to cista priroda...kdybych zacla mit nejak vyraznejsi pot,tak planuji priporidit nejaky dodorant od logony ale to zatim nepotrebuju Very Happy


Teď si trošku přijdu jako prasátko, že potřebuju dva deodoranty, no což, bezpečí je bezpečí Laughing Popravdě já krystal samotnej ani nezkoušela, bylo mi řečeno, že je nejlepší s pudrem, tak to tak dělám..jsem ovce Very Happy .
Jinak jsem Vílko ráda, že nejsem s krystalem sama, když jsem doma Tomíkovi řekla, že mám krystal, reagoval slovy "a ty jsi Superman, že potřebuješ krystal?" Docela mě pobavil, tak teď čekám, jaké mi krystal přinese nadpřirozené síly, můžeme porovnávat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 1:03 pm    Předmět: Citovat

nahodou muj tygrik byl nadsenej jak to vypada Very Happy a me se taky hrozne libi Very Happy jenze kdyz sem ho poprve poridila,tak jsem byla silene zvedava kdyz je to teda cisty,takze sem se ja projevila jako prasatko a lizla sem si,brrrrrrrrr to je tak kysely brrrrr Laughing
no vidis a ja ani nevedela o zadnem pouzivani s pudrem a deodorant se mi nechtelo navic kupovat,pockam az kdby to nekdy bylo nutny Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 2:21 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zkoušela eukalyptový deodorant od Urtekramu, voní hezky, ale je to hned pryč. Pak od Sebamedu, ten je hodně jemný (i pro alergiky), a ten je moc dobrý, jen se špatně shání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 2:46 pm    Předmět: Citovat

Jna napsal:
lučnívíla napsal:
tak ja mam deokrastal od sante ,nic vic a jsem moc spokojena Very Happy bohate mi staci a je to cista priroda...kdybych zacla mit nejak vyraznejsi pot,tak planuji priporidit nejaky dodorant od logony ale to zatim nepotrebuju Very Happy


Teď si trošku přijdu jako prasátko, že potřebuju dva deodoranty, no což, bezpečí je bezpečí Laughing Popravdě já krystal samotnej ani nezkoušela, bylo mi řečeno, že je nejlepší s pudrem, tak to tak dělám..jsem ovce Very Happy .
Jinak jsem Vílko ráda, že nejsem s krystalem sama, když jsem doma Tomíkovi řekla, že mám krystal, reagoval slovy "a ty jsi Superman, že potřebuješ krystal?" Docela mě pobavil, tak teď čekám, jaké mi krystal přinese nadpřirozené síly, můžeme porovnávat Wink

Taky mám krystal Balea a funguje na mě celkem dobře, ale střídám ho i s měsíčkovým Alverde - moc se mi líbí jeho vůně. Na krystalu oceňuji i to, že ho mohou používat ženy i muži.
Zbaběle ovšem přiznávám, že v chladnějším období vystačím s "přírodou", ale na léto si zase pořídím těžký kalibr v podobě antiperspirantu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 6:38 pm    Předmět: Citovat

Nevíte, zda v tom měsíčkovém od Alverde není hliník? Nikde jsem ho nenašla, ale... Ten krystal od Baley je myslím obsahuje? Jinak ted dodelávám ten Santé, žel na mě skoro vůbec nefunguje Sad mám asi agresivnější pot.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.